Консулдық іс-әрекеттерді жасау үшін алынатын консулдық алымдар ставкаларының мөлшерлерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 08-1-1-1/115 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 21 мамырдағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5680 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2010 жылғы 14 шілдедегі N 08-1-1-1/249 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Сыртқы істер министрінің 2010.07.14 N 08-1-1-1/249 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 552-бабындағы 2-тармаққа сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Консулдық іс-әрекеттерді жасау үшін алынатын консулдық алымдар ставкаларының мөлшерлері 1-49 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Күші жойылды деп:
1) "Консулдық алымдардың ең төменгі және барынша жоғары базалық ставкаларының мөлшерлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 08-1-1-1/428 бұйрығы (2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 5067 нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2008 жылғы ақпан айындағы N 2 "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының нормативтік-құқықтық актілер бюллетенінің" 303-бабында жарияланған);
2) "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің міндетін атқарушы "Консулдық алымдардың ең төменгі және барынша жоғары базалық ставкаларының мөлшерлерін бекіту туралы" 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 08-1-1-1/428 бұйрығына толықтыру және өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2008 жылғы 23 шілдедегі N 08-1-1-1/214 бұйрығы (2008 жылғы 15 тамыздағы N 5283 нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2008 жылғы қыркүйек айындағы N 9 "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының нормативтік-құқықтық актілер бюллетенінің" 329-бабында жарияланған) танылсын.
3. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жариялауынан кейінгі күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                            М. Тәжин
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің
2009 жылғы 29 сәуірдегі
N 08-1-1-1/115 бұйрығына
1–қосымша
Австрия Республикасында және Хорватия Республикасында консулдық іс-әрекеттер жасау үшін алынатын консулдық алымдар ставкаларының мөлшерлері
Р/с
N
Консулдық iс-әрекеттердiң атауы Ставкалар
(АҚШ долларымен)
1 2 3

Об утверждении размеров ставок консульских сборов, взимаемых за совершение консульских действий
Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года № 08-1-1-1/115. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 мая 2009 года № 5680. Утратил силу приказом Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 14 июля 2010 года № 08-1-1-1/249
Сноска. Утратил силу приказом Государственного секретаря - Министра иностранных дел РК от 14 июля 2010 года № 08-1-1-1/249 (порядок введения в действие см. п. 3).
В соответствии с пунктом 2 статьи 552 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить размеры ставок консульских сборов, взимаемых за совершение консульских действий, согласно приложениям 1-49.
2. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 14 декабря 2007 года № 08-1-1-1/428 "Об утверждении размеров ставок консульских сборов, взимаемых за совершение консульских действий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5067 от 26 декабря 2007 года, опубликован в "Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан" за февраль 2008 года, № 2, ст. 303);
2) приказ исполняющего обязанности Министра иностранных дел Республики Казахстан от 23 июля 2008 года № 08-1-1-1/214 "О внесении дополнения и изменений в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 14 декабря 2007 года № 08-1-1-1/428 "Об утверждении размеров ставок консульских сборов, взимаемых за совершение консульских действий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5283 от 15 августа 2008 года, опубликован в "Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан" за сентябрь 2008 года № 9, ст. 329).
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    М. Тажин
Приложение 1 к приказу
Министра иностранных дел
Республики Казахстан
от 29 апреля 2009 года
№ 08-1-1-1/115
Размеры ставок консульских сборов, взимаемых
в Австрийской Республике и Республике Хорватия за
совершение консульских действий
№ п/п
Наименование консульских действий
Ставки
(в долларах США)
1
2
3

1. Қазақстан Республикасы азаматының паспортын ресiмдеу
1.
Қазақстан Республикасы азаматының паспортын ресiмдеу
50 АҚШ доллары
2.
Қазақстан Республикасының азаматы паспортының қолданылу мерзімін ұзарту
30 АҚШ доллары
3.
Қазақстан Республикасы азаматының
паспортына (паспортынан) балалары туралы деректердi жазу (алып тастау)
15 АҚШ доллары
2. Қазақстан Республикасының визаларын беру
4.
