"Әкімшілік-аумақтық бірліктердегі халық санына сәйкес сайланатын мәслихаттар депутаттарының санын белгілеу Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 8 шілдедегі N 12/200 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2007 жылғы 25 мамырдағы N 87/161 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 11 маусымдағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4727 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 21/323 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Орталық сайлау комиссиясының 11.09.2020 № 21/323 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 12-бабына сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әкімшілік-аумақтық бірліктердегі халық санына сәйкес сайланатын мәслихаттар депутаттарының санын белгілеу Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 8 шілдедегі N 12/200 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген N 838, Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2004 жылғы 11 қазандағы N 144/210 қаулысымен енгізілген өзгерістермен) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Әкімшілік-аумақтық бірліктердегі халық санына сәйкес сайланатын мәслихаттар депутаттарының санын белгілеу Ережелерінде:
2 қосымшада реттік нөмірі 27-ші жолда "Лениногорск" деген сөз "Риддер" деген сөзбен ауыстырылсын;
3 қосымшада:
реттік нөмірі 48-жолда "Целинный" деген сөз "Ғабит Мүсірепов" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 58-жолда "Бұлаев" деген сөз "Мағжан Жұмабаев" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 64-жолда "Талдықорған" деген сөз "Ескелді" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 104-жолда "Сергеев" деген сөз "Шал ақын" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 150-жолда "Жәнібек" деген сөз мемлекеттік тілдегі мәтінде өзгеріссіз қалдырылсын;
реттік нөмірі 151-жолда "Орда" деген сөз "Бөкейордасы" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы Алматы, Шығыс Қазақстан, Батыс Қазақстан және Солтүстік Қазақстан облыстарының әкімдеріне, Алматы, Шығыс Қазақстан, Батыс Қазақстан және Солтүстік Қазақстан облыстық сайлау комиссияларының төрағаларына жіберілсін.

О внесении изменений в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 8 июля 1999 года N 12/200 "Об утверждении Правил определения количества избираемых депутатов маслихатов в административно-территориальных единицах в соответствии с численностью населения"
Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 25 мая 2007 года N 87/161. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июня 2007 года N 4727. Утратило силу постановлением Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 11 сентября 2020 года № 21/323.
Сноска. Утратило силу постановлением Центральной избирательной комиссии РК от 11.09.2020 № 21/323 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 12 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 8 июля 1999 года N 12/200 "Об утверждении Правил определения количества избираемых депутатов маслихатов в административно-территориальных единицах в соответствии с численностью населения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 838, с изменениями внесенными постановлением Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 11.10.2004 года N 144/210) следующие изменения:
В Правилах определения количества избираемых депутатов маслихатов в административно-территориальных единицах в соответствии с численностью населения, утвержденных указанным постановлением:
в приложении N 2 в строке, порядковый номер 27, слово "Лениногорск" заменить словом "Риддер";
в приложении N 3:
в строке, порядковый номер 48, слово "Целинный" заменить словами "Габита Мусрепова";
в строке, порядковый номер 58, слово "Булаевский" заменить словами "Магжана Жумабаева";
в строке, порядковый номер 64, слово "Талдыкорганский" заменить словами "Ескельдинский";
в строке, порядковый номер 104, слово "Сергеевский" заменить словами "Шал акына";
в строке, порядковый номер 150, слово "Джаныбекский" заменить словом "Жанибекский";
в строке, порядковый номер 151, слово "Урдинский" заменить словом "Бокейординский";
2. Направить настоящее постановление акимам Алматинской, Восточно-Казахстанской, Западно-Казахстанской и Северо-Казахстанской областей, председателям Алматинской, Восточно-Казахстанской, Западно-Казахстанской и Северо-Казахстанской областных избирательных комиссий.

3. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
Төрағасы
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
xaтшысы

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня опубликования.
Председатель
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
Секретарь
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан