Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 13-ші желтоқсандағы N 456 "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын, өткізуден түсетін ақшасы өзінің иелігінде қалатын мемлекеттік мекемелер тауарларының (жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің) тізбесі сыныптауышын бекіту туралы" бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 11 ақпандағы N 67 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 25 ақпандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5149 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 25 мамырдағы N 215 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009.05.25 N 215 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын, өткізуден түсетін ақшасы өзінің иелігінде қалатын мемлекеттік мекемелер тауарларының (жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің) тізбесі сыныптауышын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 13-ші желтоқсандағы N 456 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5057 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын, өткізуден түсетін ақшасы өзінің иелігінде қалатын мемлекеттік мекемелер тауарларының (жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің) тізбесі сыныптауышында:
"Мемлекеттік білім беру мекемелері ұсынатын қызметтер" бөлімінде:
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 1, 6, 7, 11-кодтары бойынша:
3-бағанда:
он екінші және он үшінші абзацтарда "3" деген сан тиісінше "4" деген санмен ауыстырылсын;
5-бағанда:
он екінші және он үшінші абзацтарда "008, 010" деген сандар тиісінше "024" деген санмен ауыстырылсын;
6-бағанда:
жетінші және сегізінші абзацтарда "011, 015" деген сандар "000" деген санмен ауыстырылсын;
он екінші және он үшінші абзацтарда "011, 015" деген сандар "000" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы және он алтыншы абзацтарда "104" деген сан алынып тасталсын;
он сегізінші және он тоғызыншы абзацтарда "011, 015" деген сандар "100" деген санмен ауыстырылсын;
жиырмасыншы және жиырма бірінші абзацтарда "011, 015" деген сандар "100" деген санмен ауыстырылсын;
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 2, 4, 5, 8-кодтары бойынша:
3-бағанда:
он бірінші және он екінші абзацтарда "3" деген сан тиісінше "4" деген санмен ауыстырылсын;
5-бағанда:
он бірінші және он екінші абзацтарда "008, 010" деген сандар тиісінше "024" деген санмен ауыстырылсын;
6-бағанда:
алтыншы және жетінші абзацтарда "011, 015" деген сандар "000" деген санмен ауыстырылсын;
он бірінші және он екінші абзацтарда "011, 015" деген сандар "000" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы және он бесінші абзацтарда "104" деген сан алынып тасталсын;
он жетінші және он сегізінші абзацтарда "011, 015" деген сандар "100" деген санмен ауыстырылсын;
он тоғызыншы және жиырмасыншы абзацтарда "011, 015" деген сандар "100" деген санмен ауыстырылсын;
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 3-коды бойынша:
3-бағанда:
жетінші және сегізінші абзацтарда "3" деген сан тиісінше "4" деген санмен ауыстырылсын;
5-бағанда:
жетінші және сегізінші абзацтарда "008, 010" деген сандар тиісінше "024" деген санмен ауыстырылсын;
6-бағанда:
екінші және үшінші абзацтарда "011, 015" деген сандар "000" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші және сегізінші абзацтарда "011, 015" деген сандар "000" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші және он бірінші абзацтарда "104" деген сан алынып тасталсын;
он үшінші және он төртінші абзацтарда "011, 015" деген сандар "100" деген санмен ауыстырылсын;
он бесінші және он алтыншы абзацтарда "011, 015" деген сандар "100" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 декабря 2007 года N 456 "Об утверждении Классификатора перечня товаров (работ, услуг) государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, деньги от реализации, которых остаются в их распоряжении"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года N 67. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 февраля 2008 года N 5149. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 25 мая 2009 года N 215
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 25.05.2009 N 215 .
ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 декабря 2007 года N 456 "Об утверждении Классификатора перечня товаров (работ, услуг) государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, деньги от реализации, которых остаются в их распоряжении" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 5057) следующие изменения:
в Классификаторе перечня товаров (работ, услуг) государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, деньги от реализации которых остаются в их распоряжении, утвержденном указанным приказом:
в разделе "Услуги, предоставляемые государственными учреждениями образования":
по кодам товаров (работ, услуг) 1, 6, 7, 11:
в графе 3:
в абзацах двенадцатом и тринадцатом цифру "3" заменить соответственно цифрой "4";
в графе 5:
в абзаце двенадцатом и тринадцатом цифры "008", "010" заменить соответственно цифрой "024";
в графе 6:
в абзацах седьмом и восьмом цифры "011", "015" заменить цифрой "000";
в абзацах двенадцатом и тринадцатом цифры "011", "015" заменить цифрой "000";
в абзацах десятом и шестнадцатом цифру "104" исключить;
в абзацах восемнадцатом и девятнадцатом цифры "011", "015" заменить цифрой "100";
в абзацах двадцатом и двадцать первом цифры "011", "015" заменить цифрой "100";
по кодам товаров (работ, услуг) 2, 4, 5, 8:
в графе 3:
в абзацах одиннадцатом и двенадцатом цифру "3" заменить соответственно цифрой "4";
в графе 5:
в абзаце одиннадцатом и двенадцатом цифры "008", "010" заменить соответственно цифрой "024";
в графе 6:
в абзацах шестом и седьмом цифры "011", "015" заменить цифрой "000";
в абзацах одинадцатом и двенадцатом цифры "011", "015" заменить цифрой "000";
в абзацах девятом и пятнадцатом цифру "104" исключить;
в абзацах семнадцатом и восемнадцатом цифры "011", "015" заменить цифрой "100";
в абзацах девятнадцатом и двадцатом цифры "011", "015" заменить цифрой "100";
по коду товаров (работ, услуг) 3:
в графе 3:
в абзацах седьмом и восьмом цифру "3" заменить соответственно цифрой "4";
в графе 5:
в абзацах седьмом и восьмом цифры "008", "010" заменить соответственно цифрой "024";
в графе 6:
в абзацах втором и третьем цифры "011", "015" заменить цифрой "000";
в абзацах седьмом и восьмом цифры "011", "015" заменить цифрой "000";
в абзацах пятом и одинадцатом цифру "104" исключить;
в абзацах тринадцатом и четырнадцатом цифры "011", "015" заменить цифрой "100";
в абзацах пятнадцатом и шестнадцатом цифры "011", "015" заменить цифрой "100";

тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 9 және 12-кодтары бойынша:
3-бағанда:
бірінші және екінші абзацтарда "3" деген сан тиісінше "4" деген санмен ауыстырылсын;
5-бағанда:
бірінші және екінші абзацтарда "008, 010" деген сандар тиісінше "024" деген санмен ауыстырылсын;
6-бағанда:
бірінші және екінші абзацтарда "011, 015" деген сандар "100" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші және төртінші абзацтарда "011, 015" деген сандар "100" деген санмен ауыстырылсын;
"Мемлекеттік орман шаруашылығы мекемелері көрсететін қызметтер" бөлімінде:
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 19-коды бойынша:
6-бағанда:
төртінші және бесінші абзацтарда "011, 015" деген сандар "000" деген санмен ауыстырылсын;
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 20-коды бойынша:
6-бағанда:
үшінші және төртінші абзацтарда "011, 015" деген сандар "000" деген санмен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын талдау және оның әдіснамасы департаменті (А.Н. Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми бұқаралық ақпарат құралдарында кейіннен жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күніне бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

по кодам товаров (работ, услуг) 9 и 12:
в графе 3:
в абзацах первом и втором цифру "3" заменить соответственно цифрой "4";
в графе 5:
в абзацах первом и втором цифры "008", "010" заменить соответственно цифрой "024";
в графе 6:
в абзацах первом и втором цифры "011", "015" заменить цифрой "100";
в абзацах третьем и четвертом цифры "011", "015" заменить цифрой "100";
в разделе "Услуги, предоставляемые государственными учреждениями лесного хозяйства":
по коду товаров (работ, услуг) 19:
в графе 6:
в абзацах четвертом и пятом цифры "011", "015" заменить цифрой "000";
по коду товаров (работ, услуг) 20:
в графе 6:
в абзацах третьем и четвертом цифры "011", "015" заменить цифрой "000".
2. Департаменту анализа и методологии исполнения государственного бюджета Министерства финансов Республики Казахстан (Калиева А.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр