"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қою" мемлекеттік қызмет көрсетудің Стандартын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 7 ақпандағы N 126 қаулысы. Қостанай облысы әділет департаментінде 2008 жылғы 12 наурызда N 3619 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 115 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010.04.09 № 115 қаулысымен.
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-1 бабына сәйкес, "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558 қаулысына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қою" мемлекеттік қызмет көрсетудің қоса алған Стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімдіктің
2008 жылғы 7 ақпан
№ 126 қаулысымен бекітілген
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге
мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қою
мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Осы Стандарт мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қою бойынша мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін анықтайды (бұдан ары - мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет мынадай заңнамалық актілердің негізінде көрсетіледі:
1) "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 67-79 баптары;
2) "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 12-тармағының 12-7) тармақшасы.
3) "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан үй - жай беру, жалдау және пайдаланудың тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 қыркүйектегі N 1292 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік тұрғын үй қорынан үй - жай беру, жалдау және пайдаланудың тәртібі туралы нұсқаулық 3 бөлім.
4. Мемлекеттік қызмет облыстық маңызы бар қалалардың, аудандардың тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдерімен көрсетіледі. Толық атауы, қызмет көрсету орны, сайты осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.

Об утверждении Стандарта оказания государственной услуги "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилье из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата Костанайской области от 7 февраля 2008 года № 126. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 марта 2008 года № 3619. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 9 апреля 2010 года № 115
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 09.04.2010 № 115.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Стандарт оказания государственной услуги "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилье из государственного жилищного фонда".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Костанайской области
СОГЛАСОВАНО
Утвержден
постановлением акимата
от 7 февраля 2008 года
№ 126
Стандарт оказания государственной услуги
"Постановка на учет и очередность граждан,
нуждающихся в жилье из государственного жилищного фонда"
1. Общие положения
1. Данный Стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по постановке на учет и очередности граждан, нуждающихся в жилье из государственного жилищного фонда (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании следующих нормативных правовых актов:
1) статьи 67-79 Закона Республики Казахстан " О жилищных отношениях ";
2) подпункта 12-7) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан";
3) главы 3 "Инструкции о порядке предоставления, найма и эксплуатации жилищ из государственного жилищного фонда Республики Казахстан", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1999 года N 1292 "О порядке предоставления, найма и эксплуатации жилищ из государственного жилищного фонда".             4. Государственная услуга оказывается отделами жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог районов, города областного значения. Полное наименование, место оказания услуги, сайт указаны в приложении 1 настоящего Стандарта.

5. Өтініш беруші алатын, яғни көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны (нәтижесі) аудандар әкімдіктерінің жанындағы (облыстық маңызы бар қалалар) тұрғын үй комиссиясының шешімі туралы хабарлама және берілген кезектегі реттік нөмірі болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына, үнемі осы елді мекенде тұратын және мүлкі аз, халықтың әлеуметтік-қорғау ортасына жататын азаматтарға, сонымен қатар мемлекеттік қызметкерлерге, әскери қызметкерлерге, бюджеттік ұйымдар қызметкерлеріне және мемлекеттік сайлау қызметіндегі тұлғаларға көрсетіледі (бұдан ары - өтініш берушілер).
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде уақыт бойынша шектеулер мерзімі:
1) өтініш берушінің қажетті құжаттарды тапсырған уақытынан бастап (тіркелген, талон алған уақытынан бастап және т.с.с) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі, мемлекеттік қызметті алу үшін электрондық сұраныс беру мерзімі - ай ішінде;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде (тіркеу, талон алу кезінде және т.с.с), электрондық сұранысты құруға кезек күтудің максималды уақыты - 40 минуттан артық емес;
3) мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі ретінде, құжаттарды алу кезінде кезек күтудің максималды уақыты - 30 минуттан артық емес.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қою" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты облыстық маңызы бар аудандардың, қаланың тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдерінің ресми сайттарында орналастырылған. Ресми сайттардың мекенжайы осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
10. Жұмыс кестесі (күні, сағаты, үзілістері) осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
11. Мекемелерде мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтініш жазу үлгілері бар ақпараттық стендпен жабдықталған күту залы, өтініш жазуға арналған үстел қарастырылған. Өртке қарсы қауіпсіздік талаптары сақталған. Мүмкіндіктері шектеулі адамдарға жағдай жасалынған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш беруші мынадай құжаттарды ұсынады:
1) өтініш берушінің өз қолымен толтырылатын нысан бойынша есепке қою туралы өтініш;
2) азаматтарды тіркеу кітабы. Қажетіне қарай өтініш беруші "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес жергілікті атқарушы органдардың басқа тұлғалардың жанұя мүшелері екенін мойындау туралы анықтамасын ұсынады;

5. Форма завершения (результат) оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление о решении жилищной комиссии при акиматах районов (города областного значения) и присвоенный порядковый номер очередности.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан, постоянно проживающим в данном населенном пункте и относящимся к малоимущим социально защищаемым слоям населения, а также государственным служащим, военнослужащим, работникам бюджетных организаций и лицам, занимающим государственные выборные должности (далее - заявители).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи заявителем необходимых документов (с момента регистрации, получения талона, и т.п.), подачи электронного запроса для получения государственной услуги - в течение месяца;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона, и т.п.), формирования электронного запроса - не более 40 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, как результат оказания государственной услуги - не более 30 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
9. Стандарт оказания государственной услуги "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилье из государственного жилищного фонда" размещен на официальных сайтах отделов жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог районов, города областного значения. Адреса официальных сайтов указаны в приложении 1 настоящего Стандарта.
10. График работы (дни, часы, перерывы) указаны в приложении 1 настоящего Стандарта. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Для предоставления государственной услуги в учреждениях предусмотрен зал ожидания, оснащенный информационным стендом с образцами написания заявлений, стол для написания заявлений. Соблюдены требования противопожарной безопасности. Предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявитель представляет следующие документы:
1) заявление о постановке на учет по форме, которое заполняется собственноручно;
2) книгу регистрации граждан. При необходимости заявитель предоставляет справку местных исполнительных органов о признании других лиц членами семьи в соответствии с Законом Республики Казахстан "О жилищных отношениях";

3) Халыққа қызмет көрсету орталықтарынан өтініш берушінің және онымен үнемі тұратын жанұя мүшелерінің меншікті құқығында тұрғын үйдің жоқтығы туралы анықтама. Қалалар және аудандар бойынша ұйымдардың атауы, байланыс деректері (жұмыс және қабылдау кестесі, мекенжайы, телефондары) осы Стандарттың 2-қосымшасында көрсетілген;
4) өтініш берушінің (жанұяның) әлеуметтік қорғалатын азаматтарға жататынын растайтын әлеуметтік қорғау органының анықтамасы немесе мемлекеттік қызметкердің, бюджеттік ұйым қызметкерінің, әскери қызметкердің жұмыс орнынан (қызметінен) анықтамасы.
Қажетіне қарай өтініш беруші жанұяда аурудың ауыр түрімен ауыратын адам туралы денсаулық сақтау мемлекеттік мекемесінен анықтама ұсынады, бұл қосымша тұрғын бөлмеге құқық береді.
13. Мемлекеттік қызметтің осы түрі бойынша бланкілік өнім қарастырылмаған.
14. Өтініш беруші толтырған өтініш және мемлекеттік қызметті алуға қажетті басқа құжаттар облыстық маңызы бар аудандардың, қаланың тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдеріне тапсырылады. Қызмет көрсетудің атауы, орны, сайты осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Құжаттарды қабылдағаны туралы талон мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін барлық қажетті құжаттардың тапсырылғанын растайды, онда өтініш берушінің мемлекеттік қызметті алатын күні көрсетіледі.
16. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі бар хат қызметке өтініш берушінің өтінішінде көрсетілген мекенжайға пошта арқылы жіберіледі.
17. Мемлекеттік қызметті ұсынуды тоқтатудың немесе одан бас тартудың негізі болып табылады:
1) осы Стандарттың 12-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырмау;
2) мемлекеттік тұрғын үй қорынан немесе жергілікті атқарушы органның жеке тұрғын үй қорынан жалға алған тұрғын үйге өтініш берушінің шындыққа сәйкес келмейтін қажеттілік туралы мәліметтерді ұсынуы;
3) мынадай жолдармен соңғы бес жылдың ішінде өтініш беруші өзінің тұрғын үй жағдайын қасақана нашарлату нәтижесінде қажеттілік білдіргені анықталса:
тұрғын үйді ауыстыру;
Қазақстан Республикасының сол немесе басқа елді мекенде болғанына қарамастан өзінің
меншік құқығындағы тұруға жарайтын тұрғын үйін иеліктен шығару;
өз кінәсі бойынша тұрғын үйді қирату және бүлдіру;
тұрғын үйден көшіп, ол үйде тұрған кезінде мемлекеттік тұрғын үй қорынан немесе жергілікті атқару органның жеке тұрғын үй қорынан жалға алған тұрғын үйге қажеттілік білдірмеу;
жұбайынан, кәмелетке толмаған және еңбекке жарамсыз балалардан, сонымен қатар еңбекке жарамсыз ата-анасынан басқа тұлғаларды енгізу.

3) справку с центров обслуживания населения об отсутствии у заявителя и постоянно проживающих с ним членов семьи жилища, принадлежащего им на праве собственности. Наименование организации по районам и городам, контактные данные (график работы и приема, адрес, телефоны) указаны в приложении 2 к настоящему Стандарту;
4) справку органа социальной защиты, подтверждающую принадлежность заявителя (семьи) к социально защищаемым гражданам, либо справку с места работы (службы) государственного служащего, работника бюджетной организации, военнослужащего.
При необходимости заявитель предоставляет также справку государственного учреждения здравоохранения о наличии в семье страдающего тяжелой формой заболевания, предоставляющую право на дополнительную жилую комнату.
13. Бланочная продукция по данному виду государственной услуги не предусмотрена.
14. Заполненное заявителем заявление и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются отделам жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог районов, города областного значения. Наименование, место оказания услуги, сайт указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
15. Подтверждением о сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги является талон о приеме документов, в котором содержится дата получения заявителем государственной услуги.
16. Письмо с результатом оказания государственной услуги отправляется почтой на указанный в заявлении адрес заявителем услуги.
17. Основанием для приостановления либо отказа в предоставлении государственной услуги являются:
1) не предоставление необходимых документов, указанных в пункте 12 настоящего Стандарта;
2) представление заявителем не соответствующих действительности сведений о нуждаемости в предоставлении жилища из государственного жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде;
3) в случае, если будет установлено, что заявитель стал нуждающимся в результате преднамеренного ухудшения своих жилищных условий в течение последних пяти лет путем:
обмена жилого помещения;
отчуждения пригодного для проживания жилища, принадлежавшего ему на праве собственности, независимо от того, в том же или другом населенном пункте Республики Казахстан оно находилось;
разрушения или порчи жилища по его вине;
выезда из жилища, при проживании в котором он не был нуждающимся в предоставлении жилища из государственного жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде;
вселения других лиц, кроме супруга, несовершеннолетних и нетрудоспособных детей, а также нетрудоспособных родителей.

3. Жұмыс қағидаттары
18. Мемлекеттік қызмет көрсететін облыстық маңызы бар аудандардың, қаланың тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдерінің қызметі тұлғаның конституциялық құқығының, қызметтік парызын орындау кезінде заңдылықтың, мемлекеттік қызметкерлердің Ар-намыс кодексінің сақталуына негізделеді және мына қағидаттар жүзеге асырылады:
1) сыпайылық;
2) көрсетіліп жатқан мемлекеттік қызмет көрсету туралы жеткілікті ақпарат ұсыну;
3) өтініш беруші құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялығын қамтамасыз ету;
4) өтініш беруші шартты мерзімінде алмаған құжаттың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыстың нәтижесі
19. Өтініш берушілерге мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі осы Стандарттың 3-қосымшасына сәйкес сапа және жетістігі көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызметтің сапа және жетістігі бойынша мемлекеттік қызмет көрсететін облыстық маңызы бар аудандардың, қаланың тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдерінің жұмысы бағаланатын көрсеткіштердің нысаналы мағынасы жыл сайын аудан әкімдіктерінің (облыстық маңызы бар қалалар) арнайы құрылған жұмыс тобымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіру және арыз дайындауға көмектесу облыстық маңызы бар аудандардың, қаланың тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдерінде, сонымен қатар аудандардың әкімдіктерінде (облыстық маңызы бар қалалар) жүзеге асырылады. Байланыс деректері (жұмыс және қабылдау кестесі, мекенжайы, телефондары) осы Стандарттың 1,4-қосымшаларында көрсетілген.
22. Арыз облыстық маңызы бар аудандардың, қаланың тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдеріне немесе аудандардың әкімдіктеріне (облыстық маңызы бар қалалар) беріледі. Байланыс деректері (жұмыс және қабылдау кестесі, мекен жайы, телефондары) осы Стандарттың 1,4-қосымшаларында көрсетілген.
23. Арыздың қабылданғаны арызданушыға күні және уақыты, арызды қабылдаған тұлғаның тегі және аты - жөні көрсетілген талонды берумен расталады. Қабылданған арыз есептік ақпарат құжатында тіркеледі және он бес күнтізбелік күннің ішінде қаралады. Берілген арызға жауап алудың мерзімі және орны туралы, және оның қарастырылуы туралы облыстық маңызы бар аудандардың, қаланың тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдерінде немесе аудан әкімдіктерінде (облыстық маңызы бар қалалар) білуге болады. Байланыс деректері (жұмыс және қабылдау кестесі, мекенжайы, телефондары) осы Стандарттың 1,4-қосымшаларында көрсетілген. Арызды қарастырудың нәтижесі туралы арызданушыға пошта арқылы жазбаша түрде жіберіледі.

