"Алтынсарин ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 120 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2009 жылғы 23 қарашадағы № 190 шешімі. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 желтоқсанда № 9-5-98 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына, 2009 жылғы 20 қарашадағы № 232 Қостанай облыстық мәслихатының шешіміне және Алтынсарин аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 23 қарашадағы № 281 "Алтынсарин ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджетіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алтынсарин ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 120 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 9-5-77 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 8 қаңтардағы "Таза бұлақ-Чистый родник" газетінде жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін.
Көрсетілген шешімнің 1, 2 қосымшалары, мәслихаттың осы шешімінің 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда берілсін.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрайымы                   Е. Павлюк
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы                Т. Құлмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және бюджетті жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Л. Калюжная
2009.11.23
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы
_________________ Г. Шлягер
2009.11.23
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша Салық
департаментінің "Алтынсарин ауданы
бойынша салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің төрағасы
_________________ Қ. Орқашбаев
2009.11.23
Аудандық мәслихаттың
2008 жылғы 22 желтоқсандағы бекітілген
№ 120 шешімнің 1 қосымшасына
мәслихаттың 2009 жылғы 23 қарашадағы
№ 190 шешіміне 1 қосымша
2009 жылға арналған Алтынсарин ауданының бюджеті
Санаты
Нақтыланған
бюджет
(мың теңге)
Сыныбы
Төменгі сынып
Өзгешелік
Атауы
ТҮСІМДЕР

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 120 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2009 год"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 23 ноября 2009 года № 190. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 11 декабря 2009 года № 9-5-98
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Костанайского областного маслихата от 20 ноября 2009 года № 232 и постановлением акимата Алтынсаринского района от 23 ноября 2009 года № 281 "О внесении изменений и дополнений в районный бюджет Алтынсаринского района на 2009 год" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2009 год" от 22 декабря 2008 года № 120 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-5-77 опубликованного 8 января 2009 года в газете "Таза бұлақ-Чистый родник") следующие изменения и дополнения:
Приложения 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения 14 к настоящему решению маслихата.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель внеочередной
сессии Алтынсаринского
районного маслихата                        Е. Павлюк
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата                Т. Кульмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
Государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Алтынсаринского района"
_________________ Л. Калюжная
23.11.2009
Начальник
Государственного учреждении
"Отдел финансов акимата
Алтынсаринского района"
___________________ Г. Шлягер
23.11.2009
Начальник
Государственного учреждения
"Налоговое управление по
Алтынсаринскому району Налогового
департамента по Костанайской области
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
______________________ К. Оркашбаев
23.11.2009
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 ноября 2009 года № 190
к утвержденному приложению 1
решению районного маслихата
от 22 декабря 2008 года № 120
Бюджет Алтынсаринского района на 2009 год
Категория
Уточненный
бюджет
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
ДОХОДЫ