Шетелдiк дипломатиялық өкiлдiкке немесе консулдық мекемеге виза беру туралы нотаны әзірлеу және басып шығару
15 АҚШ доллары
5.
Қазақстан Республикасына (Қазақстан Республикасынан) келуге (кетуге) бiр мәртелiк виза немесе оны үш айға дейiнгi мерзімге ұзарту
30 АҚШ доллары
6.
Бiр мәрте келу-кету визасы немесе кету-келу визасы немесе оларды үш айға дейiнгi мерзiмге ұзарту
60 АҚШ доллары
7.
Екi мәрте келу-кету визасы немесе кету-келу визасы немесе оларды үш айға дейiнгi мерзімге ұзарту
90 АҚШ доллары
8.
Yш мәрте келу-кету визасы немесе кету-келу визасы немесе оларды үш айға дейiнгi мерзімге ұзарту
105 АҚШ доллары
9.
Көп мәртелiк виза немесе оны ұзарту мерзімі:
бір жылға дейін
200 АҚШ доллары
екі жылға дейін
400 АҚШ доллары
10.
Туристік виза:
бір мәрте 30 күнге дейін
40 АҚШ доллары
екі мәрте 60 күнге дейін
60 АҚШ доллары
11.
Транзиттік виза
30 АҚШ доллары
3. Қазақстан Республикасына қайта оралуға арналған куәлiктi беру
12.
Қазақстан Республикасына қайтып оралуға
арналған куәлiктi беру
15 АҚШ доллары
4. Қазақстан Республикасы азаматтарының шетелде тұру мәселелері бойынша өтініштерін ресімдеу
13.
Шетелге жеке iсi бойынша барған Қазақстан Республикасы азаматтарының шетелде тұрақты тұруға қалу туралы өтiнiштерiн ресiмдеу
300 АҚШ доллары
5. Шетелге тұрақты тұруға келген Қазақстан Республикасының азаматтарын және шетелдiктерге ұл бала (қыз бала) асырап алуға берілген Қазақстан Республикасының азаматтарын-балаларын консулдық есепке алу
14.
Шетелге тұрақты тұруға келген Қазақстан
Республикасы азаматтарының консулдық есебі:
есепке алу
30 АҚШ доллары
есептен шығару
тегiн
15.
Шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардың Қазақстан Республикасына тұрақты тұруға келу туралы қолдаухатын ресiмдеу
100 АҚШ доллары

1. Оформление паспорта гражданина  Республики Казахстан
1.
Оформление паспорта гражданина Республики Казахстан
50 долларов США
2.
Продление срока действия паспорта гражданина Республики
Казахстан
30 долларов США
3.
Вписание (исключение) в паспорт (из паспорта) гражданина
Республики Казахстан сведений о детях
15 долларов США
2. Выдача виз Республики Казахстан
4.
Составление и печатание ноты в иностранное дипломатическое
представительство или консульское учреждение о выдаче визы
15 долларов США
5.
Однократная виза на въезд (выезд) в Республику Казахстан (из
Республики Казахстан) или ее продление сроком до трех
месяцев
30 долларов США
6.
Однократная въездная-выездная виза или выездная-въездная
виза или их продление сроком до трех месяцев
60 долларов США
7.
Двукратная въездная-выездная виза или выездная-въездная виза
или их продление сроком до трех месяцев
90 долларов США
8.
Трехкратная въездная-выездная виза или выездная-въездная
виза или их продление сроком до трех месяцев
105 долларов США
9.
Многократная виза или ее продление сроком:
до одного года
до двух лет
200 долларов США
400 долларов США
10.
Туристская виза:
однократная до 30 дней
двукратная до 60 дней
40 долларов США
60 долларов США
11.
Транзитная виза
30 долларов США
3. Выдача свидетельства на возвращение в Республику Казахстан
12.
Выдача свидетельства на возвращение в Республику Казахстан
15 долларов США
4. Оформление ходатайств граждан Республики Казахстан по вопросам
пребывания за границей
13.
Оформление ходатайств граждан Республики Казахстан,
выехавших за границу по частным делам, об оставлении на
постоянное жительство за границей
300 долларов США
5. Постановка на консульский учет граждан Республики Казахстан, прибывающих за
границу на постоянное жительство и детей-граждан Республики Казахстан, переданных на
усыновление (удочерение) иностранцам
14.
