ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 14 наурыздағы ХХVІІІ сессиясының "Қарағанды қаласында азаматтардың жекелеген топтарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 4 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған II сессиясының 2007 жылғы 24 қазандағы N 20 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2007 жылғы 9 қарашада N 8-1-62 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 2-9/224 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011.05.12 N 2-9/224 хатымен).
1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 20 бабына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1 . ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 14 наурыздағы ХХVІІІ сессиясының "Қарағанды қаласындағы азаматтардың жекелеген топтарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-25, "Взгляд на события" газетінде 2006 жылғы 5 сәуірде N 13 (129) жарияланған), ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 31 қаңтардағы ХLV сессиясының "ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 14 наурыздағы ХХVІІІ сессиясының "Қарағанды қаласында азаматтардың жекелеген топтарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 4 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 2 шешімімен өзгертулер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-49, "Взгляд на события" газетінде 2007 жылғы 16 ақпанында N 19 (207) жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) қаза тапқан әскери қызметшiлердiң отбасылары ретінде арнайы мемлекеттік жәрдемақы алушыларға".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау еңбек, әлеуметтік саланы дамыту және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері бойынша тұрақты комиссияға жүктелсін (төраға Асхат Қанатұлы Аймағамбетов).
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
ІV шақырылған қалалық
мәслихаттың кезектен тыс
ІI сессиясының төрағасы                    Қ. Әбдіров
Қалалық мәслихат хатшысы                   Қ. Бексұлтанов

О внесении дополнений в решение N4 XXVIII сессии от 14 марта 2006 года Карагандинского городского маслихата III созыва "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды"
Решение II сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 24 октября 2007 года N 20. Зарегистрировано управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 9 ноября 2007 года N 8-1-62. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12 мая 2011 года N 2-9/224)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12.05.2011 N 2-9/224).
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение N 4 XXVIII сессии от 14 марта 2006 года Карагандинского городского маслихата III созыва "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - N 8-1-25, опубликовано в N 13 (129) газеты "Взгляд на события" от 5 апреля 2006 года), внесены изменения решением N 2 XLV сессии от 31 января 2007 года Карагандинского городского маслихата III созыва "О внесении дополнений в решение N 4 XXVIII сессии от 14 марта 2006 года Карагандинского городского маслихата III созыва "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - N 8-1-49, опубликовано в N 19 (207) газеты "Взгляд на события" от 16 февраля 2007 года) следующее дополнение:
1) пункт 1 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) получателям специальных государственных пособий как семьи погибших военнослужащих".
Сноска. Решение Карагандинского городского маслихата N 4 от 14 марта 2006 года в РЦПИ не поступало.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам труда, развития социальной сферы и социальной защиты населения (председатель Аймагамбетов Асхат Канатович).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
внеочередной ІІ сессии
городского маслихата IV созыва             К. Абдиров
Секретарь
городского маслихата                       К. Бексултанов