"Солтүстік Қазақстан облысында әлеуметтік жұмыс орындарын ашудың және қаржыландырудың ережелерін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 288 қаулысына өзгерту енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Әкімдігінің 2006 жылғы 28 наурыдағы N 56 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 14 сәуірде N 1618 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009.04.14 N 93 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009.04.14 N 93 қаулысымен
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңы 28 бабына сәйкес облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Солтүстiк Қазақстан облысында әлеуметтiк жұмыс орындарын ашудың және қаржыландырудың ережесiн бекiту туралы" облыс әкiмдiгiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы №N 288 (2005 жылғы 29 желтоқсандағы тiркеу N 398, 2006 жылғы 6 қаңтардағы «"Солтүстiк Қазақстан" газетi, 2006 жылғы 6 қаңтардағы "Северный Казахстан"» газетi) қаулысына келесi өзгерту енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген Солтүстiк Қазақстан облысында әлеуметтiк жұмыс орындарын ашудың және қаржыландырудың ережесiнде:
5 тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"5. Нысаналы топтағы жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшiн әлеуметтiк жұмыс орындарын ашуға және (немесе) ұсынуға тiлек бiлдiрген жұмыс берушiлердi iрiктеудi уәкiлеттi орган жұмыссыздың еңбегiне мейлiнше жоғары жалақы ұсынатын жұмыс берушiнi айқындау мақсатында конкурстық негiзде жүргiзедi.".
Облыс әкiмi

О внесении изменения в постановление акимата области от 12 декабря 2005 года N 288 "Об утверждении Правил создания и финансирования социальных рабочих мест в Северо-Казахстанской области"
Постановление Акимата Северо-Казахстанской области от 28 марта 2006 года N 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 апреля 2006 года N 1618. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 14 апреля 2009 года N 93
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 14 апреля 2009 года N 93
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата области от 12 декабря 2005 года N 288 "Об утверждении Правил создания и финансирования социальных рабочих мест в Северо-Казахстанской области" (регистрационный N 1608 от 29 декабря 2005 года, 6 января 2006 года газета "Солтүстік Қазақстан", 6 января 2006 года газета "Северный Казахстан") следующее изменение:
в Правилах создания и финансирования социальных рабочих мест в Северо-Казахстанской области, утвержденных указанным постановлением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
5. Отбор работодателей, желающих создать и (или) предоставить социальные рабочие места для трудоустройства безработных из целевых групп, производится уполномоченным органом на конкурсной основе с целью определения работодателя, предлагающего более высокую заработную плату труда безработного.
Аким области