Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 26 тамыздағы N 243/37-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 1 қазанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 590 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 219/25-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 12.12.2017 № 219/25-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңның 43, 43-1 баптарына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса берілген Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Мещеряков
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
В. Редкокашин
Астана қаласы мәслихатының
2009 жылғы 26 тамыздағы
N 243/37-IV шешімімен
бекітілген
Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 29/6-III "Астана қаласындағы жасыл отырғызғыларды күтіп ұстау мен қорғау қағидалары туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2004 жылғы 28 сәуірде N 324 болып тіркелген, 2004 жылғы 15 мамырда N 62-63, 2004 жылғы 17 шілдеде N 95-96 "Астана хабары", 2004 жылғы 8 мамырда N 56-57, 2004 жылғы 15 мамырда N 59-60 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған, Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 12 шілдедегі N 406/50-ІІІ "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 29/6-ІІІ "Астана қаласындағы жасыл отырғызғыларды күтіп ұстау мен қорғау қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімімен өзгерістер енгізілген, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2007 жылғы 24 шілдеде N 473 болып тіркелген, 2007 жылғы 4 тамызда N 131-132 "Астана хабары", 2007 жылғы 4 тамызда N 132-133 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған):
көрсетілген шешіммен бекітілген Астана қаласындағы жасыл отырғызғыларды күтіп ұстау мен қорғау Қағидаларында:
кіріспе келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Осы Астана қаласындағы жасыл отырғызғыларды күтіп ұстау мен қорғау қағидалары (бұдан әрі - Ереже) Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, басқа да нормативтік құқықтық актілерге сәйкес өңделген және меншік түрлеріне қарамастан барлық жеке және заңды тұлғалармен Астана қаласындағы жасыл отырғызғыларды күтіп ұстау ен қорғау тәртібін белгілейді.";
46-тармақтағы ", ал олардың опат болуына кінәлілер әкімшілік жауапкершілікке тартылады" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тарау келесі мазмұндағы 59-1 тармағымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения маслихата города Астаны
Решение маслихата города Астаны от 26 августа 2009 года № 243/37-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 1 октября 2009 года № 590. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 219/25-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 12.12.2017 № 219/25-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 43, 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения маслихата города Астаны.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Н. Мещеряков
Секретарь маслихата
города Астаны
В. Редкокашин
Утверждены
решением маслихата
города Астаны
от 26 августа 2009 года
№ 243/37- IV
Изменения и дополнения,
которые вносятся в некоторые решения маслихата города Астаны
1. В решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 29/6-III "О правилах содержания и защиты зеленых насаждений города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 апреля 2004 года за № 324, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 62-63 от 15 мая 2004 года, № 95-96 от 17 июля 2004 года, "Вечерняя Астана" № 56-57 от 8 мая 2004 года, № 59-60 от 15 мая 2004 года, внесены изменения решением маслихата города Астаны от 12 июля 2007 года № 406/50-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 29/6-III "О правилах содержания и защиты зеленых насаждений города Астаны", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 июля 2007 года за № 473, опубликовано в газетах " Астана хабары" № 131-132 от 4 августа 2007 года, "Вечерняя Астана" № 132-133 от 4 августа 2007 года):
в Правилах содержания и защиты зеленых насаждений города Астаны, утвержденных указанным решением:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"Настоящие Правила содержания и защиты зеленых насаждений города Астаны (далее - Правила) разработаны в соответствии с Экологическим Кодексом Республики Казахстан, Кодексом Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", иными нормативными правовыми актами и определяют порядок содержания и защиты зеленых насаждений города Астаны всеми физическими и юридическими лицами, независимо от форм собственности.";
в пункте 46 слова ", а виновные в их гибели привлекаются к административной ответственности" исключить;
главу 7 дополнить пунктом 59-1 следующего содержания:

"59-1. Осы Ережені бұзған жеке және заңды тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес жауапкершілікке тартылады";
8-тарау алынып тасталсын.
2. Алынып тасталды - Астана қаласы мәслихатының 2012.09.25 № 72/9-V (алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
3. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2011.03.03 N 432/58-IV (алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
4. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 23.12.2015 № 447/62-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

"59-1. Физические и юридические лица за нарушение настоящих Правил несут ответственность в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан";
главу 8 исключить.
2. Исключен решением маслихата города Астаны от 25.09.2012 № 72/9-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Пункт утратил силу решением маслихата города Астаны 03.03.2011 № 432/58-IV (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу Решение маслихата города Астаны от 23.12.2015 № 447/62-V(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).