3. Принципы работы
18. Деятельность отделов жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог районов, города областного значения, оказывающих государственную услугу, основывается на соблюдении конституционных прав человека, законности при исполнении служебного долга, Кодекса чести государственных служащих и осуществляется на принципах:
1) вежливости;
2) предоставления исчерпывающей информации об оказываемой государственной услуге;
3) обеспечения сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов заявителя;
4) обеспечения сохранности документов, которые заявитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги заявителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 3 к настоящему Стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственной услуги, по которой оценивается работа отделов жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог районов, города областного значения, оказывающих государственную услугу, ежегодно утверждаются специально созданной рабочей группой в акиматах районов (города областного значения).
5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказание содействия в подготовке жалобы осуществляется в отделах жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог районов, города областного значения, а также в акиматах районов (города областного значения). Контактные данные (график работы и приема, адрес, телефоны) указаны в приложениях 1, 4 к настоящему Стандарту.
22. Жалоба подается в отделы жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог районов, города областного значения, или в акиматы районов (города областного значения). Контактные данные (график работы и приема, адрес, телефоны) указаны в приложениях 1, 4 к настоящему Стандарту.
23. Принятие жалобы подтверждается выдачей заявителю талона с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу. Принятая жалоба регистрируется в учетном информационном документе и рассматривается в течение пятнадцати календарных дней. О сроке и месте получения ответа на поданную жалобу, а также о ходе ее рассмотрения можно узнать в отделах жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог районов, города областного значения, или в акиматах районов (города областного значения). Контактные данные (график работы и приема, адрес, телефоны) указаны в приложениях 1, 4 к настоящему Стандарту. О результатах рассмотрения жалобы заявителю сообщается в письменном виде по почте.

6. Байланыс ақпараттары
24. Мемлекеттік қызмет көрсететін облыстық маңызы бар аудандардың, қаланың тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімдері басшыларының және жоғарыдағы ұйымдардың (облыстық маңызы бар аудандардың, қаланың әкімдіктері) байланыс деректері (сайт, электрондық пошта мекенжайы, жұмыс және қабылдау кестесі, мекенжайы, телефондары) осы Стандарттың 1,4-қосымшаларында көрсетілген.
25. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет жөніндегі қосымша ақпаратты өтініш берушілер осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген телефондар бойынша алуына болады.
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан
тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды
есепке алу және кезекке қою"
мемлекеттік қызмет көрсетудің
стандартына 1-қосымша
Қостанай облысының қалалары және аудандарының
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары бөлімдерінің пошталық
мекенжайлары мен жұмыс кестелері
Р/с
N
Мемлекеттік
мекеменің
атауы
Мекенжайы,
телефоны
Интернет
тегі электрондық мекенжайы, сайты
Жұмыс және қабылдау кестесі
1.
"Алтынсарин ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Обаған
селосы,
Ленин
көшесі,
4, тел.
3-41-89
akimaltyn
@mail.kz
altynsar.
kostanay.
kz
Жұмыс және құжаттары
қабылдау кестесі күн сайын: сағат
8.30-18.00 үзіліс: сағат
12.00-13.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
2.
"Амангелді ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Амангелді
селосы,
Майлин көшесі,
14,
телефон
2-18-69
mussabaV
оrg.otd.
@mail.kz
Жұмыс және құжаттары
қабылдау кестесі күн сайын: сағат
8.30-18.00 үзіліс: сағат
12.30-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
3.
"Әулиекөл ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Әулиекөл селосы,
Байтурсы
нов көшесі,
49,
кабинет 5,
телефон
2-11-89
auliekol
@kostanaу.
kz,
www.
auliekol.
kostanaу.
kz
Жұмыс кестесі күн сайын: сағат
8.30-18.00 үзіліс: сағат
12.30-14.00.
Құжаттары
қабылдау: сейсенбі сағат 8.30-18.00 үзіліс; сағат 12.00-13.30
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
4.
"Денисов ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Денисов
селосы,
Калинин
көшесі, 5,
телефон 9-10-51
dencom
@mail.kz,
www.
denisovka.
kostanay.
kz
Жұмыс және құжаттары
қабылдау кестесі күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат
13.00-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
5.
"Жангелдин ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Торғай селосы,
Алтынсарин
көшесі, 4,
телефон

6. Контактная информация
24. Контактные данные (сайт, адрес электронной почты, график работы и приема, адрес, телефоны) руководителей отделов жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог районов, города областного значения, непосредственно оказывающих государственную услугу, и вышестоящей организации (акиматы районов, города областного значения) указаны в приложениях 1, 4 к настоящему Стандарту.
25. Дополнительную информацию по оказываемой государственной услуге, заявители могут получить по телефонам, указанным в приложении 1 к настоящему Стандарту.
Приложение 1 к Стандарту
оказания государственной
услуги "Постановка на
учет и очередь граждан,
нуждающихся в жилье из
государственного фонда"
Почтовые адреса и графики работы
отделов жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных дорог
городов и районов Костанайской области
п/п
Наименование
государст-
венного
учреждения
Адрес
телефон
Элект-
ронный
адрес,
сайт в
интернете
График работы
и приема
1.
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,  пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
Алтынсаринского
района"
cело
Убаган-
ское, улица Ленина, 4,  телефон 3-41-89
akimaltyn
@mail.kz
altynsar.
kostanay.kz
График работы и
приема документов
ежедневно: с 8.30
- 18.00 часов,
перерыв: с 12.00
- 13.00 часов.
Выходные дни:
суббота,
воскресенье
2.
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,  пассажирского транспорта и автомобильных дорог Амангельдинского района"
село  Амангель-
ды, улица  Майлина,  14,
телефон
2-18-69
mussabaеv
оrg.otd.
@mail.kz
График работы
и приема
документов ежедневно: с 8.30
- 18.00 часов,
перерыв: с 12.30
- 14.00 часов.
Выходные дни:
суббота,
воскресенье
3.
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,  пассажирского транспорта и автомобильных дорог Аулиекольского района"
село Аулиеколь,
улица Байтурсынова, 49, кабинет 5, телефон 2-11-89
auliekol
@kostanai.
kz,
www.
auliekol.
kostanai.
kz
График работы
ежедневно: с 8.30
- 18.00 часов,
перерыв: с 12.30
- 14.00 часов.
Прием документов:
вторник, с
8.30-18.00 часов,
перерыв: с
12.00-13.30
часов. Выходные
дни: суббота,
воскресенье.
4.
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,  пассажирского транспорта и автомобильных дорог Денисовского района"
село
Денисовка,
улица
Калинина,
5, телефон
9-10-51
dencom
@mail.
kz,
www.
denisovka.
kostanay.
kz
График работы и
приема документов
ежедневно:
9.00-18.00 часов,
перерыв: с 13.00
- 14.00 часов.
Выходные дни:
суббота,
воскресенье
5.
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,  пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жангельдинского района"
село
Торгай,
улица
Алтынсари-
на, 4,
телефон

2-11-12
www.
jangeldy.
kostanay.
kz
Жұмыс және құжаттары
қабылдау кестесі күн сайын: сағат
8.30-18.00 үзіліс: сағат
12.00-13.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
6.
"Жітіқара ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Жітіқара қаласы, 6
шағын аудан, 65
үй,
кабинет 5,
телефон
2-70-62
gkx
jitikara
@mail.ru, www.
zhitikara.
kostanaу.
kz
Жұмыс және құжаттары
қабылдау кестесі күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат
13.00-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
7.
"Қамысты ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Қамысты селосы,
Ержанов көшесі, 61,106 кабинет,
телефоны
2-18-66
KAMYSTY
@mail.kz, www.
kamysti.
kostanai.kz
Жұмыс және құжаттары
қабылдау кестесі күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат
13.00-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
8.
"Қарабалық ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Қарабалық кенті,
Космонавт
тар көшесі 31,телефон
3-27-97, факс 3-27-42
Karabalyk
@mail.kz,
www.
Karabalyk.
kz
Жұмыс және құжаттары
қабылдау кестесі күн сайын: сағат
8.30-18.00 үзіліс: сағат
12.30-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
9.
"Қарасу ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Қарасу селосы, А.Исаков
көшесі,68,
телефоны
2-21-13, 2-13-50
karasu
@kostanay.
kz, www.
karasu.
kostanay.
kz
Жұмыс кестесі күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат
13.00-14.00.
Құжаттары
қабылдау: дүйсенбі, сәрсенбі, жұма
сағат 9.00-18.00 үзіліс: сағат 13.00-14.00
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
10
"Қостанай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Затобол кенті, Калинин көшесі,
63А,
телефоны
2-34-49,
2-16-84
www.
kostregion.kz
Жұмыс кестесі күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат
13.00-14.00.
Күн сайын құжаттары
қабылдау: сағат
9.00-13.00
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
11
"Меңдіқара ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Боровское селосы,
Королев көшесі, 5,
телефоны
2-13-93
mendjkx
@mail.ru., www. mendikara.
kostanay.
kz
Жұмыс және құжаттары
қабылдау кестесі күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат
13.00-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
12
"Науырзым ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ"
Қарамеңді селосы,
Шақшақ Жәнібек көшесі, 1, 307 кабинет,
телефоны
2-16-84
www.
naursum.
kostanaу.
kz
Жұмыс кестесі күн сайын: сағат

2-11-12
www.
jangeldy.
kostanay.
kz
График работы и
приема документов
ежедневно: с 9.00
- 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
- 14.00 часов.
Выходные дни:
суббота,
воскресенье
6.
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,  пассажирского транспорта и автомобильных дорог Житикаринского района"
город
Житикара,
6 микро-
район, дом
65, кабинет 5,
телефон
2-70-62
gkx
jitikara
@mail.ru,
www.
zhitikara.
kostanai.
kz
График работы и
приема документов
ежедневно: с 9.00
- 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
- 14.00 часов.
Выходные дни:
суббота,
воскресенье
7.
ГУ "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Камыстинского
района"
село
Камысты,
улица
Ержанова,
61,
кабинет
106,
телефон
2-18-66
KAMYSTY
@mail.kz,
www.
kamysti.
kostanai.
kz
График работы и
приема документов
ежедневно: с 9.00
- 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
- 14.00 часов.
Выходные дни:
суббота,
воскресенье
8.
ГУ "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Карабалык-
ского
района"
поселок
Карабалык,
улица
Космонав-
тов, 31,
телефон
3-27-97,
факс
3-27-42
Karabalyk
@mail.kz,
www.
Karabalyk.
kz
График работы и
приема документов
ежедневно: с 8.30
- 18.00 часов,
перерыв: с 12.30
- 14.00 часов.
Выходные дни:
суббота,
воскресенье
9.
ГУ "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
Карасуского
района"
село
Карасу,
улица А.
Исакова,
68,
телефон
2-21-13,
2-13-50
karasu
@kostanay.
kz,
www.
karasu.
kostanay.
kz
График работы
ежедневно: с 9.00
- 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
- 14.00 часов.
Прием документов:
понедельник,
среда, пятница, с
9.00-18.00 часов,
перерыв: с
13.00-14.00
часов. Выходные
дни: суббота,
воскресенье
10
ГУ "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
Костанайского
района"
поселок
Затобольск,
улица
Калинина,
63А,
телефон
2-34-49,
2-16-84
www.
kost-
region.kz
График работы
ежедневно: с 9.00
- 18.00 часов,
перерыв: с 13.00 -
14.00 часов.
Прием документов
ежедневно: с
9.00-13.00 часов.
Выходные дни:
суббота,
воскресенье
11
ГУ "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Мендыкаринского
района"
село
Боровс-
кое,
улица
Королева,
5,
телефон
2-13-93
mendjkx
@mail.
ru.,
www.
mendikara.
kostanay.
kz
График работы и
приема документов
ежедневно: с 9.00
- 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
- 14.00 часов.
Выходные дни:
суббота,
воскресенье
12
ГУ "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Наурзумского
района"
село
Караменды,
улица
Шакшак
Жанибек,
1, кабинет
307,
телефон
2-16-84
www.
naursum.
kostanai.
kz
График работы
ежедневно: с 9.00
- 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
- 14.00 часов.
Прием документов:
вторник, четверг,

9.00-18.00 үзіліс: сағат
13.00-14.00.
Құжаттары
қабылдау: сейсенбі, бейсенбі сағат
9.00-13.00, үзіліс: сағат 13.00-14.00
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
13
"Сарыкөл ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Сарыкөл селосы,
Ленин көшесі, 72,
телефоны
2-13-53
sarykoljkx
@mail.kz. www.
sarykol.
kostanay.
kz
Жұмыс және құжаттары
қабылдау кестесі күн сайын: сағат
8.30-18.00 үзіліс: сағат
13.00-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
14
"Таран ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Таран селосы, Калинин көшесі, 60, телефоны 3-72-30
taranovka
@kostanay.
kz,
www.
taran.kz
Жұмыс және құжаттары
қабылдау кестесі күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат
13.00-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
15
"Ұзынкөл ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Ұзынкөл селосы, Мүсрепов көшесі, 14, 311 кабинет,
телефоны
2-14-42
uzunkol_
gkh@
mail.ru, www.
uzunkol.
kostanai.
kz
Жұмыс және құжаттары
қабылдау кестесі күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат
13.00-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
16
"Федоров ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Федоров селосы, Красно
армейская көшесі,53,
телефоны
2-10-25
fed-dorogi
@mail.ru, www.
fedorovka.
kostanau.
kz
Жұмыс және құжаттары
қабылдау кестесі күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат
13.00-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
17
"Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Қостанай қаласы, Байтур
сынова
көшесі,55,
телефоны
54-25-57, 54-38-91
gorakimat
@kostanay.
kz.,
www.
kostanay.
city.kz.
Жұмыс кестесі күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат
13.00-14.00.
Құжаттары
қабылдау: дүйсенбі, жұма
сағат 9.00-18.00,
үзіліс: сағат 13.00-14.00
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
18
"Арқалық қаласы  әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Арқалық қаласы,
Абай даңғылы, 29,
телефоны
7-02-87,
7-19-57
gkhark@
mail.kz, www.
arkalik.
kz
Жұмыс кестесі күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат
13.00-14.00.
Құжаттары
қабылдау: дүйсенбі: сағат 14.00-17.00, жұма
сағат 9.00-17.00,
үзіліс: сағат 13.00-14.00
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
19
"Лисаков қаласы  әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Лисаков қаласы,
Мир
көшесі,31,телефоны
3-39-08
lisakovsk
@kostanay.
kz.,
www.
e.lsk.kz.
Жұмыс және құжаттары
қабылдау кестесі күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат
13.00-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
20
"Рудный қаласы  әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Рудный қаласы,
Космонавт
тар даңғылы, 12,
телефоны

с 9.00-18.00
часов, перерыв: с
13.00-14.00
часов. Выходные
дни: суббота,
воскресенье.
13
ГУ "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
Сарыкольского
района"
поселок
Сарыколь,
улица
Ленина,
72,
телефон
2-13-53
sarykol
jkx
@mail.kz.
www.
sarykol.
kostanay.
kz
График работы и
приема документов
ежедневно: с 8.30
- 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
- 14.00 часов.
Выходные дни:
суббота,
воскресенье
14
ГУ "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Тарановского
района"
село
Тарановс-
кое, улица
Калинина,
60,
телефон
3-72-30
taranovka
@kostanay.
kz,
www.
taran.kz
График работы и
приема документов
ежедневно: с 9.00
- 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
- 14.00 часов.
Выходные дни:
суббота,
воскресенье
15
ГУ "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Узункольского
района"
село
Узунколь,
улица
Мусрепова,
14,
кабинет
311,
телефон
2-14-42
uzunkol_
gkh
@mail.ru,
www.
uzunkol.
kostanai.
kz
График работы и
приема документов
ежедневно: с 9.00
- 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
- 14.00 часов.
Выходные дни:
суббота,
воскресенье
16
ГУ "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Федоровского
района"
село
Федоровка,
улица
Красноар-
мейская,
53,
телефон
2-10-25
feddorogi
@mail.ru,
www.
fedorovka.
kostanau.
kz
График работы и
приема документов
ежедневно: с 9.00
- 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
- 14.00 часов.
Выходные дни:
суббота,
воскресенье
17
ГУ "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Костаная"
город
Костанай,
улица
Байтурсы-
нова, 55,
телефон
54-25-57,
54-38-91
gorakimat
@kostanay.
kz.,
www.
kostanay.
city.kz.
График работы
ежедневно: с 9.00
- 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
- 14.00 часов.
Прием документов:
понедельник,
пятница с
9.00-18.00 часов,
перерыв: с
13.00-14.00
часов. Выходные
дни: суббота,
воскресенье
18
ГУ "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,  пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог города
Аркалыка"
город
Аркалык,
проспект
Абая, 29,  телефон
7-02-87,
7-19-57
gkhark
@mail.kz,
www.
arkalik.
kz
График работы
ежедневно: с 9.00
- 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
- 14.00 часов.
Прием документов:
понедельник с
14.00-17.00
часов, пятница с
9.00-17.00 часов,
перерыв: с
13.00-14.00
часов. Выходные
дни: суббота,
воскресенье.
19
ГУ "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог города
Лисаковска"
город
Лисаковск,
улица
Мира, 31,
телефон
3-39-08
lisakovsk
@kostanay.
kz.,
www.
e.lsk.kz.
График работы и
приема документов
ежедневно: с 9.00
- 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
- 14.00 часов.
Выходные дни:
суббота,
воскресенье
20
ГУ "Рудненский
городской отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
города Рудного"
город
Рудный,
проспект
Космонав-
тов, 12,
телефон

4-45-29,
4-49-39,
факс
4-57-94
www.
rudny.kz.
Жұмыс және құжаттары
қабылдау кестесі күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат
13.00-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан
тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды
есепке алу және кезекке қою"
мемлекеттік қызмет көрсетудің
стандартына 2-қосымша
Қостанай облысының қалалары мен аудандарының
халыққа қызмет көрсету орталықтарының пошталық мекенжайлары
мен жұмыс кестелері
Р/с
N
Мемлекеттік мекеменің атауы
Мекенжайы,
телефон
Жұмыс кестесі
1.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Алтынсарин ауданы
Силантьевка селосы, Ленин көшесі, 51,
телефоны 21-5-28,
21-5-29
Күн сайын: сағат
9.00-18.00, үзілісі:
сағат 13.00-14.00.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
2.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Амангелді ауданы
Амангелді селосы,
Майлин көшесі,
27, телефон факс:
2-12-55, 2-12-30
Күн сайын: сағат
8.30-18.00, үзілісі:
сағат 12.30-14.00.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
3.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Әулиекөл ауданы
Әулиекөл селосы,
Ленин көшесі, 32,
телефон 2-10-22
Күн сайын: сағат
9.00-18.00, үзілісі:
сағат 12.30-14.00.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
4.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Денисов ауданы
Денисов селосы,
Советская көшесі,
13, телефон  9-27-17
Күн сайын: сағат
8.30-18.00, үзілісі:
сағат 12.30-14.00.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
5.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Жангелдин ауданы
Торғай селосы, 8
март көшесі, 37,
телефон 2-20-05
Күн сайын: сағат
9.00-18.00, үзілісі:
сағат 13.00-14.00.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
6.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Жітіқара ауданы
Жітіқара ауданы,
Ленин көшесі, 108, телефон
2-64-64
Күн сайын: сағат
9.00-18.00, үзілісі:
сағат 13.00-14.00.
Сенбі сағат
9.00-14.00. Демалыс
күндері: жексенбі
7.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Қамысты ауданы
Қамысты селосы,
Ержанов көшесі 66, телефон
22-2-76
Күн сайын: сағат
8.30-18.00, үзілісі:
сағат 12.30-14.00.
Демалыс күндері:
жексенбі
8.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Қарабалық ауданы
Қарабалық,
Космонавттар көшесі, 16,
телефон 3-25-02
Күн сайын: сағат
8.30-18.00, үзілісі:
сағат 12.30-14.00.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
9.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Қарасу ауданы
Қарасу,
Комсомольская көшесі, 24, телефон 21-5-66
Күн сайын: сағат
8.30-18.00, үзілісі:
сағат 12.30-14.00.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
10.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Қостанай ауданы
Затобол кенті,
Калинин көшесі
55, телефон 2-12-50
Күн сайын: сағат
9.00-18.00, үзілісі:
сағат 13.00-14.00.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
11.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Меңдіқара ауданы
Боровское селосы,
Королев көшесі
4а, телефон
2-24-60
Күн сайын: сағат
9.00-18.00, үзілісі:
сағат 13.00-14.00.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
12.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Науырзым ауданы
Қараменді селосы,
Ш.Жәнібек көшесі,
5, телефон
21-015, 21-053
Күн сайын: сағат
9.00-18.00, үзілісі:
сағат 12.30-14.00.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
13.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Сарыкөл ауданы
Сарыкөл ауданы,
Ленин көшесі,
104, телефон
21-2-09, 21-3-21
Күн сайын: сағат

4-45-29,
4-49-39,
факс
4-57-94
www.
rudny.kz.
График работы и
приема документов
ежедневно: с 9.00
- 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
- 14.00 часов.
Выходные дни:
суббота,
воскресенье
Приложение 2 к Стандарту
оказания государственной
услуги "Постановка на
учет и очередь граждан,
нуждающихся в жилье из
государственного фонда"
Почтовые адреса и графики работы
центров обслуживания населения по городам и районам
Костанайской области
№п/п
Наименование
государствен
ного учреждения
Адрес, телефон
График работы
1.
Центр обслуживания населения, Алтынсаринский район
село Силантьевка, улица Ленина, 51, телефон 21-5-28, 21-5-29
Ежедневно: с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов.
Выходные дни: суббота,
воскресенье
2.
Центр обслуживания населения, Амангельдинский район
село Амангельды, улица Майлина, 27, телефон факс: 2-12-55, 2-12-30
Ежедневно: с 8.30 до 18.00 часов, перерыв: с 12.30 до 14.00 часов.
Выходные дни:  суббота, воскресенье
3.
Центр обслуживания населения, Аулиекольский район
село Аулиеколь, улица Ленина, 32, телефон 2-10-22
Ежедневно: с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 12.30 до 14.00 часов.
Выходные дни: суббота,
воскресенье
4.
Центр обслуживания населения, Денисовский
район
село Денисовка, улица Советская, 13, телефон 9-27-17
Ежедневно: с 8.30 до 18.00 часов, перерыв:  с 12.30 до 14.00 часов. Выходные дни: суббота, воскресенье
5.
Центр обслуживания населения, Джангельдинский район
село Торгай, улица 8 марта, 37, телефон 2-20-05
Ежедневно: с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:  с 13.00 до 14.00 часов.
Выходные дни: суббота,
воскресенье
6.
Центр обслуживания населения, Житикаринский район
город Житикара, улица Ленина, 108, телефон 2-64-64
Ежедневно: с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов,
суббота с 9.00 до 14.00
часов. Выходной день:
воскресенье
7.
Центр обслуживания населения, Камыстинский
район
село Камысты, улица Ержанова, 66, телефон  22-2-76
Ежедневно: с 8.30 до 18.00 часов, перерыв:
с 12.30 до 14.00 часов.
Выходной день:
воскресенье
8.
Центр обслуживания населения, Карабалыкский район
поселок Карабалык, улица Космонавтов, 16, телефон 3-25-02
Ежедневно: с 8.30 до 18.00 часов, перерыв: с 12.30 до 14.00 часов. Выходные дни: суббота, воскресенье
9.
Центр обслуживания населения, Карасуский
район
село Карасу, улица Комсомольская, 24, телефон 21-5-66
Ежедневно: с 8.30 до 18.00 часов, перерыв: с 12.30 до 14.00 часов.  Выходные дни: суббота, воскресенье
10.
Центр обслуживания населения, Костанайский
район
поселок Затобольск, улица Калинина, 55, телефон 2-12-50
Ежедневно: с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00
часов. Выходные дни: суббота, воскресенье
11.
Центр обслуживания населения, Мендыкаринский  район
село Боровское, улица Королева, 4а, телефон 2-24-60
Ежедневно: с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов.
Выходные дни: суббота,
воскресенье
12.
Центр обслуживания населения, Наурзумский
район
село Караменды, улица Ш.Жанибека, 5, телефон 21-015, 21-053
Ежедневно: с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:  с 12.30 до 14.00 часов.
Выходные дни: суббота,
воскресенье
13.
Центр обслуживания населения, Сарыкольский  район
поселок Сарыколь, улица Ленина, 104, телефон 21-2-09, 21-3-21

8.30-18.00, үзілісі:
сағат 12.30-14.00.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
14.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Таран ауданы
Таран селосы,
Калинин көшесі
93, телефон
3-74-52
Күн сайын: сағат
9.00-18.30, үзілісі:
сағат 12.30-14.00.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
15.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Ұзынкөл ауданы
Ұзынкөл ауданы,
Абай көшесі, 79,
телефон 2-11-62
Күн сайын: сағат
8.30-18.00, үзілісі:
сағат 12.30-14.00.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
16.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Федоров ауданы
Федоров селосы,
Красноармейская көшесі, 56
телефон 2-32-82
Күн сайын: сағат
9.00-18.00, үзілісі:
сағат 13.00-14.00.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
17.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы,
Таран көшесі, 14
телефон 53-44-84
Күн сайын: сағат
9.00-21.00, сенбі сағат 9.00-17.00
Демалыс күні: жексенбі
18.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Арқалық қаласы
Арқалық қаласы,
Абай даңғылы, 62,
телефон 7-06-34,
7-56-87
Күн сайын: сағат
8.30-17.30, үзілісі:
сағат 13.00-14.00.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
19.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Лисаков қаласы
Лисаков қаласы, 4 шағын аудан, 25 үй, телефон
4-14-00
Күн сайын: сағат
8.30-18.00, үзілісі:
сағат 12.30-14.00.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
20.
Халыққа қызмет көрсету орталығы,
Рудный қаласы
Рудный қаласы,
Космонавттар
көшесі, 12, телефон 4-98-01
Күн сайын: сағат
8.30-18.00, үзілісі:
сағат 12.30-14.00.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан
тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды
есепке алу және кезекке қою"
мемлекеттік қызмет көрсетудің
стандартына 3-қосымша
19. Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мағынасы
Сапа және қол
жетімділік
көрсеткіштері
Көрсет
кіштің
нормативтік
мәні
Көрсеткіш
тің келесі
жылдағы
нысаналы
мәні
Көрсеткіш
тің есепті
жылдағы
ағымдағы
мәні

Ежедневно: с 8.30 до 18.00 часов, перерыв:
с 12.30 до 14.00 часов.
Выходные дни: суббота,
воскресенье
14.
Центр обслуживания населения, Тарановский
район
село
Тарановское,
улица
Калинина, 93,
телефон
3-74-52
Ежедневно: с 9.00 до 18.30 часов, перерыв:
с 12.30 до 14.00 часов.
Выходные дни: суббота, воскресенье
15.
Центр обслуживания населения, Узункольский   район
село Узунколь, улица Абая, 79, телефон 2-11-62
Ежедневно: с 8.30 до 18.00 часов, перерыв:
c 12.30 до 14.00 часов.
Выходные дни: суббота, воскресенье
16.
Центр обслуживания населения, Федоровский
район
село Федоровка, улица
Красноармейская
56 телефон
2-32-82
Ежедневно: с 9.00 до 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 до 14.00 часов.
Выходные дни: суббота,
воскресенье
17.
Центр  обслуживания  населения,
город
Костанай
город Костанай, улица Тарана, 114 телефон 53-44-84
Ежедневно: с 8.00 до 21.00 часов, суббота  с 9.00 до 17.00 часов,
выходной день -
воскресенье
18.
Центр обслуживания населения,
город
Аркалык
город Аркалык,
проспект Абая,
62, телефон
7-06-34,
7-56-87
Ежедневно: с 8.30 до 17.30 часов, перерыв:  с 13.00 до 14.00 часов.
Выходные дни: суббота, воскресенье
19.
Центр обслуживания населения,
город
Лисаковск
город
Лисаковск,
микрорайон 4,
дом 25,
телефон
4-14-00
Ежедневно: с 8.30 до 18.00 часов, перерыв:  с 12.30 до 14.00 часов.
Выходные дни: суббота,
воскресенье
20.
Центр обслуживания населения,
город
Рудный
город Рудный, улица
Космонавтов, 12, телефон 4-98-01
Ежедневно: с 8.30 до 18.00 часов, перерыв:  с 12.30 до 14.00 часов.
Выходные дни: суббота,
воскресенье
Приложение 3 к Стандарту
оказания государственной
услуги "Постановка на
учет и очередь граждан,
нуждающихся в жилье из
государственного фонда"
Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя в
последующем году
Текущее
значение
показателя в отчетном
году
1
2
3
4

4.4. Шағымданудың  мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлес)
90%
75%
70%
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлес)
90%
70%
60%
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан
тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды
есепке алу және кезекке қою"
мемлекеттік қызмет көрсетудің
стандартына 4-қосымша
Қостанай облысының қалалары мен аудан әкімдіктерінің
пошталық мекенжайлары мен жұмыс кестелері
Р/с
N
Мемлекеттік
мекеменің
атауы
Мекенжайы,
телефоны
Интернет
тегі электрондық мекенжайы, сайты
Жұмыс және қабылдау кестесі
1.
Алтынсарин ауданының әкімдігі
Обаған
селосы,
Ленин көшесі,
4, тел.
3-41-77
altynsar.
kostanay.
kz
akimaltyn
@mail.kz
Күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат 13.00-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
2.
Амангелді ауданының әкімдігі
Амангелді
селосы,
Майлин көшесі, 14,
телефон
2-20-13
amangeldi@
kostanay.kz
Күн сайын: сағат
8.30-18.00 үзіліс: сағат 13.00-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
3.
Әулиекөл ауданының әкімдігі
Әулиекөл селосы,
Май көшесі,
44, телефон
2-10-00
auliekol
@kostanaу.kz
www.auliekol.
kostanaу.kz
Күн сайын: сағат
8.30-18.00 үзіліс: сағат 12.30-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
4.
Денисов ауданының
әкімдігі
Денисов
селосы,
Калинин
көшесі, 5,
телефон 9-14-42
9-15-01
denisovka@
kostanay.kz
www.
denisovka.
kostanay.kz
Күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат 13.00-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
5.
Жангелдин ауданының әкімдігі
Торғай селосы,
Алтынсарин
көшесі, 4,
телефон
2-11-01
akimatjang@
mail.kz
www.jangeldy.
kostanay.kz
Күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат 13.00-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
6.
Жітіқара ауданының әкімдігі
Жітіқара қаласы, 6
шағын аудан, 65 үй,
кабинет 5,
телефон
2-81-00
www.
zhitikara.
kostanaу.kz
Күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат 13.00-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
7.
Қамысты ауданының әкімдігі
Қамысты
селосы,
Ержанов
көшесі, 61,
106 кабинет,
телефоны
2-16-52
2-10-63
KAMYSTY
@mail.kz, www.
kamysti.
kostanai.kz
Күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат 13.00-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
8.
Қарабалық ауданының әкімдігі
Қарабалық кенті,
Космонавт
тар көшесі 16, телефон
3-31-57
аkimat
karabalyk
@mail.kz,
www.
Karabalyk.
kz
Күн сайын: сағат
8.30-18.00 үзіліс: сағат 12.30-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
9.
Қарасу ауданының әкімдігі
Қарасу селосы, А.Исаков
көшесі, 73,
телефоны
2-14-66
karasu
@kostanay.kz
Күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат 13.00-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
10
Қостанай ауданының әкімдігі
Затобол кенті, Калинин көшесі,
63А,
телефоны
2-34-49,
2-16-84
www.
kostregion.kz
Күн сайын: сағат
9.00-18.00 үзіліс: сағат 13.00-14.00. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
11
Меңдіқара ауданының әкімдігі
Боровское селосы,
Королев көшесі, 5,
телефоны

4.4. % (доля) потребителей, удовлетворенных
сроками
обжалования
90 %
75 %
70 %
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью
персонала
90 %
70 %
60 %
% - процент
Приложение 4 к Стандарту
оказания государственной
услуги "Постановка на
учет и очередь граждан,
нуждающихся в жилье из
государственного фонда"
Почтовые адреса и графики работы
акиматов городов и районов Костанайской области
N
п/п
Наименова-
ние
государст-
венного
учреждения
Адрес,
телефон
Электронный
адрес, сайт
в интернете
График работы
и приема
1.
Акимат Алтынсарин-
ского района
cело Убаганское
улица
Ленина, 4,
телефон
3-41-77
altynsar
@kostanay.
kz
www.
altynsar.
kostanay.
kz
Ежедневно: с 9.00 - 18.00 часов, перерыв: с 13.00 - 14.00 часов. Выходные дни: суббота, воскресенье
2.
Акимат Амангельдин-
ского района
село Амангельды, улица
Майлина,
14,
телефон 2-20-13
amangeldy
@kostanay.
kz
Ежедневно:с 8.30 - 18.00 часов, перерыв:с 13.00 - 14.00 часов. Выходные дни: суббота, воскресенье
3.
Акимат Аулиеколь-
ского района
село Аулиеколь,
улица Мая, 44, телефон 2-10-00
auliekol
@kostanai.
kz,
www.
auliekol.
kostanai.
kz
Ежедневно: с 8.30 - 18.00 часов, перерыв: с 12.30 - 14.00 часов. Выходные дни: суббота, воскресенье
4.
Акимат Денисовского района
село Денисовка,
улица
Калинина,
5,
телефон
9-14-42,
9-15-01
denisovka
@kostanay.
kz,
www.
denisovka.
kostanay.
kz
Ежедневно: с 9.00 - 18.00 часов, перерыв: с 13.00 - 14.00 часов. Выходные дни: суббота, воскресенье
5.
Акимат Джангельдин-
ского района
село Торгай, улица Алтынсарина, 4, телефон 2-11-01
Akimat
jang
@mail.kz,
www.
jangeldy.
kostanay.
kz
Ежедневно: с 9.00 - 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 - 14.00
часов. Выходные
дни: суббота,
воскресенье
6.
Акимат Житикарин-
ского района
город Житикара, 6 микро-
район,
дом 65,
телефон 2-81-00
www.
zhitikara.
kostanai.
kz
Ежедневно: с
9.00 - 18.00 часов, перерыв:
с 13.00 - 14.00
часов. Выходные
дни: суббота,
воскресенье
7.
Акимат Камыстинского района
село Камысты,
улица Ержанова,
61,
телефон
2-16-52
2-10-63
kamysti
@mail.kz,
www.
kamysti.
kostanai.
kz
Ежедневно: с
9.00 - 18.00
часов, перерыв:
с 13.00 - 14.00
часов. Выходные
дни: суббота,
воскресенье
8.
Акимат Карабалык-
ского района
поселок Карабалык,
улица
Космонав-
тов 16, телефон
3-31-57
akimat
karabalyk
@mail.kz,
www.
karabalyk.
kz
Ежедневно: с
8.30 - 18.00
часов, перерыв:
с 12.30 - 14.00
часов. Выходные
дни: суббота,
воскресенье
9.
Акимат  Карасуского района
село
Карасу,
улица А.
Исакова,
73
телефон
2-14-66
www.
karasu.
kostanay.
kz
Ежедневно: с
9.00 - 18.00
часов, перерыв:
с 13.00 - 14.00
часов. Выходные
дни: суббота,
воскресенье
10.
Акимат Костанайского района
поселок Затобольск, улица
Калинина,
65,
телефон
2-12-02,
2-18-35
kost_
region
@kostanay.
kz,
www.
kostregion
.kz
Ежедневно: с
9.00 - 18.00
часов, перерыв:
с 13.00 - 14.00
часов. Выходные
дни: суббота,
воскресенье
11.
Акимат Мендыкарин-
ского района
село Боровское,
улица
Королева,
5,
телефон