Консульский учет граждан Республики Казахстан, прибывающих за границу на постоянное жительство:
постановка на учет
снятие с учета
30 долларов США
бесплатно
15.
Оформление ходатайства иностранцев и лиц без гражданства о
въезде в Республику Казахстан на постоянное жительство
100 долларов США

6. Қазақстан Республикасының азаматтығы мәселелері бойынша құжаттарды ресімдеу
16.
Қазақстан Республикасының азаматтығынан шығу туралы қолдаухатты ресiмдеу
300 АҚШ доллары
17.
Қазақстан Республикасының азаматтығына қабылдау және азаматтығын қалпына келтiру туралы қолдаухатты ресiмдеу
50 АҚШ доллары
7. Азаматтардың хал актілерін тiркеу
18.
Некеге тұруды тiркеу және неке туралы куәлiк беру
30 АҚШ доллары
19.
Тууды, әкелiктi айқындауды, ұл бала (қыз бала) асырап алуды тiркеу және тиiстi куәлiктер беру
20 АҚШ доллары
20.
Некенi бұзуды тiркеу және некені бұзу туралы куәлік беру
60 АҚШ доллары
21.
Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен хабар-ошарсыз кетті деп немесе әрекетке қабiлетсiз деп танылған адамдармен не қылмыс жасағаны үшін кемінде үш жыл мерзімге бас бостандығынан айыруға сотталған адамдармен неке бұзуды тіркеу
30 АҚШ доллары
22.
Некеге тұруына байланысты жағдайларды қоспағанда, тегін, атын, әкесiнiң атын өзгерту туралы материалдарды ресiмдеу, сондай-ақ ұлтын өзгертуді тіркеу
50 АҚШ доллары
23.
Азаматтық хал актiлерiн тіркеу туралы мұрағат материалдары бойынша қайталап куәліктер беру
40 АҚШ доллары
24.
Тууы туралы, некені тіркеу, некені бұзу туралы, қайтыс болуы туралы жазбаларды өзгертуге, толықтыруға, түзетуге және қалпына келтіруге байланысты куәліктер беру
20 АҚШ доллары
25.
Некені тіркеу мақсатында шет елдердегі азаматтық хал актiлерiн тіркеу органдарына көрсету үшін анықтама беру
20 АҚШ доллары
8. Құжаттарды талап ету
26.
Құжаттарды талап ету (әрбiр құжат үшiн)
20 АҚШ доллары
9. Құжаттарды заңдастыру және апостиль қою үшiн құжаттарды қабылдау және одан әрi жолдау
27.
Құжаттарды заңдастыру (әрбiр құжат үшін)
50 АҚШ доллары
28.
Апостиль қою үшiн құжаттарды қабылдау және одан әрi жолдау (әрбiр құжат үшiн)
35 АҚШ доллары
10. Нотариалдық іс-әрекет жүргізу
29.
Мүлiктi, оның ішiнде автомотокөлiк құралдарын пайдалану мен билік ету құқығына және кредиттік операцияларды жасау құқығына арналған сенiмхаттарды нотариалды түрде куәландыру
100 АҚШ доллары
30.
Түрлi тұлғалар мен мекемелерден банк мекемелерiндегi почталық аударымдар бойынша ақша алуға, сәлемдемелердi және өзге де хат-хабарларды алуға, салымға иелiк етуге арналған сенiмхаттарды нотариалды түрде куәландыру, сондай-ақ басқа біреуге сенiм бiлдiру тәртiбiмен берiлетiн сенімхаттарды куәландыру
50 АҚШ доллары
31.
Бағалауға жатпайтын бөлу шарттарын, кепiлдiктi және басқа да шарттарды нотариалды түрде куәландыру
50 АҚШ доллары
32.
Бағалауға жататын шарттарды нотариалды түрде куәландыру
шарт сомасының 1%-ы, бiрақ 120 АҚШ долларынан кем емес
33.
Автомотокөлiктi иелiктен айыру шарттарын нотариалды түрде куәландыру
100 АҚШ доллары
34.
Қазақстан Республикасының аумағында
орналасқан жылжымайтын мүлiк туралы шарттарды қоспағанда, өзге де шарттарды нотариалды түрде куәландыру
50 АҚШ доллары
35.
Бiлiм, жұмыс туралы құжаттардың көшiрмелерiн, азаматтық хал актiлерiнiң жазбаларын, өзге де құжаттарды, сондай-ақ құжаттардан үзiндi көшірмелерді (әр бетi үшін) нотариалды түрде куәландыру
50 АҚШ доллары
36.
Қойылған қолдардың түпнұсқалығын нотариалды түрде куәландыру (әрбiр құжат үшiн)
50 АҚШ доллары
37.
Азаматтарға мүлiк және қаржы мәселелерi бойынша олардың Қазақстан Республикасының шет елдердегі мекемелерде сақталған құжаттарынан үзiндi көшiрмелер мен көшiрмелер беру
50 АҚШ доллары
38.
Бiр мезгiлде оның дұрыстығын нотариалды түрде куәландыра отырып, аударма жасау (әр бетi үшiн):
шет тiлдерiнен аудару кезінде
50 АҚШ доллары
шет тiлдерiне аударған кезде
50 АҚШ доллары
39.
Консулдық лауазымды тұлғаның қатысуынсыз жасалған аударманың дұрыстығын куәландыру (әр беті үшін)
15 АҚШ доллары
40.
Құжаттарды көшiру (әрбiр бетi үшiн)
15 АҚШ доллары
41.
Қамқоршыны тағайындау туралы актiнi жасау
50 АҚШ доллары
42.
Қамқорлыққа алынған мүлiктi басқару жөнiндегi есептi бекiту
мүлiк сомасының 0,5% - ы, бiрақ 30 АҚШ
долларынан кем емес
43.
Мұрагерлік мүлiктiң тізбесiн жасау, сондай-ақ мұрагерлік мүлiктi қорғау жөнiнде шаралар қабылдау
мүлiк сомасының 1% - ы,
60 АҚШ долларынан кем емес
44.
Мүдделi адамдардың өтiнiштерi негiзiнде ұсынылған тiзбе бойынша мүлiкке тексеру жүргiзу
мүлiк сомасының 1%-ы,
60 АҚШ долларынан кем емес
45.
Өсиетхатты нотариалды түрде куәландыру
100 АҚШ доллары
46.
Мұраға берушiнiң өтiнiшi бойынша өсиетхатқа қандай да бiр өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу
100 АҚШ доллары
47.
Консулдық лауазымды тұлғаның мұрагерлiк құқығы туралы куәлiктерді беруi
100 АҚШ доллары

6. Оформление документов по вопросам гражданства Республики Казахстан
16.
Оформление ходатайства о выходе из гражданства Республики
Казахстан
300 долларов США
17.
Оформление ходатайства о приеме в гражданство Республики
Казахстан и восстановлении в гражданстве Республики
Казахстан
50 долларов США
7. Регистрация актов гражданского состояния
18.
Регистрация брака и выдача свидетельства о браке
30 долларов США
19.
Регистрация рождения, установления отцовства, усыновления
(удочерения) и выдача соответствующих свидетельств
20 долларов США
20.
Регистрация расторжения брака и выдача свидетельства о
расторжении брака
60 долларов США
21.
Регистрация расторжения брака с лицами, признанными в
установленном законодательными актами Республики Казахстан
порядке безвестно отсутствующими, или недееспособными, либо
с лицами, осужденными за совершение преступления к лишению
свободы на срок не менее трех лет
30 долларов США
22.
Оформление материалов о перемене фамилии, имени, отчества,
кроме случаев, связанных с вступлением в брак, а также
регистрация перемены национальности
50 долларов США
23.
Выдача повторных свидетельств по архивным материалам о
регистрации актов гражданского состояния
40 долларов США
24.
Выдача свидетельств в связи с изменением, дополнением,
исправлением и восстановлением записей о рождении, о
регистрации брака, расторжении брака, о смерти
20 долларов США
25.
