2009 жылы Бұланды ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 20 қаңтардағы № а-01/06 қаулысы. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 ақпанда № 1-7-73 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 19 қаңтардағы № А-01/10 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2010.01.19 № А-01/10 қаулысымен.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын жүзеге асыру шаралары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес халықты жұмыспен қамтудағы мемлекеттік кепілдіктерді кеңейту мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылды Бұланды ауданы бойынша жұмыссыз азаматтар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын қалалық және ауылдық округтердің, кәсіпорындардың қосымшада берілген тізбесі бекітілсін.
2. «Бұланды аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға олардың келісімімен тіркелген күнге сәйкес кезек тәртібімен жіберсін.
3. Қоғамдық жұмысқа тартылған жұмыссыз азаматтарға еңбекақы іс жүзінде істеген жұмысы үшін, аудандық бюджет қаражаты есебінен, 2009 жылға Қазақстан Республикасының заңнамаларында белгіленген ең аз айлық жалақы мөлшерінен аз емес көлемде төленсін.
4. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-7-59 тіркелген, аудандық «Бұланды жаршысы - Вести Буланды» газетінің 2008 жылғы 15 ақпанындағы № 7 санында жарияланған «Бұланды ауданы бойынша 2008 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Бұланды ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 16 қаңтардағы № а-1/2 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2009.15.05 № а-05/110 (2009 жылдың 5 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары  А.Қ.Еслямоваға жүктелсін.
6. Осы қаулы 2009 жылғы 5 қаңтардан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға қолданылады.
7. Қаулы Бұланды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және аудандық газетте ресми түрде жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының
әкімі                                       Е.Б.Нұғыманов
КЕЛІСІЛДІ
Бұланды ауданы әкімдігі
жанындағы шаруашылық
жүргізу құқығындағы
«Макинск-Жылу» мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорыны
директорының міндетін атқарушы             В.Е.Мухин
Бұланды ауданы әкімдігі
жанындағы шаруашылық
жүргізу құқығындағы
«Макинск-Су» мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорнының
директоры                                  С.В.Гранкин
Бұланды ауданы әкімдігінің

Об организации общественных работ в 2009 году по Буландынскому району
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 20 января 2009 года № а-01/06. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 5 февраля 2009 года № 1-7-73. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 19 января 2010 года № А-01/10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 19 января 2010 года № А-01/10
В соответствии с Законом Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан» от 23 января 2001 года «О занятости населения» от 19 июня 2001 года № 836, в целях расширения системы государственных гарантий обеспечения занятости населения, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень городского и сельских округов, предприятий, в которых будут производиться общественные работы для безработных граждан в 2009 году по Буландынскому району.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Буландынского района» направлять безработных с их согласия на общественные работы в порядке очередности согласно дате регистрации.
3. Оплату труда безработных граждан, занятых на общественных работах, производить из средств бюджета района за фактически выполненную работу в размере не менее минимальной месячной заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на 2009 год.
4. Постановление акимата Буландынского района № а-1/2 от 16 января 2008 года «Об организации оплачиваемых общественных работ в 2008 году по Буландынскому району», зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-59 и опубликованного в районной газете «Буланды жаршысы - Вести Буланды» за № 7 от 15 февраля 2008 года признать утратившим силу.
Сноска. Пункт 4 с измененими, внесенными постановлением  Буландынского района Акмолинской области от 15.05.2009 № а-05/110 (порядок введения в действие см. п. 3)
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Еслямову А.К.
6. Настоящее постановление распространяется на правоотношения,
возникшие с 5 января 2009 года.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие со дня официального опубликования в районной газете.
Аким Буландынского района                  Е.Б.Нугманов
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности директора
Государственного коммунального
предприятия на праве хозяйственного
ведения «Макинск-Жылу» при акимате
Буландынского района                       В.Е.Мухин
Директор Государственного коммунального
предприятия на праве хозяйственного
ведения «Макинск-Су» при акимате
Буландынского района                       С.В.Гранкин
Утверждено
постановлением акимата
Буландынского района