Алматы қаласының 2004 жылға арналған бюджеттің орындалуы жөніндегі есепті бекіту туралы
III-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ХVІ сессиясының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 153 шешімі. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2005 жылғы 9 маусымда N 663 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Алматы қаласы Мәслихатының 2006 жылғы 20 наурыздағы хатымен
Қазақстан Республикасы Конституциясының  86 бабы 4 тармағының 1 тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-ІІ  Заңының 6 бабына сәйкес, 2004 жылға арналған қала бюджетінің орындалуы туралы есепті тыңдап, ІІІ сайланған Алматы қаласының Мәслихаты,  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2004 жылға арналған Алматы қаласы бюджетінің орындалуы туралы есеп қосымшаға сәйкес келесі мөлшерлерде бекітілсін:
түсімдер:
республикалық бюджеттен алынған ресми трансферттердің түсімдері - 9484113 мың теңге;
несиелерді қайтару - 183525 мың теңге;
шығыстар:
шығындар - 81686153 мың теңге;
несиелер - 100000 мың теңге;
түсім - 2180200 мың теңге, соның ішінде тұрғын үй саясатын іске  асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысына республикалық бюджеттен бөлінген несиелер - 1650000 мың теңге;
жергілікті атқару органдардың борышын өтеу - 1313483 мың теңге;

Об утверждении отчета об исполнении бюджета города Алматы за 2004 год
Решение XVІ сессии Маслихата города Алматы III-го созыва от 26 мая 2005 года N 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 9 июня 2005 года за N 663. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы N 309 от 20 марта 2006 года
В соответствии с подпунктом 1 пункта 4 статьи 86 Конституции Республики Казахстан и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" N 148-II от 23.01.2001 года, заслушав отчет об исполнении бюджета города за 2004 год Маслихат города Алматы III созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить отчет об исполнении бюджета города за 2004 год согласно приложению в следующих объемах:
поступления:
доходы - 71451388 тыс.тенге;
полученные официальные трансферты из республиканского бюджета - 9484113 тыс.тенге;
возврат кредитов - 183525 тыс. тенге.
расходы:
затраты - 81686153 тыс.тенге;
кредиты - 100000 тыс. тенге;
поступление - 2180200 тыс.тенге, в том числе кредиты из республиканского бюджета на строительство жилья в рамках реализации жилищной политики - 1650000 тыс. тенге;
погашение долга местных исполнительных органов - 1313483 тыс.тенге;

2005 жыл басына қалған қаржының бос қалдығы - 5264032 мың теңге.
2. Есеп "Алматы Ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жариялансын.
ІІІ-ші сайланған Алматы қаласы
Мәслихатының ХVІ-ші сессиясының
төрайымы
ІІІ-ші сайланған Алматы қаласы
Мәслихатының хатшысы
III-ші сайланған
Алматы қаласы Мәслихатының
"26" мамырдағы 2005 жылғы
XVI-шы сессиясының шешіміне
қосымша
2004 ЖЫЛҒА ҚАЛАЛЫҚ БЮДЖЕТТІҢ ОРЫНДАЛУЫ ТУРАЛЫ ЕСЕП
Санаты            Аталуы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Нақтылан
ған бюджет
1
2
3
4
5
6
1.КІРІСТЕР

свободные остатки на начало 2005 года - 5264032 тыс.тенге.
2. Отчет опубликовать в газетах "Алматы Акшамы" и "Вечерний Алматы".
Председатель XVI сессии
Маслихата г. Алматы III созыва
Секретарь
Маслихата г.Алматы III созыва
Приложение
к решению XVI сессии
Маслихата города Алматы III созыва
N 153 от 26 мая 2005 года
Отчет об исполнении бюджета города
за 2004 год
тыс. тенге
Категория
Класс          Наименование
Подкласс
Специфика
Уточнен
ный бюджет
Исполнено за год
Отклонение
% исполнения
1
2
3
4
5
6
7
8
9
I. Доходы