Круглоозерное кенттік округіндегі көшелерге атаулар тағайындау туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 27 мамырдағы N 8-11 шешімі және Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 1044 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 12 маусымда N 7-1-98 тіркелді
Батыс Қазақстан әділет Департаментінің 2008 жылғы 6 наурыздағы N 4-1323 Заңды бұзушылықты жою туралы ұсынысын қарап және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6731 бабтарын, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабын, Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 38 бабын басшылыққа алып, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ және Орал қалалық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Круглоозерное кенттік округіндегі көшелерге атаулар қосымшаға сәйкес тағайындалсын.
2. Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 маусымдағы N 46-17 және Орал қалалық әкімдігінің 2007 жылғы 19 сәуірдегі N 857 бірлескен шешімі мен қаулысы жойылсын.
3. Осы шешім мен қаулы оның бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2007 жылғы 13 маусымнан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Орал қалалық мәслихатының         Орал қаласының әкімі
кезектен тыс 8-ші сессиясының
төрайымы
Орал қалалық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
Орал қалалық мәслихатының
2008 жылғы 27 мамырдағы N 8-11
және Орал қалалық әкімдігінің
2008 жылғы 24 сәуірдегі N 1044
"Круглоозерное кенттік округіндегі
көшелерге атаулар тағайындау туралы"
бірлескен шешімі мен қаулысына
қосымша
1. Көшелер (қоса берілген сұлбаға сәйкес):
1) "Шағала көшесі";
2) "Думан көшесі";
3) "Қыз Жібек көшесі".

О присвоении наименований улицам в Круглоозерновском поселковом округе
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 мая 2008 года N 8-11 и постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 24 апреля 2008 года N 1044. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральск Западно-Казахстанской области 12 июня 2008 года N 7-1-98
Рассмотрев представление Департамента юстиции Западно-Казахстанской области от 6 марта 2008 года N 4-1323 об устранении нарушений Закона и руководствуясь статьями 6, 7, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 38 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" Уральский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Уральска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить наименования улицам в Круглоозерновском поселковом округе согласно приложению.
2. Совместное решение Уральского городского маслихата от 13 июня 2007 года N 46-17 и постановление акимата города Уральска от 19 апреля 2007 года N 857 отменить.
3. Настоящие решение и постановление вводятся в действие со дня его первого официального опубликования и распространяются на отношения, возникшие с 13 июня 2007 года.
Председатель 8-ой внеочередной    Аким города Уральска
сессии Уральского городского
маслихата
Исполняющий обязанности секретаря
Уральского городского маслихата
Приложение
к совместному решению
Уральского городского маслихата
от 27 мая 2008 года N 8-11
и постановлению акимата города Уральска
от 24 апреля 2008 года N 1044
"О присвоении наименований улицам
в Круглоозерновском поселковом округе"
1. Улицы (в соответствии с прилагаемой схемой):
1) улица "Шагала көшесі";
2) улица "Думан көшесі";
3) улица "Қыз Жібек көшесі".