Жарқайың ауданында 2009 жылы қоғамдық жұмысты ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № А-13/386 қаулысы. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 қаңтарда № 1-12-100 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № А-12/432 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № А-12/432 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекітілген «Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесінің» 7, 8 тармақтарымен сәйкес, тұрақты жұмыс орнын іздеуде қиыншылықтарға кездесуші жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды уақытша жұмыспен қамту үшін аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылы Жарқайың ауданы ұйымдарында, мекемелерінде ақылы қоғамдық жұмыс ұйымдастырылсын.
2. 2009 жылға Жарқайың ауданы бойынша қоғамдық жұмыстың шартын, көлемін, түрлерін, еңбекақы мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін ұйымдастырушы мекемелер мен кәсіпорындардың қоса салынған тізбесі бекітілсін.
3. «Жарқайың ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі тіркеу уақытына сәйкес кезектілік тәртібімен жұмыссыздарды олардың келісімімен ақылы қоғамдық жұмыстарға жіберуді жүзеге асырсын.
4. Қоғамдық жұмысты қаржыландыру 2009 жылға аудан бюджетінде қаралған қаражаттан тыс, Қазақстан Республикасы Үкіметімен белгіленген еңбекақының ең аз мөлшерінен кем емес көлемде жергілікті бюджет қаражат есебінен және жұмыстың нақты орындалған көлемінде жүзеге асырылсын.
5.«Жарқайың ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі ақылы қоғамдық жұмыстарды орындауда жұмыс берушілермен қалыпты еңбек келісім –шарт жасасын.
6. Жарқайың ауданы әкімдігінің:
2007 жылғы 28 желтоқсандағы № А-13/3482 «Жарқайың ауданы бойынша 2008 жылы қоғамдық жұмысты ұйымдастыру туралы» (Аумақтық нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Рееестрінде № 1-12-71 болып тіркелген, 2008 жылдың 18 қаңтарында № 3 «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған), 2008 жылдың 30 қаңтарында № А-2/27 “Жарқайың ауданында 2008 жылы қоғамдық жұмысты ұйымдастыру туралы ”Жарқайың ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 28 желтоқсанындағы № А-13/3482 қаулысына толықтырулар енгізу туралы” (Аумақтық нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Рееестрінде № 1-12-80 болып тіркелген, 2008 жылдың 29 ақпанында № 9 «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) Қаулыларының күші жойылған деп саналсын.

Об организации общественных работ в Жаркаинском районе на 2009 год
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 29 декабря 2008 года № А-13/386. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 21 января 2009 года № 1-12-100. Утратило силу - постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 11 декабря 2009 года № А-12/432
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 11 декабря 2009 года № А-12/432
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года, пунктами 7, 8 «Правил организации и финансирования общественных работ», утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, с целью социальной защиты безработных, испытывающих трудности в поисках постоянного места работы, для обеспечения их временной занятости, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать в 2009 году оплачиваемые общественные работы в организациях, учреждениях Жаркаинского района.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций организующих общественные работы, виды, объемы, условия общественных работ, размеры оплаты труда и источники их финансирования по Жаркаинскому  району на 2009 год.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Жаркаинского района» осуществлять направления безработных с их согласия на оплачиваемые общественные работы в порядке очередности согласно даты регистрации.
4. Финансирование общественных работ осуществлять в пределах средств, предусмотренных в бюджете района на 2009 год, в размере не менее минимальной заработной платы и за фактический выполненный объҰм работы.
5. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Жаркаинского района» заключить типовые договора с работодателями на выполнение оплачиваемых общественных работ.
6. Постановления акимата Жаркаинского района:
от 28 декабря 2007 года № А-13/3482 «Об организации общественных работ в Жаркаинском районе 2008 году» (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-71, опубликовано 18 января 2008 года, в районной газете «Целинное знамя», № 3), от 30 января 2008 года № А-2/27 «О внесении дополнений в постановление акимата Жаркаинского района от 28 декабря 2007 года № А-13/3482 «Об организации общественных работ в Жаркаинском районе в 2008 году» (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов  № 1-12-80», опубликовано 29 февраля 2008 года, в районной газете «Целинное знамя», № 9) признать утратившими силу.

