"Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің "Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын ұл (қыз) балаларды асырауға тілек білдірген шетелдік азаматтарды есепке алу жөніндегі ережені бекіту туралы" 1999 жылғы 17 маусымдағы N 655 және "Шетелдіктердің асырап алуына берілген Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын ұл (қыз) балаларды есепке алу туралы нұсқаулықты бекіту туралы" 2003 жылғы 11 сәуірдегі N 08-1/31 бұйрықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2005 жылғы 30 қарашадағы N 08-1/363 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 23 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 4025. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің м.а. 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 11-1-2/130 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 03.04.2015 № 11-1-2/130 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің кейбір бұйрықтарына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) Күші жойылдды - ҚР Сыртқы істер министрінің 2012.02.24 № 08-1-1-1/60 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
2) "Шетелдіктердің асырап алуына берілген Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын ұл (қыз) балаларды есепке алу туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Сыртқы істер министрінің 2003 жылғы 11 сәуірдегі N 08-1/31 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2264 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған 2003 ж., N 25-26, 866-құжат)  бұйрығында :
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Шетелдіктердің асырап алуына берілген Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын ұл (қыз) балаларды есепке алу туралы нұсқаулықта:
15-тармақта:
"жарты жылда бір рет" деген сөздер алынып тасталсын;
"барып тұруға міндетті" деген сөздер "барып тұрады" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
МИНИСТР
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Шекара қызметінің директоры
2005 жылғы 21 желтоқсан
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
2005 жылғы 11 желтоқсан
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
2005 жылғы 1 желтоқсан

О внесении изменений и дополнения в приказы Министра иностранных дел Республики Казахстан от 17 июня 1999 года № 655 "Об утверждении Правил об учете иностранных граждан, желающих усыновить (удочерить) детей, являющихся гражданами Республики Казахстан" и от 11 апреля 2003 года № 08-1/31 "Об утверждении Инструкции по постановке на учет детей, являющихся гражданами Республики Казахстан, переданных на усыновление (удочерение) иностранцам
Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 30 ноября 2005 года № 08-1/363. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 января 2006 года № 4025. Утратил силу приказом и.о. Министра иностранных дел Республики Казахстан от 3 апреля 2015 года № 11-1-2/130
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 03.04.2015 года № 11-1-2/130 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы Министра иностранных дел Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) утратил силу приказом Министра иностранных дел РК от 24.02.2012 № 08-1-1-1/60 (вводится в действие со дня официального опубликования);
2) в  приказ Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 11 апреля 2003 года N 08-1/31 "Об утверждении Инструкции по постановке на учет детей, являющихся гражданами Республики Казахстан, переданных на усыновление (удочерение) иностранцам" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 2264, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 г., № 25-26, ст. 866):
в Инструкции по постановке на учет детей, являющихся гражданами Республики Казахстан, переданных на усыновление (удочерение) иностранцам, утвержденной указанным приказом:
в пункте 15:
слова "один раз в полгода" исключить;
слова "обязано посещать" заменить словом "посещает".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
МИНИСТР
СОГЛАСОВАНО
Директор Пограничной службы
Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
22 декабря 2005 года
СОГЛАСОВАНО
Министр  внутренних дел
Республики Казахстан
11 декабря 2005 года
СОГЛАСОВАНО
Министр образования и науки
Республики Казахстан
1 декабря 2005 года