2005 жылғы 3 қазандағы № 1276 "Халықтың нысаналы топтарының жұмыссыздарын жұмысқа орналастыру yшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қалалық Әкімдігінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі № 931 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қалалық Әділет басқармасында 2007 жылғы 18 мамырда № 9-1-81 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы Әкімдігінің 2009.06.16 № 1118 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды 27-бабына сәйкес 1998.03.24 № 213 ҚР Заңымен - Қостанай облысы Қостанай қаласы Әкімдігінің 2009.06.16 № 1118 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5, 7 және 18-1 баптарына, Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 53-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31-бабының негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 03 қазандағы N 1276 "Халықтың нысаналы топтарының жұмыссыздарын жұмысқа орналастыру yшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" қаулысына (тіркеу нөмірі 9-1-25, "Қостанай" газеті, 2005 жылғы 28 қазандағы, 2006 жылғы 26 қаңтардағы N 108 "Қостанай қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 03 қазандағы N 1276 "Халықтың нысаналы топтарының жұмыссыздарын жұмысқа орналастыру yшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" қаулысына келесі өзгерістер енгізу туралы» қаулысымен өзгерістер енгізілген, тіркеу нөмірі 9-1-38, "Қостанай" газеті 2006 жылғы 03 наурыздағы) мынадай өзгерістер енгізілсін:
әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы нұсқаулығына, аталған қаулыға қосымша:
10-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"10. Әлеуметтік жұмыс орындарына жұмысқа орналастырылған жұмыссыздарға еңбекақы төлеу yшін жұмыс берушінің шығындарының елу пайызы көлемінде, бірақ ең төменгі жалақысынан аспайтын, жастар тәжірибесіне - алты айдан аспайтын мерзімге ең төменгі жалақы көлемінде оларға еңбекақы төлеуге жұмыс берушілердің шығындары қалалық бюджет қаражаты есебінен өтеледі.".»
2. Осы қаулы 2007 жылдың 01 мамырынан бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары Х. Ержановқа жүктелсін.
Қала әкімі
Әкімдік мүшелері:
КЕЛІСІЛГЕН:

О внесении изменений в постановление от 03 октября 2005 года № 1276 "Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп населения"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 20 апреля 2007 года № 931. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 18 мая 2007 года № 9-1-81. Утратило силу - постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 16 июня 2009 года № 1118
Сноска. Утратило силу в соответствии со статьей 27 Закона РК от  24.03.1998 № 213 - постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 16.06.2009 № 1118.
В соответствии со статьями 5, 7 и 18-1 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", статьей 53 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, на основании статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Костаная от 03 октября 2005 года N 1276 "Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп населения" (регистрационный номер 9-1-25, газета "Костанай" от 28 октября 2005 года, внесены изменения постановлением от 26 января 2006 года N 108 "О внесении изменений в постановления от 03 октября 2005 года N 1276 "Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп населения", регистрационный номер 9-1-38, газета "Костанай" от 03 марта 2006 года) следующие изменения:
в инструкцию об организации и финансировании социальных рабочих мест, приложение к указанному постановлению:
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Расходы работодателей на оплату труда безработных, трудоустроенных на социальные рабочие места, возмещаются из средств городского бюджета в размере пятидесяти процентов, но не более минимальной заработной платы, на молодежную практику - в размере минимальной заработной платы на срок не более шести месяцев.".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 01 мая 2007 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Х. Ержанова.
Аким города Костаная
Члены акимата:
СОГЛАСОВАНО: