Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 10 наурыздағы "2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 04/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 04 қыркүйектегі N 15/06 қаулысы. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 06 қазанда N 8-14-104 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімі аппараты басшысының 2011 жылғы 13 сәуірдегі N 8-9/304 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімі аппараты басшысының 2011.04.13 N 8-9/304 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес және қосымша қаражаттың бөлінуіне байланысты аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 10 наурыздағы "2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 04/01 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-14-92 болып тіркелген, 2009 жылғы 4 сәуірдегі N 14 аудандық "Нұра" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін: осы қаулының қосымшасына сәйкес, көрсетілген қаулының қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Зара Ахметжанқызы Даутоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Шайдаров
КЕЛІСІЛДІ
Нұра ауданының қорғаныс
істер жөніндегі бөлімінің бастығы          Қ.Ш. Жолболдин
Нұра ауданы бойынша салық
Басқармасының бастығы                      Т.Ш. Күлмагамбетов
Нұра ауданы бойынша
қылмыстық-атқару инспекциясының аға
инспекторы                                 А.В. Цой
"Қарттар мен жалғызілікті тұлғаларды
күту және бағу жөніндегі"
қоғамдық бірлестігінің төрайымы            Г.І. Түсүпбекова
Қосымша
Аудан әкімдігінің
2009 жылғы 4 қыркүйектегі

О внесении изменения в постановление акимата района от 10 марта 2009 года N 04/01 "Об организации оплачиваемых общественных работ на 2009 год"
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 04 сентября 2009 года N 15/06. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 06 октября 2009 года N 8-14-104. Прекратило свое действие в связи с истечением срока, на которое было принято постановление - (письмо руководителя аппарата акима Нуринского района от 13 апреля 2011 года № 8-9/304)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока, на которое было принято постановление - (письмо руководителя аппарата акима Нуринского района от 13.04.2011 № 8-9/304).
В соответствии с Законом Республики от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и в связи с выделением дополнительных денежных средств акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 10 марта 2009 года  N 04/01 "Об организации оплачиваемых общественных работ на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-92, опубликовано в районной газете "Нура" от 4 апреля 2009 года N 14) следующее изменение: приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Даутову Зару Ахметжановну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района                                С. Шайдаров
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела по делам обороны
Нуринского района
К.Ш. Жолболдин
Начальник Налогового управления
по Нуринскому району
Т.Ш. Кульмагамбетов
Старший инспектор уголовно-исполнительной
инспекции по Нуринскому району
А.В. Цой
Председатель общественного объединения
"По содержанию и уходу одиноких
и оставшихся без попечения пожилых людей"
Г.И. Тусупбекова
Приложение
УТВЕРЖДЕНО