Выдача справки для предъявления в органы регистрации актов
гражданского состояния за границей с целью регистрации брака
20 долларов США
8. Истребование документов
26.
Истребование документов (за каждый документ)
20 долларов США
9. Легализация документов, а также прием и препровождение документов для
апостилирования
27.
Легализация документов (за каждый документ)
50 долларов США
28.
Прием и препровождение документов для апостилирования
(за каждый документ)
35 долларов США
10. Совершение нотариальных действий
29.
Нотариальное удостоверение доверенностей на право
пользования и распоряжения имуществом, в том числе
автомототранспортными средствами, и право совершения
кредитных операций
100 долларов США
30.
Нотариальное удостоверение доверенностей на получение денег
от разных лиц и учреждений по почтовым переводам в
учреждениях банков, на получение посылок и иной
корреспонденции, на распоряжение вкладом, а также
удостоверение доверенностей, выдаваемых в порядке
передоверия
50 долларов США
31.
Нотариальное удостоверение договоров раздела, поручительства
и других договоров, не подлежащих оценке
50 долларов США
32.
Нотариальное удостоверение договоров, подлежащих оценке
1 % от суммы
договора, но не
менее 120
долларов США
33.
Нотариальное удостоверение договоров отчуждения
автомототранспорта
100 долларов США
34.
Нотариальное удостоверение прочих договоров, за исключением
договоров об отчуждении недвижимого имущества, находящегося
на территории Республики Казахстан
50 долларов США
35.
Нотариальное удостоверение копий документов об образовании,
работе, записей актов гражданского состояния, иных
документов, а также выписок из документов (за каждую
страницу)
50 долларов США
36.
Нотариальное удостоверение подлинности подписей (за каждый
документ)
50 долларов США
37.
Выдача гражданам выписок или копий с хранящихся в
загранучреждениях Республики Казахстан их документов по
имущественным и финансовым вопросам
50 долларов США
38.
Перевод с одновременным нотариальным удостоверением его
правильности (за каждую страницу):
при переводе с иностранных языков
при переводе на иностранные языки
50 долларов США
50 долларов США
39.
Удостоверение правильности перевода, сделанного без участия
консульского должностного лица (за каждую страницу)
15 долларов США
40.
Переписка документов (за каждую страницу)
15 долларов США
41.
Составление акта о назначении опекуна
50 долларов США
42.
Утверждение отчета по управлению опекаемым имуществом
0,5 % от суммы
стоимости
имущества, но не
менее 30 долларов
США
43.
Составление описи наследственного имущества, а также
принятие мер по охране наследственного имущества
1 % от суммы
стоимости
имущества, но не
менее 60 долларов
США
44.
Проверка имущества по представленной описи на основании
просьбы заинтересованных лиц
1 % от суммы
стоимости
имущества, но не
менее 60 долларов
США
45.
Нотариальное удостоверение завещания
100 долларов США
46.
Внесение в завещание по просьбе наследодателя каких-либо
изменений и дополнений
100 долларов США
47.
Выдача консульским должностным лицом  свидетельств о праве
наследования
100 долларов США

11. Өсиетхатты, құжаттар пакетiн (өсиетхаттан басқа), ақшаны бағалы қағаздарды және басқа да құндылықтарды (мұраға қалдырылғандарды қоспағанда) консулдық мекемелерде сақтау
48.
Консулдық мекемелерде өсиетхатты сақтау
100 АҚШ доллары
49.
Консулдық мекемелерде өсиетхаттан басқа құжаттар пакетiн сақтау (бiр айда)
20 АҚШ доллары
50.
Мұраға қалдырылғандарды қоспағанда, ақшаны, бағалы қағаздарды және басқа да құндылықтарды сақтау (бір айда)
жалпы соманың 0,2% - ы

11. Хранение завещания, пакета с документами (кроме завещания), денег, ценных бумаг
и других ценностей (за исключением наследственных) в консульском учреждении
48.
Хранение завещания в консульском учреждении
100 долларов США
49.
Хранение в консульском учреждении пакета с документами,
кроме завещания (в месяц)
20 долларов США
50.
