2005 жылғы 3 қазандағы № 1276 "Халықтың нысаналы топтарының жұмыссыздарын жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қалалық әкімдігінің 2006 жылғы 26 қаңтардағы № 108 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2006 жылғы 14 ақпанда № 9-1-38 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 16 маусымдағы № 1118 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды 27-бабына сәйкес 1998.03.24 № 213 ҚР Заңымен - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2009.06.16 № 1118 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5, 7 және 18-1 баптарына, Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 53-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының  31-бабының негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Костанай қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 3 қазандағы № 1276 "Халықтың нысаналы топтарының жұмыссыздарын жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" (тіркеу нөмірі 9-1-25, "Қостанай" газеті, 2005 жылғы 28 қазандағы) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы нұсқаулығына, аталған қаулыға қосымша:
2-тармақтың 3)-тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"3) жастар тәжірибесі - жұмыс тәжірибесі жоқ, бастауыш, орта және кәсіптік жоғары оқу орындарының бітірушілерін, алған мамандықтары бойынша еңбек өтілі мен тәжірибесі жоқ, жұмыстарын, тәжірибелік білім, шеберлік, дағдыларын алу мақсатында уәкілетті органның жолдауы бойынша кәсіптік оқуды бітірген жұмыссыздарын жұмысқа орналастыру";
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. Жұмыссыздарды әлеуметтік жұмыс орындарына жұмысқа орналастыру және оларға еңбекақы төлеуге арналған бюджет қаражатын тиімді пайдалану мақсатында, әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу жөніндегі комиссия жазбаша арыздары негізінде халықтың нысаналы топтарының жұмыссыздарын жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктейді".
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары А. Нұрғазиновқа жүктелсін.
Қала әкімі

О внесении изменений в постановление от 3 октября 2005 года № 1276 "Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп населения"
Постановление акимата города Костаная от 26 января 2006 года № 108. Зарегистрировано управлением юстиции города Костаная 14 февраля 2006 года за № 9-1-38. Утратило силу - Постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 16 июня 2009 года № 1118
Сноска. Утратило силу в соответствии со статьей 27 Закона РК от  24.03.1998 № 213 - Постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 18.06.2009 № 1118.
В соответствии со статьями 5,7 и 18-1 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", статьи 53 Бюджетного кодекса Республики Казахстан на основании статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан",  акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Костаная от 3 октября 2005 года № 1276 "Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп населения" (регистрационный номер 9-1-25, газета "Костанай" от 28 октября 2005 года) следующие изменения:
в инструкцию об организации и финансировании социальных рабочих мест, приложение к указанному постановлению:
подпункт 3) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"3) молодежная практика - трудоустройство выпускников учебных заведений начального, среднего и высшего профессионального образования, не имеющих опыта работы, незанятой молодежи, не имеющей стажа и опыта работы по полученной специальности, безработных, завершивших профессиональное обучение по направлению уполномоченного органа, в целях приобретения практических знаний, умений и навыков.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. С целью обеспечения трудоустройства безработных на социальные рабочие места и эффективного использования бюджетных средств, предназначенных на оплату их труда, комиссия по отбору работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест, на основании письменных заявлений отбирает работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп населения".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на  заместителя акима города Костаная А. Нургазинова.
Аким города