2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 22 сессиясының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 5 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Әділет басқармасында 2010 жылғы 06 қаңтарда N 8-11-85 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 1-10/83 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихаты аппаратының 2011.04.06 N 1-10/83 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3798402 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 803479 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 760 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 12037 мың теңге; трансферттердің түсімдері - 2981906 мың теңге;
2) шығындар - 3838603 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 31824 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 31824 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржылық активтерді алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті (профициті) – минус 72025 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру - 72025 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 31824 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 40201 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2010.04.16 N 4 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.08.18 N 4 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.09.14 N 4 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.10.11 N 4 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2010 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 45 %;
2) әлеуметтік салық бойынша – 90 %.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2010.09.14 N 4 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 2176773 мың теңге сомасына ескерілсін.

О районном бюджете на 2010-2012 годы
Решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 06 января 2010 года N 8-11-85. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06 апреля 2011 года № 1-10/83)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 № 1-10/83).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 3798402 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 803479 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 760 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12037 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2981906 тысяч тенге;
2) затраты – 3838603 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31824 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 31824 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 72025 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 72025 тысяч тенге:
поступление займов – 31824 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 40201 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 16.04.2010 N 4 (вводится в действие с 01.01.2010); от 18.08.2010 N 4 (вводится в действие с 01.01.2010); от 14.09.2010 N 4 (вводится в действие с 01.01.2010); от 10.11.2010 N 4 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Установить на 2010 год нормативы распределения доходов в бюджет района в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 45 %;
2) по социальному налогу – 90 %.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениeм Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 14.09.2010 N 4 (вводится в действие с 01.01.2010).
3. Учесть в районном бюджете на 2010 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 2176773 тысяч тенге.

4. 2010 жылға арналған аудандық бюджеттен бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 83249 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2010.04.16 N 4 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
5. 2010 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстар құрамында республикалық және облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2010 жылға арналған Бұқар жырау ауданы әкімдігінің резерві  10055 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2010.10.11 N 4 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

4. Учесть в бюджете района на 2010 год целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере на сумму 83249 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 16.04.2010 N 4 (вводится в действие с 01.01.2010).
5. Учесть в составе расходов районного бюджета на 2010 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского и областного бюджета согласно приложению 4.
6. Утвердить резерв акимата Бухар-Жырауского района на 2010 год в размере 10055 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 10.11.2010 N 4 (вводится в действие с 01.01.2010).

7. 2010 жылы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет және спорттың ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақылары мен мөлшерлемелерімен ставка салыстырғанда лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға ұлғайту белгіленсін.
8. 2010 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламаларының тізімі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7. Установить на 2010 год гражданским служащим здравоохранения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2010 год согласно приложению 5.

4380
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
350
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
1500
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
130
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым
50
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
400
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
1900
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
50
5
Ойын бизнесіне салық
180
02
Тіркелген салық
180
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
3900
1
Мемлекеттік баж
3900
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
2000
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1000
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
5
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
10
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
802
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
15
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
18
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
50
2
Салықтық емес түсiмдер

4380
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
350
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
1500
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
130
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
50
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
400
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
1900
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
50
5
Налог на игорный бизнес
180
02
Фиксированный налог
180
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
3900
1
Государственная пошлина
3900
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1000
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
5
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
10
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
802
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
15
12
Государственная пошлина, за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
18
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
50
2
Неналоговые поступления

119015
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
84015
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
35000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
171330
2
Әлеуметтiк көмек
152296
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
152296
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
22289
100
Қоғамдық жұмыстар
10764
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
1160
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
1485
103
Республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындар және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту
8880
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5788
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19390
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
5470
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
13920
006
Тұрғын үй көмегі
7080
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13122
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1004
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
11983
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
11983
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
39750
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
26880
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
12870
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
19199
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
150
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
150
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

119015
028
За счет трансфертов из областного бюджета
84015
029
За счет средств бюджета района (города областного значения)
35000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
171330
2
Социальная помощь
152296
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
152296
002
Программа занятости
22289
100
Общественные работы
10764
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
1160
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
1485
103
Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
8880
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5788
005
Государственная адресная социальная помощь
19390
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
5470
015
За счет средств местного бюджета
13920
006
Жилищная помощь
7080
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13122
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1004
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11983
015
За счет средств местного бюджета
11983
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
39750
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
26880
015
За счет средств местного бюджета
12870
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19199
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
150
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
150
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

8880
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5470
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
5470
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
26880
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
26880
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
150
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
150
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
12541
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
12541
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
75695
1
Тұрғын үй шаруашылығы
49278
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
49278
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
44000
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
44000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
5278
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
5278
2
Коммуналдық шаруашылық
26417
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26417
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
3600
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
3600
032
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді көркейту
22817
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
22817
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

8880
005
Государственная адресная социальная помощь
5470
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
5470
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
26880
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
26880
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
150
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
150
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
12541
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
12541
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
75695
1
Жилищное хозяйство
49278
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
49278
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
44000
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
44000
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5278
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
5278
2
Коммунальное хозяйство
26417
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26417
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3600
028
За счет трансфертов из областного бюджета
3600
032
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
22817
028
За счет трансфертов из областного бюджета
22817
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

5141
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
432
3
Елді-мекендерді көркейту
432
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
432
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
432
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3540
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
3540
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3540
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
3540
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
3540

5141
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
432
3
Благоустройство населенных пунктов
432
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
432
008
Освещение улиц населенных пунктов
432
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3540
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
3540
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3540
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3540
029
За счет средств бюджета района (города областного значения)
3540