Бажсыз сауда дүкенін және еркін қоймасын құру туралы шешімдерінің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті 2007 жылғы 30 сәуірдегі N 113 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 18 мамырдағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4677 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21 № 474 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің 146 және 247 баптарына сәйкес, сондай-ақ Қазақстан Республикасының "Лицензияландыру туралы" және»"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне лицензиялау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Бажсыз сауда дүкенін және еркін қоймасын құру туралы
шешімдерінің ұсынылған нысаны бекітілсін. Қараңыз.K100296
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (Р.Қ. Қасымбеков) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Ұйымдастырушылық жұмыстар және бақылау басқармасы (С.С. Молдабаев) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық 2007 жылдың 26 шілдесінен бастап күшіне енеді.
Төраға
2007 жылғы 30 сәуірдегі N 113
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Кедендік бақылау комитеті
төрағасының бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік ел таңбасы
ШЕШІМІ
Шешім нөмірі__________________________________________________
Шешім берілген күн "___"___________20__ ж.
Қызмет түрі
______________________________________________________________
Ерекше жағдай, шешімнің әрекеті
______________________________________________________________
(орналасқан орыны)
Шешім берген орган____________________________________________
(шешім берген органның толық атауы)
______________________________________________________________
Басшы (өкілетті тұлға)_______________________________________
______________________________________________________________
(шешім берген орган басшының (өкілетті тұлғаның) тегі
және аты-жөні
шешім берілген күн "__"__________________20__ ж.
Қала__________________

Об утверждении формы решения об учреждении свободного склада и магазина беспошлинной торговли
Приказ Председателя комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года N 113. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 мая 2007 года N 4677. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года N 474
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 N 474.
В соответствии со  статьями 146 и  247 Таможенного кодекса Республики Казахстан, а также законами Республики Казахстан " О лицензировании " и " О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лицензирования",  ПРИКАЗЫВАЮ
1. Утвердить прилагаемую форму решения об учреждении свободного склада и магазина беспошлинной торговли. см.K100296
2. Управлению правового обеспечения Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Касымбеков Р.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению организационной работы и контроля Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Молдабаев С.С.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 26 июля 2007 года.
Председатель
Приложение
к приказу Председателя
Комитета таможенного контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 30 апреля 2007 года N 113
Государственный герб
Республики Казахстан
РЕШЕНИЕ
Номер решения _______________ N ___________
Дата выдачи решения "___" _________20__г.
Вид деятельности
__________________________________________________________________
Особые условия, действие решения
__________________________________________________________________
(местонахождение)
Орган, выдавший решение __________________________________________
(полное наименование органа
__________________________________________________________________
выдавшего решение)
Руководитель (уполномоченное лицо) _______________________________
__________________________________________________________________
(фамилия и инициалы руководителя (уполномоченного лица)
__________________________________________________________________
органа, выдавшего решение)
Дата выдачи решения "____"_____________20__г.
Город ______________________