Тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 қаңтардағы N 90/16 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласы әділет басқармасында 2009 жылғы 12 ақпанда N 8-4-133 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 21/215 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 27.06.2018 № 21/215 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об установлении ставок фиксированного налога
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 24 января 2009 года N 90/16. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 12 февраля 2009 года N 8-4-133. Утратило силу решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 27 июня 2018 года № 21/215
Сноска. Утратило силу решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 27.06.2018 № 21/215 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).