Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынған жұмыс берушілерді іріктеу тәртібі туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімиятының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 754/12 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 қаңтарда N 213 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 4 мамырдағы N 396/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010.05.04 N 396/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5, 18-1-баптарына сәйкес, халықтың нысаналы топтарындағы жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынған жұмыс берушілерді іріктеуді ұйымдастыру мақсатында, Екібастұз  қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынған жұмыс берушілерді іріктеу бойынша қоса беріліп отырған комиссия құрамы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынған жұмыс берушілерді іріктеудің мынадай тәртібі белгіленсін және бекітілсін:
1) әлеуметтік жұмыс орындарын ұсынған жұмыс беруші жұмыс түрлерін, ауқымын, мөлшері мен еңбек шартын көрсете отырып, "Екібастұз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне тапсырыс береді;
2) "Екібастұз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер  бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С.Ә.Арыстанов):
комиссияның қарауына құжаттар дайындауды іске асырады;
нысаналы топқа жататын жұмыссыздар үшін қаланың кәсіпорындары мен ұйымдарында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруда, соның ішінде жастар тәжірибесінен өту үшін жұмыс берушілерге әдістемелік көмек көрсетеді;
комиссия шешімінің негізінде әлеуметтік жұмыс орындарын кұру келісімшартын, оларға жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру тәртібін анықтайтын және каржыландыратын ұйымдарды ұсынатын жұмыс берушілермен келісімшарт жасайды;
әлеуметтік жұмыс орындарына жұмысқа орналастыру үшін іріктеуден өткен жұмыссыздарды ұйымдар мен кәсіпорындарға жібереді.
3. Осы каулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары А.А.Құрмановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 26 желтоқсандағы
N 754/12 қаулысына
1 қосымша
Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынған жұмыс берушілерді іріктеу тәртібі жөніндегі комиссия құрамы

О порядке отбора работодателей, предлагающих организацию социальных мест
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 26 декабря 2008 года N 754/12. Зарегистрировано управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 27 января 2009 года за N 213. Утратило силу - постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 4 мая 2010 года N 396/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 04.05.2010 N 396/5.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьями 5, 18-1Закона Республики Казахстан "О занятости населения", в целях организации отбора работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп населения, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый состав комиссии по отбору работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест согласно приложению.
2. Определить и утвердить следующий порядок отбора работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест:
1) Работодатель, предлагающий организацию социальных рабочих мест, предоставляет заявку с указанием видов работ, срока, размера и условий оплаты труда в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза";
2) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (Аристанов С.А.):
осуществляет подготовку документов на рассмотрение комиссии;
оказывает методическую помощь работодателям в организации социальных рабочих мест на предприятиях и организациях города для безработных, относящихся к целевым группам, в том числе для прохождения молодежной практики;
на основании решения комиссии заключает договора с работодателями, предлагающими организацию социальных рабочих мест, которыми определяются, условия финансирования и порядок трудоустройства на них безработных;
направляет на предприятия и в организации, прошедшие отбор, безработных для трудоустройства на социальные рабочие места.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Курманову А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     Н. Набиев
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 26 декабря 2008 год
N 754/12
Состав
комиссии по отбору работодателей,
предлагающих организацию социальных рабочих мест

Ескерту. 1-Қосымшаға өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009.05.06 N 261/5; 2009.06.30 N 355/7; 2009.12.15 N 799/12 Қаулыларымен.
Сансызбай Сапарұлы Төлеубаев
- Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы;
Серік Әубәкішұлы Арыстанов
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасының орынбасары;
Айгүл Әнуарбекқызы Әлімова
- жұмыспен қамту секторының бас маманы, комиссия хатшысы.
Комиссия мүшелері:
Лариса Павловна Векшина
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы;
Жаңылсын Ералықызы Хамитова
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы;
Болат Қайыржанұлы Құспеков
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы;
Кенжебек Дүйсенбайұлы Дүйсенбаев
- "Екібастұз қаласы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы;
Сара Кеңеспайқызы Мұстафина
- жұмыспен қамту секторының меңгерушісі.

Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Экибастуза Павлодарской области от 06.05.2009 N 261/5; 30.06.2009 N 355/7; 15.12.2009 N 799/12.
Тулеубаев Сансызбай Сапарович
- заместитель акима города, председатель комиссии;
Аристанов Серик Аубакишевич
- начальник государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза", заместитель председателя комиссии;
Алимова Айгуль Ануарбековна
- главный специалист сектора занятости, секретарь комиссии
Члены комиссии:
Векшина Лариса Павловна
- начальник государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства,  пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза"
Хамитова Жанылсын Ералыновна
- начальник государственного учреждения "Отдел внутренней политики акимата города Экибастуза"
Куспеков Булат Каиржанович
- начальник государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата города Экибастуза
Дюсенбаев Кенжебек Дюсенбаевич
- начальник государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства акимата города Экибастуза"
Мустафина Сара Кенеспаевна
- заведующая сектором занятости