"Солтүстік Қазақстан облысында әлеуметтік жұмыс орындарын ашудың және қаржыландырудың ережесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 288 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 12 тамыздағы N 237 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 3 қыркүйекте N 1683 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009.04.14 N 93 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009.04.14 N 93 қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңы 27 бабы 2 тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 Заңы 28 бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысында әлеуметтік жұмыс орындарын ашудың және қаржыландырудың ережесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 288 қаулысына (2005 жылғы 29 желтоқсан Солтүстік Қазақстан өңірлік мемлекеттік тіркеу тізілімінің бөлімшесінде N 1608 тіркелді, 2006 жылғы 6 қаңтар "Солтүстік Қазақстан" газетінде, 2006 жылғы 6 қаңтар "Северный Казахстан" газетінде жарияланды), "Солтүстік Қазақстан облысында әлеуметтік жұмыс орындарын ашудың және қаржыландырудың ережесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 288 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2006 жылғы 28 наурыздағы N 56 қаулысымен енгізілген өзгерістермен (2006 жылғы 14 сәуір Солтүстік Қазақстан өңірлік мемлекеттік тіркеу тізілімінің бөлімшесінде N 1618 тіркелді, 2006 жылғы 1 мамыр N 51 "Солтүстік Қазақстан" газетінде, 2006 жылғы 28 сәуір N 50 "Северный Казахстан" газетінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 тармақта "департамент" деген сөз "басқармасы" деген сөзбен ауыстырылсын;
4 тармақта "облыс әкімінің орынбасары Ж.Ы. Омаровқа" деген сөздер "облыс әкімінің бірінші орынбасары М.К. Мырзалинға" деген сөздермен ауыстырылсын;
аталған қаулымен бекітілген Солтүстік Қазақстан облысында әлеуметтік жұмыс орындарын ашудың және қаржыландырудың ережесінде:
2 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. Әлеуметтік жұмыс орындарына жұмысқа орналастырылған жұмыссыздарға Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасы, зейнетақымен қамтамсыз ету және сақтандыру туралы Қазақстан Республикасының заңнамалық актілері таратылады.";
8 тармақтың 4) тармақшасында "департаментіне" деген сөз "басқармасына" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                       С. Біләлов

О внесении изменений в постановление акимата области от 12 декабря 2005 года N 288 "Об утверждении Правил создания и финансирования социальных рабочих мест в Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 12 августа 2008 года N 237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 сентября 2008 года N 1683. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 14 апреля 2009 года N 93
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 14 апреля 2009 года N 93
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 12 декабря 2005 года N 288 "Об утверждении Правил создания и финансирования социальных рабочих мест в Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Северо-Казахстанском региональном разделе реестра государственной регистрации 29 декабря 2005 года за N 1608, опубликовано в газетах "Солтүстік Қазақстан" от 6 января 2006 года, "Северный Казахстан" от 6 января 2006 года), с изменением, внесенным постановлением акимата области от 28 марта 2006 года N 56 "О внесении изменения в постановление акимата области от 12 декабря 2005 года N 288 "Об утверждении Правил создания и финансирования социальных рабочих мест в Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Северо-Казахстанском региональном разделе реестра государственной регистрации 14 апреля 2006 года N 1618, опубликовано в газетах "Солтүстік Қазақстан" от 1 мая 2006 года N 51, "Северный Казахстан" от 28 апреля 2006 года N 50), следующие изменения:
в пункте 2 слово "Департаменту" заменить словом "Управлению";
в пункте 4 слова "заместителя акима области Омарова Ж.И."»заменить словами "первого заместителя акима области Мурзалина М.К.";
в Правилах создания и финансирования социальных рабочих мест в Северо-Казахстанской области, утвержденных указанным постановлением:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. "На безработных, трудоустроенных на социальные рабочие места, распространяются трудовое законодательство Республики Казахстан и законодательные акты Республики Казахстан о пенсионном обеспечении и страховании.";
в подпункте 4) пункта 8 слово "Департамент" заменить словом "Управление".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Билялов