2009 жылға арналған Қарағанды қаласында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру шаралары туралы
Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы N 24/03 қаулысы. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 маусымда N 8-1-96 тіркелді. Қабылданған мерзімі біткеніне байланысты күші жойылды (Қарағанды қаласы әкімінің орынбасарының 2011 жылғы 28 сәуірдегі N 3-4/1329 хатымен)
Ескерту. Қабылданған мерзімі біткеніне байланысты күші жойылды (Қарағанды қаласы әкімінің орынбасарының 2011.04.28 № 3-4/1329 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 4 бабы, 5 тармақшасына және 18-1 бабына, "Мемлекеттік басшының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңарту мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы N 264 қаулысына сәйкес және нысаналы топтарға жататын жұмыссыз азаматтарға әлеуметтік қолдау көрсету мақсатында, Қарағанды қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Жұмыспен қамту бөлімі) (Мәрия Қалиақпарқызы Құсаиынова) заңда белгіленген тәртіппен Жұмыспен қамту бөлімінде тіркелген нысаналы топтарға жататын жұмыссыз азаматтарды уақытша жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын құру бойынша жұмыстарды ұйымдастырсын.
2. Қарағанды қаласы аудандарының әкімдері Жұмыспен қамту бөліміне әлеуметтік жұмыс орындарын құру бойынша жұмыстарды ұйымдастыруға жәрдем жасасын.
3. Әлеуметтік жұмыс орындарын құру бойынша шараларды қаржыландыру 2009 жылғы қаржы жылына арналған облыстық бюджеттегі 027 "Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламаларын кеңейтуге арналған аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджетінің ағымдағы мақсатты түрдегі трансферті" бағдарламасы бойынша және 002 "Жұмыспен қамту бағдарламасы" 102 "Жұмыспен қамту саласындағы азаматтарды әлеуметтік қорғаудың қосымша шаралары" шағын бағдарламасы бойынша көзделген Қарағанды қаласының бюджеті қаражаты есебінен жүзеге асырылсын.
4. Нысаналы топтарға жататын жұмыссыз азаматтардың еңбекақысы жұмыс берушінің 50 пайыздық үлесін есепке ала отырып, айына 30 000 теңге мөлшерінде белгіленсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Жанат Маратұлы Ысқақовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енеді және 2009 жылғы 1 маусымнан пайда болған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Қарағанды қаласы әкімінің
міндетін атқарушы                          В. Иванов

О мерах по организации социальных рабочих мест в городе Караганде на 2009 год
Постановление акимата города Караганды Карагандинской области от 28 мая 2009 года N 24/03. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 15 июня 2009 года N 8-1-96. Утратило силу в связи с истечением срока, на которое было принято постановление (письмо заместителя акима города Караганды от 28 апреля 2011 года N 3-4/1329)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока, на которое было принято постановление (письмо заместителя акима города Караганды от 28.04.2011 N 3-4/1329).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5 статьи 4 и статьей 18-1 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", с постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года N 264 "О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию" и в целях оказания социальной поддержки безработным гражданам, относящимся к целевым группам, акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Караганды" (далее - Отдел занятости) (Кусаинова Мария Калиакпаровна), организовать работу по созданию социальных рабочих мест для временного трудоустройства безработных граждан из целевых групп, зарегистрированных в Отделе занятости, в установленном законодательством порядке.
2. Акимам районов города Караганды оказывать содействие Отделу занятости в организации работы по созданию социальных рабочих мест.
3. Финансирование мероприятий по созданию социальных рабочих мест производить в пределах целевых трансфертов, предусмотренных в областном бюджете по бюджетной программе 027 "Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики" на 2009 финансовый год, а также за счет средств бюджета города Караганды, предусмотренных по программе 002 "Программа занятости" подпрограммы 102 "Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения".
4. Определить оплату труда безработных граждан из целевых групп с учетом 50-и процентного вклада работодателя в размере 30 000 тенге в месяц.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Искакова Жаната Маратовича.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 июня 2009 года.
Исполняющий обязанности
акима города Караганды                     В. Иванов