"Бала туғанда көрсетiлетiн әлеуметтiк көмек төлеудiң ережесiн бекiту туралы" облыс әкiмдiгiнiң 2005 жылғы 5 ақпандағы N 30 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 20 желтоқсандағы N 316 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2006 жылғы 27 қаңтарда N 1607 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы  N 213 Заңы 28 бабына сәйкес облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бала туғанда көрсетiлетiн әлеуметтiк көмек төлеудiң ережесiн бекiту туралы" облыс әкiмдiгiнiң 2005 жылғы 5 ақпандағы  N 30  қаулысына (2005 жылғы 5 ақпандағы тiркеу N 1494, 2005 жылғы    11 наурыздағы "Солтүстiк  Қазақстан" газетi, 2005 жылғы 11 наурыздағы "Северный Казахстан" газетi) келесi өзгерiс енгiзiлсiн:
2 тармақ келесi редакцияда жазылсын:
"2. 2005 жылдың 1 қаңтарынан 2005 жылдың 31 желтоқсаны аралығында (қоса алғанда) туған балаларға бала туғанда көрсетiлетiн әлеуметтiк көмек жоспардан тыс кiрiстер есебiнен тиiстi жергiлiктi бюджеттер қаражатынан төленетiн болып айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Е.Е.Нұрақаевқа жүктелсiн.
Облыс әкiмi

О внесении изменения в постановление акимата области от 5 февраля 2005 года N 30 "Об утверждении Правил выплаты социальной помощи на рождение ребенка"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2005 года N 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 января 2006 года N 1607. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года  N 213 "О нормативных правовых актах" акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 5 февраля 2005 года  N 30 "Об утверждении Правил выплаты социальной помощи на рождение ребенка" (регистрационный N 1494 от 22 февраля 2005 года, 11 марта 2005 года газета "Солтүстік Қазақстан", 11 марта 2005 года газета "Северный Казахстан") следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Определить, что социальная помощь на рождение ребенка выплачивается на детей, рожденных с 1 января 2005 года по 31 декабря 2005 года (включительно), из средств соответствующих местных бюджетов за счет сверхплановых доходов".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нуракаева Е.Е.
Аким области