Облыстық мәслихаттың және облыс әкімінің "Тауарлы (ауыл шаруашылығы) өндiрiсiн жүргiзу үшiн азаматтардың меншiгiнде бола алатын және ұзақ мерзiмде пайдалана алатын жер учаскелерiнiң шектеулi (ең үлкен) мөлшерiн бекіту туралы" N 17/6-3 бірлескен шешімінiң 2-тармағы күшiн жойды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты мен облыс әкімінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі N 6/16-2 бірлескен шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2004 жылғы 19 мамырда N 1259 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 18 маусымда N 26/15 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.06.18 N 26/15 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер
Кодексiн, осы мәселе бойынша Үкiметтiң 2003 жылғы 22 қазандағы N 1071 қаулысын жүзеге асыру мақсатында, сондай-ақ "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213-1 Заңның 28-бабы 1-тармағына сәйкес облыстық мәслихат және облыс әкімі ШЕШТІ:
Облыстық мәслихаттың және облыс әкімінің 2002 жылғы 19 сәуiрдегі «Тауарлы (ауыл шаруашылығы) өндiрiсiн жүргiзу үшiн азаматтардың меншiгiнде бола алатын және ұзақ мерзiмде пайдалана алатын жер учаскелерiнiң шектеулi (ең үлкен) мөлшерiн бекіту туралы» 17/6-3 бiрлескен шешімінiң 2-тармағы алып тасталсын.

О признании утратившим силу п.2 совместного решения областного маслихата и акима области N 17/6-3 "Об утверждении предельных (максимальных) размеров земельных участков, которые могут находиться в собственности граждан и в долгосрочном землепользовании для ведения товарного (сельскохозяйственного) производства."
Совместное решение Северо-Казахстанского областного маслихата и акима области (VI сессия третьего созыва) от 15 апреля 2004 года N 6/16-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Республики Казахстан 19 мая 2004 года N 1259. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18 июня 2010 года N 26/15
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18.06.2010 г. N 26/15
В целях реализации Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Постановления Правительства от 22 октября 2003 года N 1071 по данному вопросу, а также согласно статьи 28 пункта 1 Закона о нормативных правовых актах от 24 марта 1998г. N 213-1 областной маслихат и аким области РЕШИЛИ:
Пункт 2 совместного решения областного маслихата и акима области N 17/6-3 от 19 апреля 2002 года "Об утверждении предельных (максимальных) размеров земельных участков, которые могут находиться в собственности граждан и в долгосрочном землепользовании для ведения товарного сельскохозяйственного производства" исключить.