Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" N 03/06 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 13 мамырдағы N 11/41 қаулысы. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 маусымда N 8-6-82 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 9 ақпандағы N 03/10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2011.02.09 N 03/10 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "2009 жылдың 6 наурызындағы Ел басының Қазақстан халқына "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" жолдауын орындау шаралары туралы" 2009 жылдың 6 наурызындағы N 264 қаулысына сәйкес, Сәтбаев қаласының әкімідігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" N 03/06 қаулысына (нормативтік акт 2009 жылдың 5 ақпанда мемлекеттік тіркеудің тізіміне N 8-6-77 болып тіркелген, 2009 жылдың 11 ақпанда Сатбаев қалалық "Шарайна" газетінің N 11 (1688) жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
3 тармақ келесі мәтінде баяндалсын:
"3. Әлеуметтік жұмыс орнымен қамтылған азаматтардың орта айлық төлемінің мөлшері жергілікті бюджет есебінен 15 мың теңге көлемінде бөліну бекітілсін.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары М.С. Мәдиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       С.Т. Медебаев

О внесении изменений в постановление акимата г. Сатпаев N 03/06 от 23 января 2009 года "Об организации социальных рабочих мест"
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 13 мая 2009 года N 11/41. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 12 июня 2009 года N 8-6-82. Утратило силу - постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 9 февраля 2011 года N 03/10
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 09.02.2011 N 03/10.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О занятости населения" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан "О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстан от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию" от 6 марта 2009 года N 264, акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Сатпаев от 23 января 2009 года N 03/06 "Об организации социальных рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 февраля 2009 года за N 8-6-77, опубликовано в Сатпаевской городской газете "Шарайна" N 11 (1688) 11 февраля 2009 года) следующие изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить размер среднемесячных отчислений на оплату труда лиц, занятых на социальных рабочих местах из местного бюджета 15 тысяч тенге."
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Мадиеву М.С..
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким                                       С.Т. Медебаев