7.  Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ұ.А. Ахметоваға жүктелсін.
8. Нақты қаулы Жарқайың ауданы әділет Басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен соң күшіне енеді  және ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының
әкімі                             А.Калжанов
КЕЛІСІЛГЕН
«Жарқайың ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
бастығы                        Сидорина В.Қ.
Жарқайың ауданының
«Қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
бастығы                        Ахметова Б.А.
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
№ А-13/386
Жарқайың ауданы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Жарқайың ауданы бойынша 2009 жылға, қоғамдық жұмыстардың шарты,
көлемі, түрлері, еңбекақы мөлшері және оларды қаржыландыру көздерін, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырушы мекемелердің
Тізбесі
Мекеме-
лердің
атауы
Қоғамдық
жұмыстың
түрлері
Орын-
далған
жұмыс-
тың
көлемі
(мың тенге
есебі-
мен)
Қоғамдық
жұмыстың
шарты
Еңбек-
ақы
мөлшері
Қаржы
көзі
1.
«Қала  әкімінің аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
1.Қоғамдық ой-пікір сұрауды, әлеуметтік карта жасау үшін халық санағын жүргізуге қатысу
288,6
Еңбек
келісім
шартына
сәйкес
Орташа
еңбекақыдан
кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
2. Әлеуметтік
карталарды
ресімдеуге
көмек көрсету
144,3
Еңбек
келісім
шартына
сәйкес
Орташа
еңбекақыдан
кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
3. Мемлекеттік
мекемелер
бойынша
курьерлік
жұмыс
769,7
Еңбек
келісім
шартына
сәйкес
Орташа
еңбекақыдан
кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
4. Ауылшаруашылығы малдарын
теңестіруді
жүргізуге
көмек көрсету
144,3
Еңбек
келісім
шартына
сәйкес
Орташа
еңбекақыдан
кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
5. Қоғамдық және мемлекеттік ғимараттарды ұстау және қызмет көрсету
96,2
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
2.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы «Коммунсервис» мемлекет-тік қазынашылық кәсіпорын
1.Аумақтың көркеюі және экологиялық тазалау
1420,6
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
2.Қаланы жайластыру және көгалдандыру
432,9
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
3.Әлеуметтік-
мәдени саладағы нысандардың құрылысын қайта өндеу және ағымдағы жөндеуге қатысу,ғимараттарды бұзу, қираған үйлер мен
ғимараттарды бұзу,қираған үйлер мен ғимараттар орнын тазалау,уақытша тоқтатып қою
336,7
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
4.Орталық алаңға мұз айданын тұрғызу
60,2
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
5. Жол шұнқырларын жөндеу, көшелерді қардан тазалау, тасқын суды өткізу, жолдардың бетін қоқыстан тазалау

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметову У.А.
8. Настоящее постановление вступает в силу  со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и  вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского
района                         А.Калжанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
Государственного учреждения
"Отдел занятости и
социальных программ
Жаркаинского района"        Сидорина В.К.
Начальник
Государственного учреждения
"Отдел  финансов"
Жаркаинского района         Ахметова Б.А.
Утвержден
постановлением акимата
Жаркаинского района
от 29 декабря 2008 года
№ А-13/386
Перечень организаций, организующих общественные работы, виды, объемы, условия общественных работ, размеры оплаты труда и источники их финансирования по Жаркаинскому району на 2009 год
Наиме-
нование органи-
зации
Виды
обществен-
ных работ
Объем выпол-
няемых работ
(тыс,
тенге)
Условия
обществен-
ных работ
Размеры
оплаты
труда
Источник финансов
1.
Государ-
твенное учреждение «Аппарат акима города»
1. Участие в проведении опроса общественного мнения, переписи населения для составления социальных карт.
288,6
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт.
144,3
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
3. Курьерская работа по Государственным  учреждениям
769,7
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
4. Оказание помощи в проведении идентификации сельскохозяйственных животных
144,3
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
5. Содержание и обслуживание общественных и государственных зданий
96,2
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
2.
Государ-
ственное казенное предприятие  на праве хозяйст-
венного ведения «Коммунсервис»
1. Благоустройство и экологическая очистка территории
1420,6
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
2. Обустройство и озеленение города
432,9
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
3. Участие в реконструкции и  текущем ремонте  объектов социально-культурного назначения, разборка и  очистка территории от разрушенных зданий,  консервация.
336,7
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
4. Постройка снежного городка.
60,2
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
5. Ямочный ремонт дорог, очистка дорожных покрытий от мусора

