Мүгедектерді жұмыспен қамту үшін жұмыс орындарына квота орнату туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 12/01 қаулысы. Қарағанды облысы Абай ауданы әділет басқармасында 2008 жылғы 08 шілдеде N 8-9-43 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 3 маусымдағы № 21/13 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 03.06.2016 № 21/13 қаулысымен.
Мүгедектерге тіршілік әрекеті және қоғаммен қауымдасу үшін тең мүмкіндік жасау мақсатында Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кәсіпорындарға, ұйымдарға, меншіктің барлық нысанындағы мекемелерге мүгедектерді жұмыспен қамту үшін жұмыс орындарының жалпы санынан 3 % көлемінде квота орнатылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күннен кейін күшіне енеді.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің орынбасары Ібірахым Ісләмұлы Ісләмовқа жүктелсін.
Әкім
Т. Алтынбеков

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 12 июня 2008 года N 12/01. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 08 июля 2008 года N 8-9-43. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 3 июня 2016 года № 21/13
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 03.06.2016 № 21/13.
В целях создания инвалидам равных возможностей для жизнедеятельности и интеграции в обществе в соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года и статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предприятиям, организациям и учреждениям всех форм собственности установить квоту трудоустройства инвалидов в размере 3% от общей численности рабочих мест.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Абайского района Ислямова Ибрагима Ислямовича.
Аким
Т. Алтынбеков