Жер бетiндегi су ресурстары көздерiн пайдалану үшiн төлемақы мөлшерi туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2005 жылғы 19 қазандағы N 19/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 15 қарашада N 1602 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2009 жылғы 19 маусымда N 16/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2009.06.19 N 16/9 Шешімімен
"Қазақстан Республикасындағы су Кодексiнiң" 38 бабы 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6 бабы 2 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Жер бетiндегi су ресурстары көздерiн пайдалану үшiн төлемақы мөлшерi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы
Облыстық мәслихаттың
сессиясының 2005 жылғы
19 қазандағы N 19/5 шешiмiне
қосымша
Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша жер бетiндегi
су ресурстары көздерiн пайдалануға төленетiн
төлемақы мөлшерi
Наимено
вание
Жилищно-
эксплуа-
тацион-
ные и
комму-
нальные
услуги,
тиын/
куб.м
Промыш
лен-
ность
вклю-
чая
тепло-
энерге
тику,
тиын/
куб.м
Сельс-
кое
хозяй-
ство,
тиын/
куб.м
Прудовые
хозяйст-
ва,
осуществ-
ляющие
забор из
водных
источни-
ков,
тиын/
куб.м
Рыбное
хозяй-
ство,
потре-
бите-
ли,
произ-
водя-
щие
отлов
рыбы
на
водных
источ-
никах,
тенге/
тонна
Гидро-
энерге-
тика,
тиын/
квт.
час
Водный
транс-
порт,
тиын/
т.км
Бассейн
реки
Ишим
3,6

О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников
Решение Северо-Казахстанского маслихата от 19 октября 2005 года N 19/5. Зарегистрировано Департаменом юстиции Северо-Казахстанской области 15 ноября 2005 года за N 1602. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 19 июня 2009 года N 16/9
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 19.06.2009 N 16/9
В соответствии с п.5 статьи 38 "Водного кодекса Республики Казахстан" и п.2 статьи 6 Закона "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников согласно приложения.
Председатель сессии областного маслихата
Секретарь областного маслихата
Приложение
к решению сессии
областного маслихата N19/5
от 19 октября 2005 года
Ставки
платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по Северо-Казахстанской области
Наимено
вание
Жилищно-эксплу-
атационные и коммунальные услуги,
тиын/куб. м
Промышленность включая теплоэнергетику,
тиын/ куб. м
Сельское хозяйство,
тиын/ куб. м
Прудовые хозяйства, осуществляющие забор из водных источников,
тиын/ куб. м
Рыбное хозяйство, потребители, производящие отлов рыбы на водных источниках,
тенге/тонна
Гидроэнергетика,
тиын/
квт. час
Водный транспорт ,
тиын/ т км
Бассейн реки Ишим
3,6