Тараз қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 1116 "2009 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 11 тамыздағы N 648 Қаулысы. Жамбыл облысы Тараз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 қыркүйекте 93 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес, «2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 сәуірдегі Заңының 1 бабының 4) тармақшасына сәйкес, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген «Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне» сәйкес, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабын басшылыққа ала отырып, жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмысқа кеңінен тарту мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2009 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Тараз қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 1116 қаулысына ((нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-1-85 тіркелген, 2009 жылғы 4 ақпандағы «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған), Тараз қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 329 «Тараз қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 1116 «2009 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысымен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-1-89 тіркелген, 2009 жылғы 20 мамырдағы «Жамбыл-Тараз» № 39 газетінде жарияланған)) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасындағы:
2 жолдағы:
«13470» сандары «13717» сандарымен ауыстырылсын;
«25» сандары «60» сандарымен ауыстырылсын;
10 жолдағы:
«Арық жүйелерін санитарлық тазалау, жасыл өсімдіктерді суару және күту» сөздері «Округтар бойынша Тараз қаласы әкімінің бас инспекторларына көмек көрсету» сөздерімен ауыстырылсын;
«120» сандары «85» сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М. Ақтановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, осы қаулының 1 тармағындағы 4 абзацының қолданылуы 2009 жылдың 1 шілдесінен туындаған қатынастарға таралады.
Тараз қаласының әкімі                      І. Тортаев

О внесении изменений в постановление акимата города Тараза № 1116 от 24 декабря 2008 года "Об организации общественных работ на 2009 год"
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 11 августа 2009 года N 648. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 14 сентября 2009 года за № 93
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», подпунктом 4) статьи 1 Закона Республики Казахстан от 9 апреля 2009 года «О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009 - 2011 годы», «Правилами организации и финансирования общественных работ», утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и в целях широкого привлечения безработных граждан к общественным работам, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Тараза «Об организации  общественных работ на 2009 год» от 24 декабря 2008 года № 1116 ((зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-85, опубликованное 4 февраля 2009 года в газете «Жамбыл-Тараз»), с внесенными изменениями постановлением акимата города Тараза от 23 апреля 2009 года № 329 «О внесении  изменений в постановление акимата города Тараза № 1116 от 24 декабря 2008 года «Об организации общественных работ на 2009 год», (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-89, опубликованное 20 мая 2009 года в газете «Жамбыл-Тараз» № 39)) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в строке 2:
цифры «13470» заменить цифрами «13717»;
цифры «25» заменить цифрами «60».
в строке 10:
слова «Санитарная очистка арычных сетей, полив и уход за зеленными насаждениями» заменить на слова «Оказание помощи в работе главных инспекторов акима города Тараза»;
цифры «120» заменить цифрами «85».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актанову М.
3. Настоящее постановление приобретает силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования, действие абзаца 4 пункта 1 настоящего постановления распространяется на отношения, возникшие с 1 июля 2009 года.
Аким города Тараза                         И. Тортаев