Республикалық бюджет есебінен 2009 жылға халықтың нысаналы топтардағы жұмыссыз азаматтарын жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтiк жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 19 мамырдағы N 13/10 қаулысы. Қарағанды облысы Жезқазған қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 18 маусымда N 8-2-91 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 15 наурыздағы N 07/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2010.03.15 N 07/01 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 Заңына, "Мемлекеттік басшының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңарту мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы N 264 Қаулысына сәйкес, халықты жұмыспен қамтамасыз етуге жәрдемдесу шараларын кенейту мақсатында Жезқазған қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыспен қамту мәселелері бойынша уәкілетті орган – "Жезқазған қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтардағы жұмыссыз азаматтарын жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтiк жұмыс орындарын ұсынатын мекемелердің тізбесін анықтасын.
2. Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру үшін, меншік түрлеріне қарамастан қала ұйымдарына "Жезқазған қаласының жұмыспен қамту және әлеуметiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттік мекемесімен тиісті шартқа отыру ұсынылсын, сонымен қатар еңбек шарттарына сәйкес алты ай мерзімге дейін жұмыссыз азаматтарды жұмысқа қабылдау жүзеге асырылсын.
3. "Жезқазған қаласының жұмыспен қамту және әлеуметiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттік мекемесі (Б.М. Мырзаханов) белгіленген тапсырма және осы мақсатқа бөлінген қаражат шегінде ұйымдар берген қажеттілікке сәйкес жұмыссыз азаматтарды әлеуметтік жұмыс орындарына уақытша жұмысқа орналастыру үшін жолдасын.
4. Әлеуметтік жұмыс орындарына қабылданған жұмысшылардың еңбек ақысы республикалық бюджет есебінен ай сайын 15000 (он бес мың) теңге және жұмыс берушілердің есебінен ай сайын 15000 (он бес мың) теңге көлемінде төленеді. Республикалық бюджет есебінің қаражаты ұйымдардың есеп-шотына жіберіледі.
5. Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру бойынша іс-шараларын қаржыландыру 002 "Жұмыспен қамту бағдарламасы" бағдарламасында қарастырылған 103 "Республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындар және жастар іс-тәжірибесі бағдарламасын кеңейту" ішкі бағдарламасымен қарастырылған бюджеттік қаражат есебінен жүргізілсін.

Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных граждан из целевых групп населения на 2009 год за счет республиканского бюджета
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 19 мая 2009 года N 13/10. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 18 июня 2009 года N 8-2-91. Утратило силу - постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 15 марта 2010 года N 07/01
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 15.03.2010 N 07/01.
В целях расширения мер по содействию занятости населения, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года N 264 "О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию" акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Уполномоченному органу по вопросам занятости – государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Жезказган" определить перечень организаций, предоставляющих социальные рабочие места для трудоустройства безработных граждан из целевых групп населения.
2. Рекомендовать городским организациям независимо от форм собственности заключить соответствующие договоры с государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Жезказган" на организацию социальных рабочих мест, а также осуществлять прием безработных граждан на работу, согласно трудовым договорам, сроком до шести месяцев.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Жезказган" (Мырзаханов Б.М.) направлять безработных граждан на социальные рабочие места для временного трудоустройства, согласно заявленной организациями потребности в пределах установленного задания и средств, выделенных на эти цели.
4. Заработная плата работников, принятых на социальные рабочие места, выплачивается за счет республиканского бюджета в размере 15000 (пятнадцать тысяч) тенге в месяц и за счет работодателя 15000 (пятнадцать тысяч) тенге в месяц. Средства из республиканского бюджета направляются на расчетные счета организаций.
5. Финансирование мероприятий по организации социальных рабочих мест производить за счет бюджетных средств, предусмотренных по программе 002 "Программа занятости", подпрограммы 103 "Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета".

6. Осы қаулының орындалуын бақылау кала әкімінің орынбасары С.В. Филиповичке жүктелсін.
7. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі                  Қ. Балмағамбетов

6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Филипович С.В.
7. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Жезказган                      К. Балмагамбетов