Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының кейбір елді мекендерін тарату туралы" 2007 жылғы 23 қарашадағы N 3-2 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 16 мамырдағы N 7-14 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 20 мамырда N 3009 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы""Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының кейбір елді мекендерін тарату туралы" 2007 жылғы 23 қарашадағы N 3-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2007 жылдың 10 желтоқсандағы N 2994 тіркелген, "Приуралье" газетінде 2007 жылғы 15 желтоқсандағы N 145 және "Орал өңірі" газетінде 2007 жылғы 22 желтоқсандағы N 146 жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 2-тармақпен толықтырылсын:
"2. Осы Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімі мен Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2007 жылдың 15 желтоқсанынан бастап қалыптасқан құқықтық қатынастарға қатысты таралады".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы

О внесении дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 23 ноября 2007 года N 3-2 "Об упразднении некоторых населенных пунктов Теректинского района Западно-Казахстанской области"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 мая 2008 года N 7-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 мая 2008 года за N 3009.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении Республики Казахстан", "О нормативных правовых актах" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об упразднении некоторых населенных пунктов Теректинского района Западно-Казахстанской области" от 23 ноября 2007 года N 3-2 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2994 от 10 декабря 2007 года, опубликованное в газетах "Приуралье" N 145 от 15 декабря 2007 года и "Орал өңірі" N 146 от 22 декабря 2007 года) следующие изменения:
дополнить пунктом 2 следующего содержания:
"2. Данное решение маслихата Западно-Казахстанской области и постановление акимата Западно-Казахстанской области вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 15 декабря 2007 года".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь областного маслихата