Хранение денег, ценных бумаг и других ценностей, за
исключением наследственных (в месяц)
0,2 % от общей
суммы

12. Ашық саудада тауарларды немесе өзге де мүлiктердi сату
51.
Ашық саудада тауарларды немесе өзге де мүлiктердi сату
түскен соманың 1% - ы, бiрақ 60 АҚШ долларынан кем емес
13. Тиесiлiгi бойынша беру үшін мүлiктi немесе ақша сомаларын алты айға дейiнгi мерзiмге депозитке қабылдау
52.
Тиесiлiгi бойынша беру үшін мүлiктi немесе ақша сомаларын алты айға дейiнгi мерзiмге депозитке қабылдау (бір айда)
жалпы соманың 0,2% - ы
14. Заңды тұлғалардың мекен-жайына дипломатиялық почтамен құжаттар жолдау
53.
Заңды тұлғалардың мекен-жайына дипломатиялық почтамен құжаттар жолдау
100 АҚШ доллары
15. Шетелден кеме сатып алған жағдайда Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк туымен жүзу құқығына арналған куәлiк беру, Қазақстан Республикасының заңнамасында немесе Қазақстан Республикасы қатысушысы болып табылатын халықаралық шарттарда көзделген Қазақстан Республикасының кемелерiне қатысты декларациялар мен басқа да құжаттарды жасау және куәландыру
54.
Шетелден кеме сатып алған жағдайда, оған Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк туымен жүзу құқығына арналған куәлiк беру, Қазақстан Республикасының заңнамасында немесе Қазақстан Республикасы қатысушысы болып табылатын халықаралық шарттарда көзделген Қазақстан Республикасының кемелерiне қатысты декларациялар мен басқа да құжаттарды жасау және куәландыру
60 АҚШ доллары
16. Заңдық мәні бар басқа да құжаттарды (анықтамаларды) беру
55.
Заңдық мәні бар басқа да құжаттар (анықтамалар) беру
30 АҚШ доллары
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
АҚШ - Америка Құрама Штаттары.
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің
2009 жылғы 29 сәуірдегі
N 08-1-1-1/115 бұйрығына
2–қосымша
Әзірбайжан Республикасында консулдық іс-әрекеттер жасау үшін алынатын консулдық алымдар ставкаларының мөлшерлері
Р/с
N
Консулдық iс-әрекеттердiң атауы Ставкалар
(АҚШ долларымен)
1 2 3

12. Продажа товаров или иного имущества с публичного торга
51.
Продажа товаров или иного имущества с публичного торга
1 % от вырученной
суммы, но не
менее
60 долларов США
13. Принятие в депозит на срок до шести месяцев имущества или денежных сумм для
передачи по принадлежности
52.
Принятие в депозит на срок до шести месяцев имущества или
денежных сумм для передачи по принадлежности (в месяц)
0,2 % от общей
суммы
14. Направление документов дипломатической почтой в адрес юридических лиц
53.
Направление документов дипломатической почтой в адрес
юридических лиц
100 долларов США
15. Выдача свидетельства на право плавания под Государственным Флагом Республики
Казахстан в случае приобретения судна за границей, составление и удостоверение
деклараций и других документов в отношении судов Республики Казахстан,
предусмотренных законодательством Республики Казахстан или международными договорами,
участницей которых является Республика Казахстан
54.
Выдача свидетельства на право плавания под Государственным
Флагом Республики Казахстан в случае приобретения судна за
границей, составление и удостоверение деклараций и других
документов в отношении судов Республики Казахстан,
предусмотренных законодательством Республики Казахстан или
международными договорами, участницей которых является
Республика Казахстан
60 долларов США
16. Выдача иных документов (справок), имеющих юридическое значение
55.
Выдача иных документов (справок), имеющих юридическое
значение
30 долларов США
Расшифровка аббревиатуры: Обозначение сокращений:
США - Соединенные Штаты Америки.
Приложение 2 к приказу
Министра иностранных дел
Республики Казахстан
от 29 апреля 2009 года
№ 08-1-1-1/115
Размеры ставок консульских сборов, взимаемых
в Азербайджанской Республике за совершение консульских действий
№ п/п
Наименование консульских действий
Ставки
(в долларах США)
1
2
3