Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-9 "Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 27 ақпандағы N 40-9 "Орал қаласында төлем ставкаларын белгілеу" туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 12 тамыздағы N 10-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 15 тамызда N 7-1-110 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды -  Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2008.12.23 N 13-15 Шешімімен.
Батыс Қазақстан облысы әділет Департаментінің 2008 жылғы 15 мамырдағы N 4-8-2411 ұсынысына сәйкес және Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43 бабын, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарын басшылыққа алып, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 27 ақпандағы N 40-9 "Орал қаласында төлем ставкаларын белгілеу" туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-9 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2008 жылғы 22 қаңтарда 7-1-82 нөмірмен тіркелген, "Жайық үні" газетінің 2008 жылғы 31 қаңтардағы N 5, "Пульс города" газетінің 2008 жылғы 7 ақпандағы N 6 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2-тармақтағы "2008 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енеді" сөздері "алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының кезектен
тыс 10-шы сессиясының төрағасы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 4-9 "О внесении изменений и дополнений в решение Уральского городского маслихата от 27 февраля 2007 года N 40-9 "Об установлении ставок платежей в городе Уральске"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 августа 2008 года N 10-4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 15 августа 2008 года N 7-1-110. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2008 года N 13-15
Сноска. Утратило силу Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23.12.2008 N 13-15.
В соответствии с представлением Департамента юстиции Западно-Казахстанской области от 15 мая 2008 года N 4-8-2411 и руководствуясь статьей 43 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Уральского городского маслихата от 27 февраля 2007 года N 40-9 "Об установлении ставок платежей в городе Уральске" от 25 декабря 2007 года N 4-9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 7-1-82 от 22 января 2008 года, опубликованное в газете "Жайық үнi" от 31 января 2008 года N 5, в газете "Пульс города" от 7 февраля 2008 года N 6) следующие изменения:
в пункте 2 слова "вводится в действие с 1 января 2008 года" заменить словами "вводится в действие со дня его первого официального опубликования".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 10-ой внеочередной сессии
Уральского городского маслихата
Секретарь Уральского городского маслихата