Мұғалжар ауданының елді мекен және Қандыағаш, Ембі, Жем қалалары жерлерін аймақтарға бөлу жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффиценттерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 маусымдағы № 128 шешімі. Ақтөбе облысының Мұғалжар аудандық әділет басқармасында 2009 жылдың 5 тамызда № 3-9-106 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 мамырдағы № 91 шешімімен.
Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 18.05.2017 № 91 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 8, 11 баптарына, 2008 жылдың 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексінің 387 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген:
1) Мұғалжар ауданының елді мекен жерлерін аймақтарға бөлу жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері;
2) Қандыағаш каласы жерлерін аймақтарға бөлу жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері;

Об утверждении схемы зонирования и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога на земли населенных пунктов, а также городов Кандыагаш, Эмба, Жем
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 25 июня 2009 года № 128. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района 5 августа 2009 года за № 3-9-106. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 18 мая 2017 года № 91.
Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 18.05.2017 № 91 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 10 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить приложения:
1) Схема зонирования и поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога по Мугалжарскому району на земли населенных пунктов;
2) Схема зонирования и поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога на земли города Кандыагаш;

3) Ембі қаласы жерлерін аймақтарға бөлу жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері;
4) Жем қаласы жерлерін аймақтарға бөлу жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
кезекті он алтыншы хатшысы
сессиясының төрайымы
М.Ж.Тыныштықұлова С.С.Салықбаев
Аудандық мәслихаттың
он алтыншы сессиясының

3) Схема зонирования и поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога на земли города Эмба;
4) Схема зонирования и поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога на земли города Жем.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель очередной Секретарь
шестнадцатой сессии районного маслихата
районного маслихата
М.Ж.Тыныштыкулова С.С.Салыкбаев
Утверждено
решением N 128 шестнадцатой
сессии районного маслихата