Базалық салық ставкасын түзету туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі № 174 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 тамызда № 9-12-118 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2009 жылғы 30 қыркүйектегі № 198 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2009.09.30 № 198 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387 бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жер салығының ставкасын 50 пайызға жер салығының базалық ставкасынан жоғарылатылсын:
1) ауыл шаруашылық мақсатындағы жерлерге (Салық кодексінің 378 бабы);
2) үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда елді мекендердің жерлеріне (Салық кодексінің 381 бабы);
3) елді мекендерден тыс орналасқан өнеркәсіп жерлеріне (Салық кодексінің 383 бабы).
2. Осы шешім алғаш рет ресми жариялағаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тоғызыншы
сессия төрағасы                            Г. Ягодин
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Төлебаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы қаржы Министрлігі
Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша
Салық Департаментінің Қарабалық ауданы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
__________________________ А. Жүрсиналин

О корректировке базовых налоговых ставок
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 29 июля 2009 года № 174. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 7 августа 2009 года № 9-12-118. Утратило силу - Решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 30 сентября 2009 года № 198
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 30.09.2009 № 198.
В соответствии со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога:
1) на земли сельскохозяйственного назначения (статья 378 Налогового кодекса);
2) на земли населенных пунктов за исключением придомовых земельных участков (статья 381 Налогового кодекса);
3) на земли промышленности, расположенные вне населенных пунктов (статья 383 Налогового кодекса).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель                              Г. Ягодин
девятой сессии
Секретарь                                  А. Тюлюбаев
районного маслихата
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
начальника государственного учреждения
"Налоговое управление по Карабалыкскому
району Налогового департамента по
Костанайской области Налогового комитета
Министерства финансов Республики Казахстан"
__________________________ А. Журсиналин