144,3
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
6. Су құбырлары коммуника-
циясын, жылу құбырларын, тұрмыстық қызмет көрсету нысандарын жөндеу
108,2
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
7. Қоғамдық және мемлекеттік ғимараттарды ұстау және қызмет көрсету
216,4
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
3
«Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты»ммелекет тік мекеме
1. Аумақтың көркеюі және экологиялық тазалау
144,3
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
2.  Ауылшаруашылығы малдарын теңестіруді жүргізуге көмек көрсету
36,1
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
4
«Пятигор  ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекет тік мекемесі
1. Аумақтың көркеюі және экологиялық тазалау
240,5
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
2. Әлеуметтік-
мәдени саладағы нысандардың құрылысын қайта
өңдеу және ағымдағы жөндеуге қатысу,ғимараттарды бұзу, қираған үйлер мен ғимараттарды бұзу,қираған үйлер мен ғимараттар орнын тазалау,уақытша тоқтатып қою
108,2
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
3. Ауылды жайластыру және көгалдандыру
72,2
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
4. Ауылшаруа
шылығы малдарын теңестіру жүргізуге көмек көрсету
36,1
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
5
«Тассуат  ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтың көркеюі және экологиялық тазалау
180,4
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
2. Әлеуметтік
мәдени саладағы нысандардың құрылысын қайта өндеу және ағымдағы жөндеуге қатысу,ғимараттарды бұзу, қираған үйлер мен ғимараттарды бұзу,қираған үйлер мен ғимараттар орнын тазалау,уақытша тоқтатып қою
108,2
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
3. Ауылды жайластыру және көгалдандыру
36,1
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
5 Ауылшаруа-
шылығы малдарын теңестіру жүргізуге көмек көрсету
36,1
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
6
«Баранкөл  ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтың көркеюі және экологиялық тазалау
300,6
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет
2. Ауылшаруа-
шылығы малдарын теңестіруді жүргізуге көмек көрсету
36,1
Еңбек келісім шартына сәйкес
Орташа еңбекақыдан кем емес
Жергі-
лікті
бюджет

144,3
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
6. Ремонт водопроводных коммуникации, ремонт котельных, объектов бытового обслуживания
108,2
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
7. Содержание и обслуживание общественных и государственных зданий
216,4
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
3
Государ-
ственное учреждение«Аппарат акима Гастел-
ловского  сельского округа»
1.Благоустройство и экологическая очистка территории
144,3
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
2. Оказание помощи в проведении идентификации сельскохозяйственных животных
36,1
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
4
Государ-
ственное учреждение«Аппарат акима Пятигор-
ского сельского округа»
1. Благоустройство и экологическая очистка территории
240,5
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
2. Участие в реконструкции и текущим ремонте объектов социально-культурного назначения, разборка и очистка территории от разрушенных зданий, консервация
108,2
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
3. Обустройство и озеленение села.
72,2
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
4. Оказание помощи в проведении идентификации сельскохозяйственных животных
36,1
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
5
Государ-
ственное учреждение «Аппарат акима Тассуатского  сельского округа»
1. Благоустройство и экологическая очистка территории
180,4
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
2. Участие в реконструкции и текущим ремонте объектов социально-культурного назначения, разборка и очистка территории от разрушенных зданий, консервация
108,2
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
3. Обустройство и озеленение села.
36,1
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
4. Оказание помощи в проведении идентификации сельскохозяйственных животных
36,1
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
6
Государ-
ственное учреждение «Аппарат акима Баран-
кольского сельского округа»
1. Благоустройство и экологическая очистка территории
300,6
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет
2. Оказание помощи в проведении идентификации сельскохозяйственных животных
36,1
согласно трудового договора
не менее минимальной заработной платы
местный
бюджет