"Ішкі істер органдарының, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің және Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі Кеден комитетінің Қазақстан Республикасының шекара арқылы өткізу бекеттеріндегі шетел азаматтарының заңсыз қоныс аударуының жолын кесу жөніндегі өзара іс-қимылын ұйымдастырудың тәртібі жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2002 жылғы 23 сәуірдегі N 65, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 29 сәуірдегі N 293, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 10 сәуірдегі N 420 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2005 жылғы 28 желтоқсандағы N 213, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 7 қаңтардағы N 11, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 2 желтоқсандағы N 406 Бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 27 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 4056. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 4 ақпандағы № 66, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 29 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 19 бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 04.02.2015 № 66, ҚР Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 25.04.2015 № 29 және ҚР Ішкі істер министрінің 13.01.2015 № 19 бірлескен бұйрығымен.
"Заңға бағынысты актілерді жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 77-Ө  Өкімі шеңберінде қолданыстағы заңнамаға сәйкестендіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2002 жылғы 23 сәуірдегі N 65, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 29 сәуірдегі N 293, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 10 сәуірдегі N 420 "Ішкі істер органдарының, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігі Кеден комитетінің Қазақстан Республикасының шекара арқылы өткізу бекеттеріндегі шетел азаматтарының заңсыз қоныс аударуының жолын кесу жөніндегі өзара іс-қимылын ұйымдастырудың тәртібі жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" (бұдан әрі - Нұсқаулық) (мемлекеттік тіркеу тізілімдемесінің N 1862 нормативтік құқықтық актілерінде тіркелген)  бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Бұйрықтың және Нұсқаулықтың барлық мәтіні бойынша:
"Мемлекеттік кіріс министрлігі", "Мемлекеттік кіріс министрлігінің", "МКМ", "Мемлекеттік кіріс министрлігі Кеден комитетінің", "Кедендік басқармалары" деген сөздерін тиісінше "Қаржы министрлігі", "ҚМ", "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті", "Кедендік бақылау департаменттері" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Мемлекеттік кіріс министрлігі Кеден комитетінің Кедендік бақылау және кедендік режимдерді ұйымдастыру бас басқармасына" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Контрабандаға қарсы күрес жөніндегі басқармасына" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 апреля 2002 года N 65, Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 апреля 2002 года N 293, Министра государственных доходов Республики Казахстан от 10 апреля 2002 года N 420 "Об утверждении Инструкции о порядке организации взаимодействия органов внутренних дел, Пограничной службы Комитета национальной безопасности и Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан по пресечению незаконной миграции иностранных граждан в пунктах пропуска через государственную границу Республики Казахстан"
Совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 7 января 2006 года N 11, Министра финансов Республики Казахстан от 2 декабря 2005 года N 406, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 28 декабря 2005 года N 213. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 января 2006 года N 4056. Утратил силу совместным приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 13 января 2015 года № 19, Министра финансов Республики Казахстан от 4 февраля 2015 года № 66 и Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 29
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра внутренних дел РК от 13.01.2015 № 19, Министра финансов РК от 04.02.2015 № 66 и Председателя Комитета национальной безопасности РК от 25.04.2015 № 29.
Комитет национальной    Министерство          Министерство
безопасности            внутренних дел        финансов
Республики Казахстан    Республики Казахстан  Республики Казахстан
от 28 декабря           от 7 января           от 2 декабря
2005 года N 213         2006 года N 11        2005 года N 406
В целях приведения в соответствие с действующим законодательством в рамках  распоряжения  Премьер-Министра Республики Казахстан от 20.03.2004 года N 77-р "О мерах по совершенствованию подзаконных актов",  ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в  приказ  Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 апреля 2002 года N 65, Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 апреля 2002 года N 293, Министра финансов Республики Казахстан от 10 апреля 2002 года N 420 "Об утверждении Инструкции о порядке организации взаимодействия органов внутренних дел, Пограничной службы Комитета национальной безопасности и Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан по пресечению незаконной миграции иностранных граждан в пунктах пропуска через государственную границу Республики Казахстан" (далее Инструкция) (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1862) внести следующие изменения:
по всему тексту приказа и Инструкции:
слова "Министерство государственных доходов", "Министерства государственных доходов", "МГД", "Таможенного комитета Министерства государственных доходов", "Таможенные управления" заменить соответственно словами "Министерство финансов", "МФ", "Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан", "Департаменты таможенного контроля";
слова "Главное управление организации таможенного контроля и таможенных режимов Таможенного комитета Министерства государственных доходов" заменить словами "Управление по борьбе с контрабандой Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан".

2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік
комитетінің төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі

2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель Комитета                  Министр внутренних дел
национальной безопасности               Республики Казахстан
Республики Казахстан
Министр финансов
Республики Казахстан