"2009 жылға арналған Жітіқара ауданындағы халықтың мақсатты топтарын белгілеу туралы" 2009 жылғы 25 наурыздағы № 165 әкімдік қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 3 тамыздағы № 486 қаулысы. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 қыркуйекте № 9-10-126 тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабына, 7 бабы 2) тармақшасына сәйкес, әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылға арналған Жітіқара ауданындағы халықтың мақсатты топтарын белгілеу туралы" 2009 жылғы 25 наурыздағы № 165 әкімдік қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-115 нөмірімен тіркелген, "Житикаринские новости" газетінде 2009 жылғы 22 мамырда жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы 16 тармақпен толықтырылсын:
"16. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер".
2. Әкімдіктің осы қаулысы бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара
ауданының әкімі                            Қ. Испергенов
КЕЛІСІЛГЕН
"Жітіқара ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
________________ И. Григорьева

О внесении дополнения в постановление акимата от 25 марта 2009 года № 165 "Об определении целевых групп населения в Житикаринском районе на 2009 год"
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 3 августа 2009 года № 486. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 4 сентября 2009 года № 9-10-126
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об определении целевых групп населения в Житикаринском районе на 2009 год" от 25 марта 2009 года № 165 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-10-115, опубликовано 22 мая 2009 года в газете "Житикаринские новости") следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить пунктом 16 следующего содержания:
"16. Выпускники организаций высшего и послевузовского образования".
2. Настоящее постановление акимата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Житикаринского района                      К. Испергенов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ Житикаринского района"
_________________ И. Григорьева