2009 жылға біржолғы талондардың бағасын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 11/9-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 қаңтарда N 5-9-96 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Глубокое аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы N 345 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Глубокое аудандық мәслихатының 2009.12.28 N 345 хатымен.
«Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы Кодексінің 373 бабын, Қазақстан Республикасы мемлекеттік табыстар Министрінің «Біржолғы талондарды беру Ережелерін бекіту туралы» 2001 жылғы 30 қазандағы № 1469 бұйрығын, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасы заңының 6 бабын басшылыққа алып, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое ауданының базарларында тауарлар сатуға, сондай-ақ эпизодтық сипаттағы жеке тұлғалардың қызметіне құқық беретін біржолғы талондардың бағасы осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Күштері жойылды деп танылсын:
Глубокое аудандық мәслихатының «Біржолғы талондардың бағасы туралы» 2006 жылғы 8 ақпандағы № 20/13-ІІІ шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 5-9-27 болып тіркелген;
Глубокое аудандық мәслихатының «Біржолғы талондардың бағасы туралы» 2006 жылғы 8 ақпандағы № 20/13-ІІІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2007 жылғы 24 шілдедегі № 29/5-ІІІ шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 5-9-70 болып тіркелген;
Глубокое аудандық мәслихатының «Біржолғы талондардың бағасы туралы» 2006 жылғы 8 ақпандағы № 20/13-ІІІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2008 жылғы 26 тамыздағы № 9/2-ІV шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 5-9-91 болып тіркелген;
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                 А. Палагин
Глубокое аудандық
мәслихатының хашысы             А. Брагинец
Глубокое аудандық  мәслихатының
25 желтоқсандағы  2008 жылғы
№ 11/9-ІV шешіміне 1 қосымша
Глубокое ауданының базарларында тауарларды сатуға
құқық беретін біржолғы талондардың бағасы
р/н
Кәсіпкерлік қызмет түрі
Талонның бір күнгі теңгедегі бағасы
1
Сату ( жабық ғимаратта іске асырылатын қызметтерден басқасы)
1.1
Азық-түлік тауарлары

Об установлении стоимости разовых талонов на 2009 год
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2008 года № 11/9-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Глубоковского района департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 января 2009 года за № 5-9-96. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма Глубоковского районного маслихата от 28 декабря 2009 года № 345
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма Глубоковского районного маслихата от 28.12.2009 № 345.
Руководствуясь статьей 373 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет», приказом Министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года № 1469 «Об утверждении Правил выдачи разовых талонов», статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов на право реализации товаров на рынках Глубоковского района, а так же для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу:
решение Глубоковского районного маслихата от 8 февраля 2006 года № 20/13-III «О стоимости разовых талонов», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-9-27;
решение Глубоковского районного маслихата от 24 июля 2007 года № 29/5-III «О внесении изменений и дополнений в решение от 8 февраля 2006 года № 20/13-III «О стоимости разовых талонов», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-9-70;
решение Глубоковского районного маслихата от 26 августа 2008 года № 9/2-IV «О внесении изменений в решение от 8 февраля 2006 года № 20/13-III «О стоимости разовых талонов», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-9-91.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель сессии А. Палагин
Секретарь Глубоковского
районного маслихата А. Брагинец
Приложение 1 к решению
Глубоковского районного
маслихата
от 25 декабря 2008 года № 11/9-IV
Стоимость разовых талонов за право реализации товаров на рынках Глубоковского района
п/п
Вид предпринимательской деятельности
Стоимость талона
в тенге за
один день
1
Реализация (за исключением
деятельности, осуществляемой
в стационарных помещениях):
1.1
продовольственных товаров