«Азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік төлемдерді тағайындау және төлеу жөніндегі ережені бекіту туралы» Глубокое аудандық әкімдіктің 2008 жылғы 22 сәуірдегі № 898 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 16 шілдедегі N 1023 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2008 жылғы 13 тамызда № 5-9-89 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 1 шілдедегі N 220 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2009.07.01 N 220 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2008 жылғы 31 мамырдағы «2008-2011 жылдарға Қазақстан Республикасындағы азаматтардың жеке санаттарына қосымша әлеуметтік демеу көрсету жөніндегі шаралар Жоспарын бекіту туралы» № 530 қаулысын орындау мақсатында, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» № 231 қаулысының 28-бабына сәйкес, азаматтарды әлеуметтік қорғау мақсатында, Глубокое аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Глубокое аудандық әкімдіктің 2008 жылғы 22 сәуірдегі «Азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік төлемдерді тағайындау және төлеу жөніндегі ережені бекіту туралы» № 898 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу реестірінде № 5-9-86 тіркелген) төмендегі өзгертулер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік төлемдерді тағайындау және төлеу Ережесінде:
7 тармақта «толық мемлекеттік қамтуындағы адамдардан басқа» сөздерінен кейін «мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларына» сөздерімен толықтырылсын;
5 тарау төмендегі мазмұндағы 16-1 тармағымен толықтырылсын:
«16-1. Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларына әлеуметтік төлемдер ай сайын Әкімшілік тізімдері негізінде жасалады; төлемнің мөлшері 0,5 айлық есептік көрсеткішті құрайды»
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Глубокое ауданы әкімінің орынбасары М.Я.Пекурге жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткенен соң қолданысқа енгізіледі және 2008 жылғы 1 шілдеден  туындаған қатыныстарға қолданылады.
Глубокое ауданының әкімі              Д. Бейсембаев

О внесении изменений и дополнений в постановление Глубоковского районного акимата от 22 апреля 2008 года № 898 «Об утверждении инструкции по назначению и осуществлению социальной выплаты отдельным категориям граждан»
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 16 июля 2008 года N 1023. Зарегистрировано Управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 августа 2008 года за N 5-9-89. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата от 1 июля 2009 года N 220
Сноска. Утратило силу постановлением Глубоковского районного акимата от 01.07.2009 N 220.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Во исполнения постановления Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2008 года № 530 «Об утверждении Плана мероприятий по дополнительной социальной поддержке отдельных категорий граждан Республики Казахстан на 2008-2011 годы», в соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах»» Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Глубоковского районного акимата от 22 апреля 2008 года № 898 «Об утверждении инструкции по назначению и осуществлению социальной выплаты отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-9-86) следующие изменения:
в Инструкции по назначению и осуществлению социальной выплаты отдельным категориям граждан утвержденной названным постановлением:
в пункте 7 после слов «кроме лиц находящихся на полном государственном обеспечении» дополнить словами «а так же получателям государственной адресной социальной помощи»;
раздел 5 дополнить пунктом 16-1 следующего содержания:
«16-1. Социальная выплата получателям государственной адресной социальной помощи осуществляется ежемесячно на основании списков Администратора; размер выплаты составляет 0,5 месячного расчетного показателя»
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Глубоковского района Пекур М.Я.
3. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 июля 2008 года.
Аким Глубоковского района                Д. Бейсембаев