Ақкөл ауданындағы тіркелген салықтың мөлшерлерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы № С15-3 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 наурызда № 1-3-103 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 қарашадағы № С 41-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 14.11.2014 № С 41-3 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 – ІІ  “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы” Заңының 10 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV «Бюджетке төленетін салықтар мен басқа да міндетті төлемдер туралы» Кодексінің 422 бабына сәйкес және Ақкөл ауданының әкімшілігі ұсынысын қолдауымен, ауданының мәслихаты ШЕШІМ  ЕТТІ:

Об утверждении ставок фиксированного налога в Аккольском районе
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 30 января 2009 года № С15-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 12 марта 2009 года № 1-3-103. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 14 ноября 2014 года № С 41-3
Сноска. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2014 № С 41-3 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», статьей 422 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» от 10 декабря 2008 года № 99 – ІV и предложением Аккольского районного акимата, районный маслихат РЕШИЛ:

1. Ақкөл ауданындағы тіркелген салық мөлшерлері бекітілсін.
2. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 25 маусымдағы № С 44 – 5 «Ойын бизнесінің ұтысты, келісім бағамен жинақталған салықты бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізу жөніндегі 2007 жылғы 20 шілдеде № 1-3-73 Өңірлік Тізілімдемеде тіркелген, 2007 жылдың 03 тамызда «Ақкөл өмірі» газетінде  жарияланған шешімнің күші) жойылған деп танылсын.

1. Утвердить прилагаемые ставки фиксированного налога в Аккольском районе.
2. Решение Аккольского районного маслихата от 25 июня 2007 года № С 44-5 «Об утверждении ставок фиксированного суммарного налога в сфере игорного бизнеса», зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-73 от 20 июля 2007 года, опубликованного в районной газете «Знамя Родины» от 27 июля 2007 года признать утратившим силу.

3. Шешім Ақкөл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен  бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясы төрағасы                          Б.Жүнісов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ю.Ужакин
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімі                                А.С.Үйсімбаев
Бекітілген
2009 жылғы 30 қаңтардағы
Ақкөл аудандық мәслихатының

3. Решение  вступает в силу со дня его государственной регистрации в Управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б.Жунусов
Секретарь районного
маслихата                                  Ю.Ужакин
СОГЛАСОВАНО:
Аким района                                А.С.Уисимбаев
Утверждено
решением Аккольского
районного маслихата
от 30 января 2009 года