Азаматтардың жекелеген санаттарының қалалық қоғамдық көліктерде тегін жүруі туралы
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2006 жылғы 14 сәуірдегі N 233 шешімі. Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2006 жылдың 28 сәуірінде N 3-1-47 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 27 қазандағы № 198 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009.10.27 № 198 шешімімен.
Азаматтардың жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көліктерде қызмет көрсетуді жақсарту мақсатында, Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегі N 156 "Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" Заңының 8 және 13 баптары, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23  қаңтардағы N 148-II "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 және 7 баптарының негізінде, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ :
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009.04.25 N 170 (қолданысқа енгізілу тәртібін   4 тармақтан қараңыз) шешімімен.
1. 2006 жылдың 1 сәуірінен бастап, қалалық қоғамдық көліктерде Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектері үшін - автобустар, троллейбустар, маршрутты таксилерде, жасына байланысты зейнеткерлер, 1, 2, 3 топ мүгедектері, 16 жасқа дейінгі бала жасынан мүгедектер үшін - автобустар мен троллейбустарда тегін жүру белгіленсін.
2. Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті он төртінші сессиясының 2002 жылғы 28 наурыздағы N 137 "Азаматтардың жекелеген санаттарының қалалық қоғамдық көліктерде тегін жүруі туралы" шешімінің күші жойылды деп есептелінсін.
Сессия төрағасы
Мәслихат хатшысы

О бесплатном проезде в городском общественном транспорте отдельной категории граждан города Актобе
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 14 апреля 2006 года № 233. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 28 апреля 2006 года № 3-1-47. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 27 октября 2009 года № 198
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 27.10.2009 № 198.
В целях улучшения их пассажирского обслуживания городским общественным транспортом, на основании статей 8 и 13 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года № 156 "О транспорте в Республике Казахстан", статьи 63 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, руководствуясь статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 25.04.2009 № 170 (порядок введения в действие см. пункт 4).
1. Установить с 1 апреля 2006 года бесплатный проезд в городском общественном транспорте для участников и инвалидов Великой Отечественной войны - в автобусах, троллейбусах, маршрутных такси, для пенсионеров по возрасту, инвалидов 1, 2, 3 групп, инвалидов детства до 16 лет – в автобусах и троллейбусах.
2. Признать утратившим силу решение № 137 очередной четырнадцатой сессии маслихата города Актобе от 28 марта 2002 года "О бесплатном проезде в городском общественном транспорте отдельных категорий граждан" признать утратившим силу.
Председатель сессии Б. Туйтебаев
Секретарь маслихата Х. Саркулова