Қарғалы ауданы халқының мақсатты топтарына жататын тұлғаларының қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 16 қарашадағы N 248 қаулысы. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әділет басқармасында 2009 жылғы 10 желтоқсанда N 3-6-93 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 172 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 27.04.2016 № 172 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 14 тармақшасына және 37 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабы 2 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 27.09.2013 № 199 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1.Еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай Қарғалы ауданы халқының мақсатты топтарына жататын тұлғаларының келесі қосымша тізбесі белгіленсін:
1) дәрігерлік-консультациялық комиссияның қорытындысы бойынша жұмыста шектеу қойылатын тұлғалар;
2) 50 жастан асқан әйелдер;
3) 55 жастан асқан ерлер;
4) 25 жасқа дейінгі жастар;
5) ұзақ уақыт бойы жұмыс жасамаған тұлғалар (бір жылдан астам);
6) отбасында бірде-бір адам жұмыс жасамайтын тұлғалар;
7) 5 жасқа дейінгі балалары бар әйелдер.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары І.Тынымгереевке жүктелсін.
3. Осы қаулы олар бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Аудан әкімі М.Жұмағазиев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Каргалинского района
Постановление Каргалинского районного акимата Актюбинской области от 16 ноября 2009 года N 248. Зарегистрировано в управлении юстиции Каргалинского района Актюбинской области 10 декабря 2009 года за N 3-6-93. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 27 апреля 2016 года № 172
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 27.04.2016 № 172.
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 27.09.2013 № 199 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить следующий дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения Каргалинского района, исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств:
1) лица, имеющие ограничения в труде по заключениям врачебно-консультационной комиссии;
2) женщины старше 50 лет;
3) мужчины старше 55 лет;
4) молодежь до 25 лет включительно;
5) лиц, не работающие длительное время (более одного года);
6) лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
7) женщины, имеющие детей в возрасте до 5 лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Каргалинского района Тынымгереева И.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после их первого официального опубликования.
Аким района М.Джумагазиев