Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17наурыздағы N 322 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылы 19 маусымдағы N 836 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" қаулысын жүзеге асыру жөнінде" Алматы қаласы Әкімшілігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі N 2/328 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 31 қазандағы N 8/1096 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 26 қарашада N 760 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 5/838 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009.12.31 №   5/838 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті   мемлекеттік басқару туралы" Заңдарына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 322 қаулысын жүзеге асыру жөнінде"» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 29 сәуірде реттік N 594 тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінің 2004 жылғы 27 мамырда N 100-102 және "Алматы ақшамы" газетінің 2004 жылғы 20 мамырда N 56 жарияланған, N 2/328 қаулысына Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 7 қаңтардағы N 1/09 "Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі N 2/328 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы N 322 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысын жүзеге асыру жөнінде" қаулысына өзгеріс енгізілген" қаулысымен Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 24 қаңтарда реттік N 639 тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінің 2005 жылғы 8 қаңтарда N 84-87 және "Алматы ақшамы" газетінің 2005 жылғы 8 қаңтарда N 41 жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
Аталған қаулымен бекітілген қосымша бетте Алматы қаласына шетел жұмыс күшін тартуға рұқсат тартуға рұқсат беру ісі бойынша комиссия құрамында.

О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года N 2/328 "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 322 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836"
Постановление акимата города Алматы от 31 октября 2007 года N 8/1096. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 26 ноября 2007 г. за N 760. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 31 декабря 2009 года N 5/838
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 31.12.2009 N 5/838.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О занятости населения" и " О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление акимата города Алматы "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 322 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836" от 15 апреля 2004 года N 2/328 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 апреля 2004 года под номером 594, опубликовано 20 мая 2004 года в газете "Алматы акшамы" N 56 и 27 мая 2004 года в газете "Вечерний Алматы" N 100-102, внесены изменения постановлением акимата города Алматы от 7 января 2005 года N 1/09 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года N 2/328 "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 322 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года  N 836",   зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 января 2005 года N 639, опубликовано 8 февраля 2005 года в газете "Алматы акшамы" N 15 и 8 февраля 2005 года в газете "Вечерний Алматы" N 25), внесены изменения постановлением акимата города Алматы от 11 марта 2007 года N 2/342 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы" от 15 апреля 2004 года N 2/328 "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 322 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836",   зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 марта 2007 года N 742, опубликовано 10 апреля 2007 года в газете "Алматы акшамы" N 41 и 12 апреля 2007 года в газете "Вечерний Алматы" N 84-87), следующее изменение:
состав Комиссии по выдаче разрешений на привлечение иностранной рабочей силы в город Алматы, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары Қ.А.Бүкеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі             И.Тасмағамбетов
2007 жылғы 31 қазандағы N 8/1096
Алматы қаласы әкімдігінің
қаулысына қосымша
Алматы қаласына шет ел жұмыс
күшін тартуға рұқсат беру жөніндегі
Комиссия құрамы
Нұрланов Амангелді
Жұмаханұлы
Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаментінің директоры, Комиссия төрағасы
Мұрынова Жаннат
Шарапханқызы
Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаментінің             Директорының орынбасары, Комиссия төрағасының орынбасары
Әбуева Гаухар Закирқызы
Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік  бағдарламалар департаментінің еңбек нарығы, жұмыспен қамту бағдарламасы және лицензия бөлімінің бас маманы,      Комиссия хатшысы
Комиссия мүшелері:
Азтаев Бахытжан
Әріпханұлы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты        әлеуметтік қорғау министірлігінің Алматы қаласы бойынша Департаментінің директоры (келісім бойынша)
Ануарбеков Шынғыс Әлібекұлы
Алматы қаласы бойынша Салық комитетінің салық шағымдары, салық заңнамасын түсіндіру және халықаралық салық салу басқармасының бастығы (келісім бойынша)
Бүтіншінов Асхат
Келісханұлы
Алматы қалалық Ішкі істер Бас басқармасының Көші-қон полициясының орынбасары (келісім бойынша)
Нәубетов Алмаз Аронұлы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік комитетінің Алматы қаласы бойынша Департаментінің 2-Басқармасы бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Дүйсембекова Әлия Сүлейманқұлқызы
Алматы қаласы Экономика және бюджеттік жоспарлау департаментінің шаруашылық Қызметті лицензиялау бөлімінің бастығы
Несіпқалиев Алмас Жұматұлы
Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаментінің заң бөлімінің бастығы
Новицкая Наталья Дмитриевна
Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаментінің еңбек нарығы, жұмыспен қамту бағдарламасы және лицензия бөлімінің бастығы

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы Букенова К.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации в органах юстиции.
Аким города Алматы                 И. Тасмагамбетов
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 31 октября 2007 года N/1096
Состав
Комиссии по выдаче разрешений на привлечение
иностранной рабочей силы в город Алматы
Нурланов Амангельды Жумаханович
директор Департамента занятости и социальных программ города Алматы, председатель Комиссии
Мурунова Жаннат Шарапхановна
заместитель директора Департамента занятости и социальных программ города Алматы, заместитель председателя Комиссии
Абуева Гаухар Закиркызы
главный специалист отдела рынка труда, программ занятости и  лицензирования  Департамента занятости и социальных  программ города Алматы, секретарь  Комиссии
Члены комиссии:
Азтаев Бахитжан Арипканович
директор Департамента Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по городу Алматы (по согласованию)
Ануарбеков Шынгыс Алибекович
начальник управления налоговых  апелляций и рассмотрения жалоб  налогоплательщиков, разъяснения  налогового законодательства и международного налогообложения Налогового комитета города Алматы (по согласованию)
Бутунчинов Асхат Келисханович
заместитель начальника Управления миграционной полиции Департамента внутренних дел (по согласованию)
Наубетов Алмаз Аронович
заместитель начальника 2 Управления Департамента Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан по городу Алматы (по согласованию)
Дюсембекова Алия Сулейманкуловна
начальник отдела лицензирования хозяйственной деятельности Департамента экономики и бюджетного планирования города Алматы
Несипкалиев Алмас Жуматович
начальник юридического отдела  Департамента занятости и социальных  программ города Алматы
Новицкая Наталья Дмитриевна
начальник отдела рынка труда, программ занятости и лицензирования Департамента занятости и социальных программ города Алматы