Абай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы 10 кезекті сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/115 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 13 сессиясының 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 13/163 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 сәуірде N 8-9-58 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 07 сәуірдегі N 3-14-105 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2011.04.07 N 3-14-105 хатымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. (2009 жылғы 8 сәуірдегі мемлекеттік тіркеу Тізіміндегі нормативтік құқықтық актілердің тіркеу N 8-9-56, 2009 жылғы 10 сәуірдегі "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің N 16 (3744) санында жарияланған), Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 19 наурыздағы 12 кезекті сессиясының "Абай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/115 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 12/150 шешімімен өзгертулер енгізілген, (2008 жылғы 29 желтоқсандағы мемлекеттік тіркеу Тізіміндегі нормативтік құқықтық актілердің тіркеу  N 8-9-50, 2009 жылғы 1 қаңтардағы "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің N 1-2 (3747) санында жарияланған), Абай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы 10 кезекті сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/115 шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"2486648" саны "2746189" санымен ауыстырылсын;
"527518" саны "675183" санымен ауыстырылсын;
"3265" саны "3965" санымен ауыстырылсын;
"1944790" саны "2055966" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2511523" саны "2771064" санымен ауыстырылсын;
2) 10-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"10-1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға 143235 мың теңге сомасында, оның ішінде:
122085 мың теңге – тұрғындардың жұмыспен қамтылуын қамтамасыз етуге;
21150 мың теңге – әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 1, 2 және 5 қосымшалары осы шешімнің 12 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;

О внесении изменений и дополнений в решение 10 очередной сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 10/115 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение 13 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 23 апреля 2009 года N 13/163. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 29 апреля 2009 года N 8-9-58. Утратило силу - письмо Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07 апреля 2011 года N 3-14-105
Сноска. Утратило силу - письмо Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07.04.2011 N 3-14-105.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 очередной сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 10/115 "О районном бюджете на 2009 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-50 от 29 декабря 2008 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 1 января 2009 года N 1-2 (3747), внесены изменения решением 12 очередной сессии Абайского районного маслихата от 19 марта 2009 года N 12/150 "О внесении изменений в решение 10 сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 10/115 "О районном бюджете на 2009 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 апреля 2009 года N 8-9-56, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 10 апреля 2009 года N 16 (3744) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2486648" заменить цифрами "2746189";
цифры "527518" заменить цифрами "675183";
цифры "3265" заменить цифрами "3965";
цифры "1944790" заменить цифрами "2055966";
в подпункте 2):
цифры "2511523" заменить цифрами "2771064";
2) дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 143235 тыс. тенге на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров, в том числе:
122085 тыс. тенге – на обеспечение занятости населения;
21150 тыс. тенге – на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики.";
3) приложения 12 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению;

6000
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
5000
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар тәжірибесін кеңейту
21150
оның ішінде:
әлеуметтік жұмыс орындары
15480
жастар тәжірибесі
5670
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
60802
ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
802
Жұмыспен қамту және кадрларды қайта дайындау аумақтық стратегияны іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
60000
Дене шынықтыру және спорт бөлімі
445
ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
445
Құрылыс бөлімі
7500
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
7500
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
47078
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
47078
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
519280
оның ішінде:
0
Құрылыс бөлімі
519280
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға

6000
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5000
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
21150
в том числе:
социальные рабочие места
15480
молодежная практика
5670
Отдел культуры и развития языков
60802
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
802
На капитальный и текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
60000
Отдел спорта
445
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
445
Отдел строительства
7500
На развитие теплоэнергетической системы
7500
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
47078
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
47078
Целевые трансферты на развитие
519280
в том числе:
0
Отдел строительства
519280
На развитие систем водоснабжения