Алматы қаласы Әкімшілігінің 2003 жылы 23 сәуірдегі N 1/257 "Алматы қаласының аса мұқтажды азаматтарына бір жолдық материалдық көмек көрсету туралы" (Алматы қаласының Әділет басқармасында 2003 жылы 8 мамырда N 529 тіркелген) қаулысы және Алматы қаласы Әкімшілігінің 2002 жылы 17 маусымдағы N 3/390 "Мүгедек балаларды үйде тәрбиелеп оқытатын отбасыларына жәрдемақы тағайындау және төлеу тәртібі жөніндегі Ережені бекіту туралы" (Алматы қаласының Әділет басқармасында 2002 жылы 8 шілдеде N 460 тіркелген) қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Алматы қаласы әкімшілігінің 2004 жылғы 2 маусымдағы N 3/470 қаулысы. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 16 маусымда N 605 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 12 ақпандағы N 1/102 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 12.02.2014 № 1/102 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы 2001 жылы 23 қаңтардағы N 148-ІІ Заңының 37 бабына және Қазақстан Республикасы 1998 жылы 24 наурыздағы N 213-І Заңының 3 бабындағы 3 тармағы 3) тармақшасына сәйкес, Алматы қаласының әкімшілігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алып тасталды - Алматы қаласы әкімдігінің 27.12.2013 N 4/1119 қаулысымен.
2. Алматы қаласы әкімшілігінің 2002 жылы 17 маусымдағы N 3/390 "Мүгедек балаларды үйде тәрбиелеп оқытатын отбасыларына жәрдемақы тағайындау және төлеу тәртібі жөніндегі Ережені бекіту туралы" (Алматы қаласының Әділет басқармасында 2002 жылы 8 шілдеде N 460 тіркелген, 2002 жылы 7 желтоқсанда N 138 "Алматы Ақшамы" газетінде және 2002 жылы 14 желтоқсанда N 98 "Вечерний Алматы" газетінде жарыққа шыққан) қаулысына келесі өзгертулер енгізілсін:
осы қаулы "Мүгедек балаларды үйде тәрбиелеп оқытатын отбасыларына жәрдемақы тағайындау және төлеу тәртібі жөніндегі Қағиданы бекіту туралы" редакциясында баяндалсын;
аталған қаулымен бекітілген "Мүгедек балаларды үйде тәрбиелеп оқытатын отбасыларына жәрдемақы тағайындау және төлеу тәртібі туралы" Ережеде:
қаулының басы келесі редакцияда баяндалсын: "Мүгедек балаларды үйде тәрбиелеп оқытатын отбасыларына жәрдемақы тағайындау және төлеу тәртібі жөніндегі Қағидасы";
8) тармақшада "осы Ережемен" сөздері "осы Қағидамен" сөздерімен алмастырылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары А.Қ.Бижановқа жүктелсін.
Алматы қаласының әкімі
Әкімшілік хатшысы

О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 23 апреля 2003 года N 1/257 "Об оказании единовременной материальной помощи остронуждающимся гражданам города Алматы" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 529 от 8 мая 2003 года) и постановление акимата города Алматы от 17 июня 2002 года N 3/390 "Об утверждении Положения о порядке назначения и выплаты пособия семьям, воспитывающим и обучающим на дому детей-инвалидов" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 460 от 8 июля 2002 года)
Постановление акимата города алматы от 2 июня 2004 года N 3/470. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 16 июня 2004 года за N 605. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 12 февраля 2014 № 1/102
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 12.02.2014 № 1/102.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) пункта 3 статьи 3 Закона  Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213-I "О нормативных правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Пункт 1 исключен постановлением акимата города Алматы от 27 декабря 2013 года № 4/1119.
2. Внести в постановление акимата города Алматы от 17 июня 2002 года N 3/390 "Об утверждении Положения о порядке назначения и выплаты пособия семьям, воспитывающим и обучающим на дому детей-инвалидов" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 460 от 8 июля 2002 года, опубликовано в газетах "Алматы Акшамы" N 138 от 7 декабря 2002 года и "Вечерний Алматы" N 98 от 14 декабря 2002 года) следующие изменения:
название данного постановления изложить в следующей редакции: "Об утверждении Правил назначения и выплаты пособия семьям, воспитывающим и обучающим на дому детей-инвалидов";
пункт 1 изложить в следующей редакции: "Утвердить Правила назначения и выплаты пособия семьям, воспитывающим и обучающим на дому детей-инвалидов";
в Положении "О порядке назначения и выплаты пособия семьям, воспитывающим и обучающим на дому детей-инвалидов", утвержденном указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции: "Правила назначения и выплаты пособия семьям, воспитывающим и обучающим на дому детей-инвалидов";
в пункте 8) слова: "настоящим Положением" заменить словами: "настоящими Правилами".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Бижанова А.Х.
Аким города Алматы                         В.Храпунов
Секретарь акимата                          К.Тажиева