Алматы облыстық Мәслихатының 2004 жылғы 3 маусымдағы "Алматы облысында 2005-2007 жылдары тұрғын үй құрылысын дамыту бағдарламасы туралы" N 6-46 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 16 наурыздағы N 15-108 шешімі. Алматы облыстық Әділет басқармасында 2005 жылғы 13 сәуірде N 1934 тіркелген. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 16-105 шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 16-105 шешімімен.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 18 ақпандағы Қазақстан халқына Жолдауын және Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілері туралы" Заңына сәйкес Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Алматы облыстық мәслихатының 2004 жылғы 3 маусымдағы "Алматы облысында 2005-2007 жылдары тұрғын үй құрылысын дамыту бағдарламасы туралы" N 6-46 шешіміне (2004 жылы 17 шілде тіркеу N 1677, 2004 жылғы 20 шілдедегі N 84 "Жетісу" газеті және Алматы облыстық мәслихатының 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 13-87 шешіміне өзгертулер енгізілген 2004 жылғы 27 шілдедегі N 87 "Огни Алатау" газеті) төмендегі толықтырулар енгізілсін:
5 тарауындағы 2 тармақтың 10 абзацындағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" деген сөздері төмендегідей толықтырылсын:
Тұрғын үй құрылысын дамыту бағдарламасы бойынша облыстық сәулет, қала құрылысы және құрылыс басқармасы белгіленген тәртіппен құрылыс жүріп жатқан объектілерден 2005-2007 жылдардың жазғы кезеңдерінде студенттік құрылыс отрядтарына жұмыс көлемін ұйымдастыруға ықпал етсін.
Облыстық мәслихат
сессиясының Төрағасы                М.Тазабеков
Облыстық мәслихаттың хатшысы        А.Сыдық

О внесении дополнения в решение Алматинского областного Маслихата N 6-46 от 3 июня 2004 года "О программе развития жилищного строительства в Алматинской области на 2005-2007 годы"
Решение Алматинского областного Маслихата от 16 марта 2005 года N 15-108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 апреля 2005 года за N 1934. Утратило силу - решением Алматинского маслихата от 29 декабря 2008 года N 16-105
Сноска. Утратило силу решением Алматинского маслихата от 29.12.2008 N 16-105
Во исполнение послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. народу Республики Казахстана от 18 февраля 2005 года и в соответствии с Законом Республики Казахстана "О нормативных правовых актах" Алматинской областной маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Алматинского областного маслихата от 3 июня 2004 года N 6-46 "О программе развития жилищного строительства в Алматинской области на 2005-2007 годы" (регистрационный номер 1677 от 17 июля 2004 года, газеты "Жетысу" N 84 от 20 июля 2004 года и "Огни Алатау" N 87 от 27 июля 2004 года с внесенными изменениями решением областного маслихата от 21 декабря 2004 года N 13-87) следующее дополнение:
В главу 5. пункта 2. абзаца 10 после слов "О государственных закупках" дополнить:
В летние периоды 2005-2007 годов Управлению архитектуры, градостроительства и строительства области оказать содействие в организации студенческих строительных отрядов с предоставлением в установленном порядке объемов работ на строящихся объектах по Программе развития жилищного строительства.
Председатель сессии
областного маслихата                       М. Тазабеков
Секретарь
областного маслихата                       А. Сыдык