Маңғыстау облысы әкімдігінің "Коммуналдық меншік объектілерін кейіннен сатып алу құқығынсыз мүліктік жалдауға (жалға) беру Нұсқаулығын бекіту туралы" 2008 жылғы 28 наурыздағы N 231 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2008 жылғы 23 маусымдағы N 477 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 15 шілдеде N 2019 тіркелді. Күші жойылды - Манғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 23 қарашадағы № 333 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Манғыстау облысы әкімдігінің 2011.11.23  № 333 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Азаматтық 1994 жылғы 27 желтоқсандағы кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1998 жылғы 24 наурыздағы  "Нормативтік құқықтық актілер туралы"Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - маңғыстау облысы әкімдігінің 2009.04.24 № 1291 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің "Коммуналдық объектілерін кейіннен сатып алу құқығынсыз мүліктік жалдауға (жалға) беру Нұсқаулығын бекіту туралы" 2008 жылғы 28 наурыздағы N 231 қаулысына (мемлекеттік нормативтік құқықтық тізілімде N 2011 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2008 жылғы 13 мамырда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетелген қаулымен бекітілген, Маңғыстау облысының коммуналдық меншік объектілерін кейіннен сатып алу құқығынсыз мүліктік жалдауға (жалға) беру ңұсқаулығында:
бірінші абзацта 7 бөлімнің 51 тармақ мынадай сөйлеммен толықтырылсын:
"Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер және мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорындар жалгерлік төлемнен босатылады.".
2. Маңғыстау облысының қаржы басқармасы (М.Б. Әлібекова) осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларын қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.М. Әбдірахмановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы                    М. Бортник

О внесении дополнения в постановление акимата области от 28 марта 2008 года N 231 "Об утверждении Инструкции по предоставлению в имущественный наем (аренду) объектов коммунальной собственности без права последующего выкупа"
Постановление акимата Мангистауской области от 23 июня 2008 года N 477. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 15 июля 2008 года N 2019. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 23 ноября 2011 года № 333
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 23.11.2011 № 333
В соответствии с Гражданским кодексом Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года, законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" , от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" , акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата Мангистауской области от 24.04.2009 N 1291 (порядок введения в действие см. п. 3 )
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 28 марта 2008 года N 231 "Об утверждении Инструкции по предоставлению в имущественный наем (аренду) объектов коммунальной собственности без права последующего выкупа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 2011, опубликовано в газете "Огни Мангистау" 13 мая 2008 года) следующее дополнение:
в Инструкции по предоставлению в имущественный наем (аренду) объектов коммунальной собственности без права последующего выкупа утвержденных указанным постановлением:
первый абзац пункта 51 главы 7 дополнить следующим предложением:
"От арендной платы освобождаются государственные учреждения и государственные коммунальные казенные предприятия, финансируемые за счет средств местных бюджетов".
2. Управлению финансов Мангистауской области (Альбекова М.Б.) принять необходимые меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Абдрахманова М.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области                              М. Бортник