"Кедендік бақылаудың техникалық құралдарының тізілімі мен қолдану тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 6 мамырдағы N 184 бұйрығына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті Төрағасының 2006 жылғы 23 мамырдағы N 188 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 13 маусымда тіркелді. Тіркеу N 4248. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21  № 474Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Кеден  кодексінің 473-бабына сәйкес, "Тауарлар мен көлiк құралдарын Қазақстан Республикасына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге тыйым салуларды, кейбiр кедендік режимдерге орналастыруға тыйым салынған тауарлардың тiзбелерiн, сондай-ақ жекелеген кедендік режимдерге орналастырылған тауарлармен жасалатын операцияларды жүргiзуге арналған тыйым салулар мен шектеулерді бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі N 681  қаулысын орындау мақсатында,  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Кедендік бақылаудың техникалық құралдарының тізілімі мен қолдану тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 6 мамырдағы N 184  бұйрығына , Қазақстан Республикасы Қаржы Вице-Министрі - Қаржы Министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 15 ақпандағы  бұйрығымен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларға (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2340 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқару және басқа мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде 2004 жылғы N 37-40, 1010-құжат жарияланған), мынадай өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
Аталған бұйрықпен бекітілген кедендік бақылаудың техникалық құралдарының тізілімі мен қолдану тәртібінде:
1-тармақта "472" деген сан "473" саны мен ауыстырылсын;
5-тармақтың 4) тармақшасында:
оныншы абзацтағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"озонды бұзатын заттарды бірдейлендіру құралдары.";
6-тармақтың 4) тармақшасында:
алтыншы абзацтағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"тауарлар мен көлік құралдарды тексеру кезінде озонды бұзатын заттарды анықтау үшін бірдейлендіру құралдар, детекторлар және хладагенттер талдағыштар қолданады.".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Кедендік бақылауды ұйымдастыру басқармасы (Ө.К.Бейіспеков) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 6 мая 2003 года № 184 "Об утверждении Перечня и порядка применения технических средств таможенного контроля"
Приказ Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 23 мая 2006 года № 188. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июня 2006 года № 4248. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года № 474
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 № 474.
В соответствии со  статьей 473 Таможенного кодекса Республики Казахстан, в целях реализации  постановления Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года N 681 "Об утверждении запретов на ввоз в Республику Казахстан и вывоз из Республики Казахстан товаров и транспортных средств, перечней товаров, запрещенных к помещению под некоторые таможенные режимы, а также запретов и ограничений на проведение операций с товарами, помещенными под отдельные таможенные режимы",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 6 мая 2003 года N 184 "Об утверждении Перечня и порядка применения технических средств таможенного контроля" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2340, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 год, N 37-40, ст. 1010, с внесенными изменениями и дополнениями приказом Вице-Министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 15 февраля 2005 года N 54), следующие изменения и дополнения:
в  Перечне и порядке применения технических средств таможенного контроля, утвержденном указанным приказом:
в пункте 1 цифру "472" заменить цифрой "473";
в подпункте 4) пункта 5:
в абзаце десятом знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"приборы идентификации озоноразрушающих веществ.";
в подпункте 4) пункта 6:
в абзаце шестом знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить абзацем семь следующего содержания:
"при проверке товаров и транспортных средств для выявления озоноразрушающих веществ, используются идентификаторы, детекторы и анализаторы хладагентов.".
2. Управлению организации таможенного контроля Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Бейспеков О.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Ұйымдастырушылық жұмыс және бақылау басқармасы (К.І.Махамбетов) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының орынбасары Б.Т.Әбдішевке жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап, он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға

3. Управлению организационной работы и контроля Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Махамбетов К.И.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан Абдишева Б.Т.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель