2008 жылы шағын кәсіпкерлік субъектілеріне мүліктік жалға алуға (жалға беруге) немесе кейіннен меншікке өтеусіз беру құқығымен сенімгерлік басқаруға беруге жататын Қостанай облысы бойынша коммуналдық мемлекеттік меншіктің пайдаланылмайтын объектілерінің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 29 ақпандағы № 149 қаулысы. Қостанай облысы әділет департаментінде 2008 жылғы 2 сәуірде № 3629 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 10 қарашадағы № 08-08/3045 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 2010.11.10 № 08-08/3045 хатымен.
"Жеке кәсіпкерлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және "Шағын кәсіпкерлік субъектілеріне мемлекетті меншіктің пайдаланымайтын" объектілерін кейіннен меншікке өтеусіз беру құқығымен мүліктік жалға алуға (жалға беруге) немесе сенімгерлік басқаруға беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 сәуірдегі № 327 қаулысына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған тендер негізінде 2008 жылы шағын кәсіпкерлік субъектілеріне мүліктік жалға алуға (жалға беруге) немесе кейіннен меншікке өтеусіз беру құқығымен сенімгерлік басқаруға беруге Қостанай облысы бойынша коммуналдық мемлекеттік меншіктің пайдаланылмайтын объектілерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
КЕЛІСІЛДІ
Әкімдіктің
2008 жылғы 29 ақпандағы
№ 149 қаулысымен
бекітілген
2008 жылы шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiне мүліктік
жалға алуға (жалға беруге) немесе кейiннен меншiкке өтеусіз беру құқығымен сенiмгерлік басқаруға беруге жататын Қостанай облысы бойынша коммуналдық мемлекеттік меншіктің пайдаланылмайтын объектiлерінің тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 2008.06.05 № 322 қаулысымен; өзгерту енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 2008.07.14 № 360 , 2008.09.02 № 427 қаулыларымен.
Р/с
N
Объектінің атауы
Объектінің
мекенжайы және баланс ұстаушысы
Негізі
Объектінің ахуалы
1
3
4
5
6
1
Жалпы ауданы
247 шаршы
метр бұрынғы
баспаха-
наның
бір қабатты
ғимараты
Аманкелді ауданы, Аманкелді селосы, Дүйсенбин көшесі,
44А, "Аманкелді
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар көлігі
және автомобиль
жолдарыбөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Аманкелді ауданы
әкімі орынбасарының
2008 жылғы 12
қаңтардағы № 12 хаты
Қирауға
ұшыра-
уда
2
Жалпы ауданы

Об утверждении перечня неиспользуемых объектов коммунальной собственности государственной собственности по Костанайской области, подлежащих предоставлению субъектам малого предпринимательства в имущественный наем (аренду) или доверительное управление с правом последующей безвозмездной передачи в собственность в 2008 году
Постановление акимата Костанайской области от 29 февраля 2008 года № 149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 апреля 2008 года № 3629. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10 ноября 2010 года № 08-08/3045
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10.11.2010 № 08-08/3045.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О частном предпринимательстве" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2003 года № 327 "Об утверждении Правил предоставления субъектам малого предпринимательства в имущественный наем (аренду) или доверительному управление с правом последующей безвозмездной передачи в собственность неиспользуемых объектов государственной собственности" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень неиспользуемых объектов коммунальной государственной собственности по Костанайской области, подлежащих предоставлению субъектам малого предпринимательства в имущественный наем (аренду) или доверительное управление с правом последующей безвозмездной передачи в собственность на тендерной основе в 2008 году.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
СОГЛАСОВАНО
Утвержден
постановлением акимата
от 29 февраля 2008 года
№ 149
Перечень
неиспользуемых объектов государственной коммунальной
собственности по Костанайской области, подлежащих предоставлению субъектам малого предпринимательства
в имущественный наем (аренду) или доверительное управление
с правом последующей безвозмездной передачи
в собственность в 2008 году
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Костанайской области от 05.06.2008 № 322; внесены дополнения   постановлениями акимата Костанайской области от 14.07.2008 года № 360; от 02.09.2008 № 427.
N
п/
п
Наименование объекта
Адрес и
балансодержатель
объекта
Основание
Состояние
объекта
1
3
4
5
6
1
Одноэтажное здание
бывшей типографии
общей площадью 247
квадратных метров
Амангельдинский
район, село
Амангельды, улица
Дуйсенбина, 44 А,
государственное
учреждение "Отдел
жилищно-коммуналь-
ного хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог Амангельдин-
ского района"
Письмо
заместителя
акима Аман-
гельдинско-
го района
Костанай-
ской области
от 12 января
2008 года
№ 12
Подвергается
разрушению
2
Здание тира общей

35,8 шаршы
метр тир
ғимараты
Әулиекөл ауданы,
Әулиекөл селосы, Алтынсарин көшесі, "Әулиекөл селосы
әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы
Әулиекөл ауданы
әкімі
орынбасарының
2008 жылғы 23
қаңтардағы №
02-04/53 хаты
Жағдайы
қанағат
танар-
лық
3
Жалпы ауданы
312,5 шаршы
метр (екі
кеңсенің
ғимараты,
қосалқы жай,
қойма)
өндірістік
жайлар
Әулиекөл ауданы,
Әулиекөл селосы, Октябрьская көшесі, 87,"Әулиекөл селосы әкімінің аппараты»мемлекеттікмекемесі
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімі орынбасарының 2008 жылғы 23
қаңтардағы
№ 02-04/53 хаты
Жағдайы
қанағат
танар-
лық
4
Жалпы ауданы
41,6 шаршы метр дән
жарғыш
ғимараты
Денисов ауданы, Денисов селосы, бұрынғы N 6 сельхозтехника аумағы, "Денисов ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Денисов ауданы
әкімінің міндетін атқарушысының
2008 жылғы 16
қаңтардағы № 76 хаты
Жағдайы
қанағат
танар-
лық
5
Жалпы ауданы
155,6 шаршы
метр бұрынғы
әскери
гарнизо-
нының
ғимараты
Жанкелдин ауданы, Торғай селосы, Дүзенов көшесі, 13, "Жанкелдин ауданы
әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы
Жанкелдин
ауданы әкімінің
2008 жылғы 11
қаңтардағы №
1-04/846 хаты
Күрделі
жөндеу-
ді
талап
етеді
6
Жалпы ауданы
107,9 шаршы
метр
"Наубай-
хана"
ғимараты
Жанкелдин ауданы,
Торғай селосы,
Алтынсары көшесі,
44, "Жанкелдин
ауданы әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы
Жанкелдин
ауданы әкімінің
2008 жылғы 11
қаңтардағы №
1-04/846 хаты
Ағымда-
ғы
жөндеу-
ді
талап
етеді
7
Жалпы ауданы
529 шаршы метр бұрынғы
көкөніс
сақтау
қоймасының
ғимараты
Жанкелдин ауданы,
Торғай селосы,
Тынымов көшесі, 27,
"Жанкелдин
ауданы әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Жанкелдин ауданы әкімінің 2008 жылғы 11
қаңтардағы № 1-04/846 хаты
Ағымда-
ғы
жөндеу-
ді
талап
етеді
8
Жалпы ауданы
83,2 шаршы метр бұрынғы
аудандық
тұрмыстық комбинаты
гаражының
ғимараты
Жанкелдин ауданы,
Торғай селосы,
Алтынсары көшесі,
31, "Жанкелдин
ауданы әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы
Жанкелдин
ауданы әкімінің
2008 жылғы 11
қаңтардағы №
1-04/846 хаты
Күрделі
жөндеу-
ді
талап
етеді
9
Жалпы ауданы
272 шаршы
метр дәмхана
ғимараты
Жанкелдин ауданы,
Тәуіш селосы, "Жанкелдин ауданының Жаркөл селолық округі
әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Жанкелдин ауданы әкімінің 2008 жылғы 11
қаңтардағы № 1-04/846 хаты
Ағымда-
ғы
жөндеу-
ді
талап
етеді
10
Жалпы ауданы
289,9 шаршы метр ғимарат
Федоров ауданы Федоров селосы, Мелехов көшесі, 43, "Федоров ауданының Федоров селолық
әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Федоров ауданы
әкімінің міндетін атқарушысының
2008 жылғы 14
қаңтардағы №

площадью 35,8
квадратного метра
Аулиекольский
район, село
Аулиеколь, улица
Алтынсарина,
государственное
учреждение
"Аппарат акима
села Аулиеколь"
Письмо
заместителя
акима Аулие-
кольского
района
Костанайской
области от
23 января
2008 года
№ 02-04/53
Состояние
удовлетво-
рительное
3
Производственные
помещения (здания
двух контор, под-
собное помещение,
склад) общей
площадью 312,5
квадратного метра
Аулиекольский
район, село
Аулиеколь, улица
Октябрьская, 87,
государственное
учреждение
"Аппарат акима
села Аулиеколь"
Письмо
заместителя
акима
Аулиеколь-
ского
района
Костанайской
области от
23 января
2008 года
№ 02-04/53
Состояние
удовлетво-
рительное
4
Здание
зернодробилки
общей площадью
41,6 квадратного
метра
Денисовский район,
село Денисовка,
территория бывшей
сельхозтехники
№ 6, государствен-
ное учреждение
"Отдел финансов
Денисовского
района"
Письмо
исполняющего
обязанности
акима
Денисовского
района
Костанайской
области от
16 января
2008 года
№ 76
Состояние
удовлетво-
рительное
5
Здание бывшего
военного гарнизона
общей площадью
155,6 квадратного
метра
Джангельдинский
район, село
Торгай, улица
Дузенова, 13,
государственное
учреждение
"Аппарат акима
Джангельдинского
района"
Письмо акима
Джангельдин-
ского района
Костанайской
области от
11 января
2008 года
№ 1-04/846
Требуется
капитальный
ремонт
6
Здание "Наубай-
хана" общей
площадью 107,9
квадратного метра
Джангельдинский
район, село
Торгай, улица
Алтынсары, 44,
государственное
учреждение
"Аппарат акима
Джангельдинского
района"
Письмо акима
Джангельдин-
ского района
Костанайской
области от
11 января
2008 года
№ 1-04/846
Требуется
текущий
ремонт
7
Здание бывшего
овоще хранилища
общей площадью 529
квадратных метров
Джангельдинский
район, село
Торгай, улица
Тынымова, 27,
государственное
учреждение
"Аппарат акима
Джангельдинского
района"
Письмо акима
Джангельдин-
ского района
Костанайской
области от
11 января
2008 года
№ 1-04/846
Требуется
текущий
ремонт
8
Здание гаража
бывшего райбыт-
комбината общей
площадью 83,2
квадратного метра
Джангельдинский
район, село
Торгай, улица
Алтынсары, 31,
государственное
учреждение
"Аппарат акима
Джангельдинского
района"
Письмо акима
Джангельдин-
ского района
Костанайской
области от
11 января
2008 года
№ 1-04/846
Требуется
капитальный
ремонт
9
Здание кафе общей
площадью 272
квадратных метров
Джангельдинский
район, село Тауш,
государственное
учреждение
"Аппарат акима
Жаркольского
сельского округа
Джангельдинского
района"
Письмо акима
Джангельдин-
ского района
Костанайской
области от
11 января
2008 года
№ 1-04/846
Требуется
текущий
ремонт
10
Здание общей
площадью 289,9
квадратного метра
Федоровский район,
село Федоровка,
улица Мелехова,
43, государствен-
ное учреждение
"Аппарат акима
села Федоровка
Федоровского
района"
Письмо
исполняющего
обязанности
акима
Федоровского
района
Костанайской
области от
14 января
2008 года

2-40/68 хаты
Жағдайы
қана-
ғат
танар-
лық
сыз
Р/с
N
Объектінің
атауы
Объектінің
мекенжайы
және баланс
ұстаушысы
Негізі
Объектінің
ахуалы
1
3
4
5
6
11.
Жалпы ауданы 210 шаршы метр газ алмасу пунктінің бұрынғы әкімшілік ғимараты
Жанкелдин ауданы, Торғай селосы, Сейітқұл көшесі, 17, "Жанкелдин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Жанкелдин ауданы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы №  1-04/846 хаты
Күрделі
жөндеу
талап
етеді
12.
Жалпы ауданы 292,5 шаршы метр (құйып беретін қоймасы) газ алмасу пунктінің бұрынғы қызметтік ғимараты
Жанкелдин ауданы, Торғай селосы, Сейітқұл көшесі, 17, "Жанкелдин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Жанкелдин ауданы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы №  1-04/846 хаты
Күрделі
жөндеу
талап
етеді
13.
Жалпы ауданы 335,2 шаршы метр қойма ғимараты
Қостанай қаласы, Уральская көшесі, 39, "Қостанай қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 24 маусымдағы №  1-25/1511 хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық,
шатыры
жартылай
бұзылған
14.
Жалпы ауданы 734,5 шаршы метр қойма ғимараты
Қостанай қаласы, Уральская көшесі, 39, "Қостанай қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 24 маусымдағы №  1-25/1511 хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық,
шатыры
жартылай
бұзылған
15.
Жалпы ауданы 760,4 шаршы метр қойма ғимараты
Қостанай қаласы, Уральская көшесі, 39, "Қостанай қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 24 маусымдағы №  1-25/1511 хаты
Жартылай
шатыры,
терезе-
рамаларында
әйнектері
жоқ
16.
Жалпы ауданы 356,8 шаршы метр гараж ғимараты
Қостанай қаласы, Уральская көшесі, 39, "Қостанай қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 24 маусымдағы №  1-25/1511 хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық
17.
Жалпы ауданы 21,2 шаршы метр қорғау ғимараты
Қостанай қаласы, Уральская көшесі, 39, "Қостанай қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 24 маусымдағы №  1-25/1511 хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық
18.
106,5 метр ұзындығымен темір жолдың жолы
Қостанай қаласы, Уральская көшесі, 39, "Қостанай қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 24 маусымдағы №  1-25/1511 хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық
19.
Құрылысы аяқталмаған әкімшілік ғимараты
Қостанай қаласы, Уральская көшесі, 39, "Қостанай қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 24 маусымдағы №  1-25/1511 хаты
Жартылай
шатыры,
едені,
терезе-
рамалары
жоқ
Р/с
N
Объектінің атауы
Объектінің мекенжайы және баланс ұстаушысы
Негізі
Объектінің ахуалы
1
3
4
5
6
20.

№ 2-40/68
Состояние
неудовлет-
ворительное
п/п
Наименование
объекта
Адрес и
балансодержатель
объекта
Основание
Состояние
объекта
1
3
4
5
6
11.
Административное
здание бывшего
пункта газообме-
на общей
площадью 210
квадратных
метров
Джангельдинский
район, село
Торгай, улица
Сейткула, 17,
государственное
учреждение
"Аппарат акима
Джангельдинского
района"
Письмо акима
Джангельдин-
ского района
Костанайской
области от
11 января
2008 года
№ 1-04/846
Требуется
капитальный
ремонт
12.
Служебное здание
(заправочный
склад) бывшего
пункта газообме-
на общей
площадью 292,5
квадратного
метра
Джангельдинский
район, село
Торгай, улица
Сейткула, 17,
государственное
учреждение
"Аппарат акима
Джангельдинского
района"
Письмо акима
Джангельдин-
ского района
Костанайской
области от
11 января
2008 года
№ 1-04/846
Требуется
капитальный
ремонт
13.
Здание склада
общей площадью
335,2 квадрат-
ного метра
Город Костанай,
улица Уральская,
39, государствен-
ное учреждение
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Костаная"
Письмо акима
города
Костанай
Костанайской
области от
24 июня
2008 года
№ 1-25/1511
Состояние
удовлетвори-
тельное,
частично
нарушена
кровля
14.
Здание склада
общей площадью
734,5 квадрат-
ного метра
Город Костанай,
улица Уральская,
39, государствен-
ное учреждение
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Костаная"
Письмо акима
города
Костанай
Костанайской
области от
24 июня
2008 года
№ 1-25/1511
Состояние
удовлетвори-
тельное,
отсутствует
железная
нашивка
15.
Здание склада
общей площадью
760,4 квадрат-
ного метра
Город Костанай,
улица Уральская,
39, государствен-
ное учреждение
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Костаная"
Письмо акима
города
Костанай
Костанайской
области от
24 июня
2008 года
№ 1-25/1511
Частично
отсутствуют
кровля,
стекла в
оконных
рамах
16.
Здание гаража
общей площадью
356,8 квадрат-
ного метра
Город Костанай,
улица Уральская,
39, государствен-
ное учреждение
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Костаная"
Письмо акима
города
Костанай
Костанайской
области от
24 июня
2008 года
№ 1-25/1511
Состояние
удовлетвори-
тельное
17.
Здание охраны
общей площадью
21,2 квадрат-
ного метра
Город Костанай,
улица Уральская,
39, государствен-
ное учреждение
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Костаная"
Письмо акима
города
Костанай
Костанайской
области от
24 июня
2008 года
№ 1-25/1511
Состояние
удовлетвори-
тельное
18.
Железнодорожный
путь протяжен-
ностью 106,5
квадратного
метра
Город Костанай,
улица Уральская,
39, государствен-
ное учреждение
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Костаная"
Письмо акима
города
Костанай
Костанайской
области от
24 июня
2008 года
№ 1-25/1511
Состояние
удовлетвори-
тельное
19.
Незавершенное
строительство
административ-
ного здания
Город Костанай,
улица Уральская,
39, государствен-
ное учреждение
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Костаная"
Письмо акима
города
Костанай
Костанайской
области от
24 июня
2008 года
№ 1-25/1511
Частично
отсутствуют
кровля, пол,
оконные рамы
№ п/п
Наименование объекта
Адрес и балансодержатель объекта
Основание
Состояние объекта
1
3
4
5
6
20.

Жалпы ауданы 218,9 шаршы метр гараж ғимараты
Қостанай қаласы,Введенская көшесі, 39, "Қостанай қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 шілдедегі № 1-25/1627 хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық
21.
Жалпы ауданы 428,6 шаршы метр шеберхана ғимараты
Қостанай қаласы,Введенская көшесі, 39, "Қостанай қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі жіне автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 шілдедегі № 1-25/1627 хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық
22.
Жалпы ауданы 273,4 шаршы метр қазандығының ғимараты
Денисов ауданы, Денисов селосы, бұрынғы "Сельхозтехника" акционерлік қоғамының аумағы, "Денисов ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2008 жылғы 5 тамыздағы № 918 хаты
Қирауға
ұшырауда
23.
Жалпы ауданы 246,4 шаршы метр қазандығының ғимараты
Денисов ауданы, Денисов селосы, бұрынғы "Сельхозтехника" акционерлік қоғамының аумағы, "Денисов ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2008 жылғы 5 тамыздағы № 918 хаты
Қирауға
ұшырауда
24.
Жалпы ауданы 158,8 шаршы метр фельдшерлік-акушерлік пунктінің ғимараты
Қарабалық ауданы, Сарыкөл селосы, "Қарабалық ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімінің 2008 жылғы 14 қаңтардағы № 01-09/61 хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық
25.
Жалпы ауданы 246,65 шаршы метр асханағимараты
Қарабалық ауданы, Смирновка селосы, "Қарабалық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімінің 2008 жылғы 14 қаңтардағы № 01-09/61 хаты
Ағымдағы
жөндеуді
талап
етеді
26.
Ауданы 167,7 шаршы метр сауда орталығы үй-жайының бөлігі
Таран ауданы, Қайындыкөл селосы, "Таран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 24 маусымдағы № 1-25/1511 хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық

Здание бывшего гаража общей площадью 218,9 квадратного метра
Город Костанай, улица Введенская, 39, государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костанай"
Письмо акима города Костанай Костанайской области от 11 июля 2008 года № 1-25/1627
Состояние удовлетво-
рительное
21.
Здание бывшей мастерской общей площадью 428,6 квадратного метра
Город Костанай, улица Введенская, 39, государствен-
ное учреждение "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костанай"
Письмо акима города Костанай Костанайской области от 11 июля 2008 года № 1-25/1627
Состояние удовлетво-
рительное
22.
Здание котельной общей площадью 273,4 квадратного метра
Денисовский район, село Денисовка, территория бывшего акционерного общества "Сельхозтехника", государственное учреждение "Отдел финансов Денисовского района"
Письмо акима Денисовского района Костанайской области от 05 августа 2008 года № 918
Подвергается разрушению
23.
Здание котельной общей площадью 246,4 квадратного метра
Денисовский район, село Денисовка, территория бывшего акционерного общества "Сельхозтехника", государственное учреждение "Отдел финансов Денисовского района"
Письмо акима Денисовского района Костанайской области от 05 августа 2008 года № 918
Подвергается разрушению
24.
Здание фельдшерско-акушерского пункта общей площадью 158,5 квадратного метра
Карабалыкский район, село Сарыколь, государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Карабалыкского района"
Письмо акима Карабалыкского района Костанайской области от 14 января 2008 года № 01-09/61
Состояние неудовлетво-
рительное
25.
Здание столовой общей площадью 246,65 квадратного метра
Карабалыкский район, село Смирновка, государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского района"
Письмо акима Карабалыкского района Костанайской области от 14 января 2008 года №01-09/61
Требуется текущий ремонт
26.
Часть помещения торгового центра площадью 167,7 квадратного метра
Тарановский район, село Кайындыколь, государственное учреждение "Аппарат акима Тарановского района"
Письмо акима Тарановского района Костанайской области от 10 января 2008 года № 4-07/29
Состояние удовлетво-
рительное