Жергілікті мерзiмдi баспасөзге жазылуға бiржолғы материалдық көмек көрсету туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының XXIII сессиясының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 208 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 қаңтарда N 8-5-84 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 4 қарашадағы N 284 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2010.11.04 N 284 шешімімен.
2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы", 1995 жылғы 28 сәуiрдегi "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарына және қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIII сессиясының N 203 "2010-2012 жылдарға арналған қала бюджетi туралы" шешiмiне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектерiне және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегi және мiнсiз әскери қызметi үшiн бұрынғы Кеңестiк Социалистiк Республикалар Одағының ордендерiмен және медальдарымен наградталған адамдарға, жеке өтініштері бойынша, 2010 жылға жергілікті мерзімді баспасөзге жазылуға, бiржолғы материалдық көмек көрсету мақұлдансын.
2. Бiржолғы материалдық көмектi төлеу қалалық бюджет есебiнен тағайындалсын.
3. Қаражал қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 106 "Жергiлiктi мерзiмдi баспасөзге жазылуға бiржолғы материалдық көмек көрсету туралы" шешiмiнiң (2008 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтiк құқықтық кесiмдер мемлекеттiк тiркеудiң тiзiмiнде тiркеу нөмірі 8-5-62, 2008 жылғы 30 желтоқсандағы "Қазыналы өңiр" газетiнiң 53 нөмiрiнде жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтiк сала және құқық қорғау мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясының төрағасына (С. Сыртанбеков) жүктелсін.
5. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
XXIII сессияның төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                Н. Кәдiрсiзов

Об оказании единовременной материальной помощи на подписку местной периодической печати
Решение XХIII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2009 года N 208. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 20 января 2010 года N 8-5-84. Утратило силу - решением Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 4 ноября 2010 года N 284
Сноска. Утратило силу решением Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 04.11.2010 N 284.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года и решением XХIIІ сессии городского маслихата от 21 декабря 2009 года N 203 "О бюджете города на 2010-2012 годы", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Одобрить оказание единовременной материальной помощи на подписку одного наименования местной периодической печати инвалидам, участникам Великой Отечественной войны и лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, на 2010 год, на основании личных заявлений.
2. Назначение единовременной материальной помощи производится за счет средств бюджета города.
3. Признать утратившим силу решение Каражалского городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 106 "Об оказании единовременной материальной помощи на подписку местной периодической печати" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-62 от 30 декабря 2008 года, опубликовано в газете "Қазыналы өңiр" 30 декабря 2008 года N 53).
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на председателя постоянной комиссии городского маслихата по вопросам социальной сферы и правовой защиты (С. Сыртанбеков).
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель XХIII сессии,
секретарь городского маслихата             Н. Кадирсизов