II сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 16 қыркүйектегі XXVII сессиясының "Алматы қаласында тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі туралы Ережені бекіту жөнінде" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVІІ сессиясының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 318 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 19 қаңтарда N 728 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 388 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХXІV сессиясының 2010.12.13 N 388 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" заңының 6 бабы 1 тармағы 15 тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" заңының 97 бабы 2 тармағына сәйкес III сайланған Алматы қаласы мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. II сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2003 жылғы 16 қыркүйектегі XXVII сессиясының "Алматы қаласында тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі туралы Ережені бекіту жөнінде", (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2003 жылы 6 қазанда N 557 тіркелген, 2003 жылғы 11 қазанда "Алматы ақшамы", "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған); өзгерістер мен толықтырулар енгізілген - 2004 жылғы 29 шілдедегі VIII сессияның N 69 шешімімен, 2004 жылғы 5 тамызда N 612 рет санымен тіркеліп, 2004 жылғы 12 тамызда - "Алматы Ақшамы" N 91, 2004 жылғы 26 тамызда - "Вечерний Алматы" N 171-172 газеттерінде жарияланған; 2005 жылғы 28 қаңтардағы кезектен тыс XII сессияның N 111 шешімімен, 2005 жылғы 1 ақпанда N 641 рет санымен тіркеліп, 2005 жылғы 3 ақпанда - "Алматы ақшамы" N 13, 2005 жылғы 5 ақпанда - "Вечерний Алматы" N 24 газеттерінде жарияланған; 2005 жылғы 27 сәуірдегі XV сессияның N 145 шешімімен, 2005 жылғы 13 мамырда N 656 рет санымен тіркеліп, 2005 жылғы 24 мамырда - "Алматы Ақшамы" N 57, 2005 жылғы 9 маусымда - "Вечерний Алматы" N 118 газеттерінде жарияланған; 2005 жылғы 29 шілдедегі XVII сессиясының N 172 шешімімен, 2005 жылғы 10 тамызда N 668 рет санымен тіркеліп, 2005 жылғы 20 тамыздағы - "Алматы Ақшамы" N 95, 2005 жылғы 27 тамызда - "Вечерний Алматы" N 173 газеттерінде жарияланған; 2006 жылғы 15 мамырдағы XXIII сессиясының N 249 шешімімен, 2006 жылғы 19 маусымда N 704 рет санымен тіркеліп, 2006 жылғы 24 маусымдағы - "Алматы Ақшамы" N 74, 2006 жылғы 29 маусымда - "Вечерний Алматы" N 122-124 газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Алматы қаласында тұрғын үй көмегінің көлемі мен көрсету тәртібі туралы Ережеге:
2 тармақтың бірінші абзацында "жұбайлары)" сөзінен кейін ", Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің қайта некеге отырмаған жесірлері, 1986 жылғы желтоқсан оқиғасына қатысушылары (ақталғандар)" деген сөздермен толықтырылсын;
2 тармақ мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын: "Тұрғын үй көмегі 1986 жылғы желтоқсан оқиғасына қатысушыларға (ақталғандар) "Желтоқсан" Республикалық халықтық-отаншылдық қозғалысы берген тізім бойынша көрсетіледі.";

О внесении дополнений в решение XXVII-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 16 сентября 2003 года "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы"
Решение XXVII сессии Маслихата города Алматы III созыва от 21 декабря 2006 года N 318. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 19 января 2007 года за N 728. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 13 декабря 2010 года N 388
Сноска. Утратило силу решением ХХХIV-й сессии Маслихата города Алматы IV-го созыва от 13.12.2010 N 388.
В соответствии с подпунктом 15 пункта 1 статьи 6  закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 97  закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", маслихат города Алматы III-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в  решение XXVII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы" от 16 сентября 2003 года (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 557 от 6 октября 2003 года, опубликовано 11 октября 2003 года в газетах "Алматы акшамы", "Вечерний Алматы"); внесены изменения и дополнения - решением VIII-й сессии от 29 июля 2004 года N 69, зарегистрировано за N 612 от 5 августа 2004 года, опубликовано в газетах, от 12 августа 2004 года - "Алматы Акшамы" N 91, 26 августа 2004 года - "Вечерний Алматы" N 171-172; решением внеочередной XII-й сессии от 28 января 2005 года N 111, зарегистрировано за N 641 от 1 февраля 2005 года, опубликовано в газетах, от 3 февраля 2005 года - "Алматы Акшамы" N 13, от 5 февраля 2005 года - "Вечерний Алматы" N 24; решением XV-й сессии от 27 апреля 2005 года N 145, зарегистрировано за N 656 от 13 мая 2005 года, опубликовано в газетах, от 24 мая 2005 года - "Алматы Акшамы" N 57, от 9 июня 2005 года - "Вечерний Алматы" N 118; решением XVII-й сессии от 29 июля 2005 года N 172, зарегистрировано за N 668 от 10 августа 2005 года, опубликовано в газетах, от 20 августа 2005 года - "Алматы Акшамы" N 95, от 27 августа 2005 года - "Вечерний Алматы" N 173; решением XXIII-й сессии от 15 мая 2006 года N 249, зарегистрировано за N 704 от 19 июня 2006 года, опубликовано в газетах, от 24 июня 2006 года - "Алматы Акшамы" N 74, от 29 июня 2006 года - "Вечерний Алматы" N 122-124) следующие дополнения:
в Правила о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы, утвержденные указанным решением:
абзац первый пункта 2 после слов "в Афганистане," дополнить словами "вдовы воинов, погибших в Великой Отечественной войне и не вступившие в повторный брак, участники декабрьских событий 1986 года (реабилитированные),";
пункт 2 дополнить абзацем третьим следующего содержания: "Жилищная помощь участникам декабрьских событий 1986 года (реабилитированные) оказывается на основании предоставляемых списков Республиканским народно-патриотическим движением "Желтоксан";

3 тармақтың "жұбайлары)" сөзінен кейін ", Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің қайта некеге отырмаған жесірлері, 1986 жылғы желтоқсан оқиғасына қатысушылары (ақталғандар)" деген сөздермен толықтырылсын;
12 тармақтың екінші абзацында "қатысушыларының" сөзінен кейін ", Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің қайта некеге отырмаған жесірлерінің" деген сөздермен толықтырылсын;
16,17 тармақтардың "жұбайлары)" сөзінен кейін ", Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің қайта некеге отырмаған жесірлеріне, 1986 жылғы желтоқсан оқиғасына қатысушыларға (ақталғандар)" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау денсаулық сақтау және әлеуметтік мәселелер бойынша тұрақты комиссияға (Е.Б.Тәжиев), Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары Қ.А.Бүкеновке жүктелсін.
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХХVII сессиясының
төрағасы, хатшысы                          Т. Мұқашев

в пункте 3 после слов "в Афганистане" дополнить словами ", вдов воинов, погибших в Великой Отечественной войне и не вступившие в повторный брак, участников декабрьских событий 1986 года (реабилитированные)";
в абзаце втором пункта 12 после слов "войны" дополнить словами ", вдовам воинов, погибших в Великой Отечественной войне и не вступивших в повторный брак";"
в пунктах 16, 17 после слов "в Афганистане," дополнить словами "вдов воинов, погибших в Великой Отечественной войне и не вступившие в повторный брак, участников декабрьских событий 1986 года (реабилитированные)".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции города Алматы.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социальным вопросам и здравоохранению (Тажиев Е.Б.) и первого заместителя акима города Алматы Букенова К.А.
Председатель XXVII-й сессии,
секретарь маслихата
города Алматы III-го созыва              Т. Мукашев