Петровка селолық округі әкімінің 2009 жылдың 30 маусымындағы № 8 "Белое озеро селосының көшелерін қайта атау туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы Петровка селолық округі әкімінің 2009 жылғы 10 қарашадағы № 12 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 қарашада № 1-18-95 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1998 жылдың 24 наурызындағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 27, 28 баптарына сәйкес Петровка селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Петровка селолық округі әкімінің 2009 жылдың 30 маусымындағы № 8 «Белое озеро селосының көшелерін қайта атау туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-75 тіркелген, аудандық «Өрлеу» газетінің 2009 жылдың 25 шілдедегі № 29 санында, аудандық «Вести» газетінің 2009 жылдың 25 шілдедегі № 29 санында жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
кіріспедегі «4 тармақшасына» сөзі «4) тармақшасына» сөзіне өзгертілсін;
кіріспенің мәтінінде мемлекеттік тілдегі «Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық» сөздері «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық» сөздеріне өзгертілсін.
2.Осы шешім Шортанды ауданының әділет Басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа кіреді.
Петровка селолық
округінің әкімі                            В.Шимков

О внесении изменений в решение акима Петровского сельского округа от 30 июня 2009 года № 8 "О переименовании улиц села Белое озеро"
Решение акима Петровского сельского округа Шортандинского района Акмолинской области от 10 ноября 2009 года № 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 12 ноября 2009 года № 1-18-95
В соответствии со статьями 27, 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», аким Петровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Петровского сельского округа от 30 июня 2009 года № 8 «О переименовании улиц села Белое озеро» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-75, опубликовано в районной газете «Өрлеу» 25 июля 2009 года № 29, в районной газете «Вести» 25 июля 2009 года № 29) следующие изменения:
в преамбуле слова «подпунктом 4» изменить на слова «подпунктом 4)»;
в тексте преамбулы на государственном языке слова «Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық» изменить на «Қазакстан Республикасының әкімшілік-аумақтық».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Шортандинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Петровского
сельского округа                           В.Шимков